Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Bismillahirrahmanirrahim. Senin isimlerin le geldim kapına,
Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya kaviyy, Ya Kadir, Ya Ganiyy, Ya Muğni, Ya Rezzak, Ya Fettah, Ya Vehhab, Ya Latif, Ya Halik, Ya Musavvir Ya Mucib . Allahımm şüphesiz ki sen gerçek zenginlik sahibisin. Kevser kulunun, eşinin ve sevdiklerinin yarınlarını dünlerinden hayırlı eyle. Sen onları Razı olduğun ve bağışladığın kullarının arasına kat. Kevser kulunun ve eşinin umduğu veya ummadıgı bir yerlerden, hayırlısıyla kolaylıkla bir mucizeyle tez vakitte maddi olarak gönlündeki kadar rızıklanmalarını, borçlarının tümünü hayırlısıyla kolaylıkla ve bir mucizeyle tez vakitte ödeyip bitirmelerini, hayırlı zamanda hayırlı saglıklı uzun ömürlü her daim kalplerini ısıtan İyi ahlaklı sakin, mutlu ve her daim şükreden evlatlarının olmasını sen nasip et Ya Mucib olan Allahım. Sen bize isimlerinin hakikatini göster. Bu duama Amin diye tüm dua kardeşleriminde gönüllerinde ki dualarını kabul et Allahım
Aminn🤲🏻

Kızlar duam eksik olmuş. Tamamı bu şekilde.
Hepinizi tek tek etiketlemeye çalıstım umarım mesajımı görürsünüz. Hakkınızı helal edin 💐

@Btlaydnz23 SUHAN SUHAN Asiltutku Asiltutku C Cikolataparcacigi Cemoos Cemoos ohbb ohbb Sadelikherseydir Sadelikherseydir Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M Meva59 kavs-i kuzah kavs-i kuzah Madammor Madammor 5 528mucizemmm M MaviMabellee C Calcifer M mavikelebeeek madamseker madamseker begonvil1985 begonvil1985 PiXiEE PiXiEE Aktif Lora Aktif Lora R rana20 goah goah V Vavin Taze fasulye Taze fasulye Hali Hali nursevdi nursevdi Sohrab Sohrab A anabel lee Saliha40 Saliha40 Jawlensky Jawlensky Life light Life light Sehrazat6 Sehrazat6 K Kipa2008 RedGirl RedGirl Nefes0858 Nefes0858 hayalleriolankiz hayalleriolankiz Meybuz Meybuz

Yunus Peygamberin Duası - 12.000 TANE
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn

MERHABALAR,

30 Mart Çarşamba günü Yunus Peygamberin duasına başlamaya niyetleniyoruz katılmak isteyen arkadaşlar bildirim yapıp niyetlerini özelden yazarlarsa listeye ekleyeceğim.

Düzenli okuma yapamayacak düzenli bildirim yapamayacak olan arkadaşlarım lütfen katılım yapmasın.

BİR KİŞİYE TOPLAM 12.000 ADET OKUNACAK . LİSTEDEKİ KİŞİ SAYISINA GÖRE PAYLAŞTIRACAĞIZ.

@Butimar-
Cookiie Cookiie
@ShiningLife
@Rprnn
@Maya-
Bu seferde katılamayacağım malesef birkaç gruba daha katıldım

KIZLAR KALAN TÜM NİYETLERİ PAYLAŞTIM ÖNDEN OKUYAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN KARIŞIKLIK OLMAMASI ADINA YİNE ESKİSİ GİBİ GÜNLÜKTE PAYLAŞICAM NİYETLERİ. PAZAR GÜNÜ SİTEYE GİRMEYEBİLİRİM.

DUALAR EKSİKSİZ GÜNÜNDE DEVAM ETTİĞİ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

35 - Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / ESRA niyeti; 26 Mart Cumartesi
Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"
Rabbim şimdiye kadar işlemiş olduğumuz günahlardan sana sığınırız. Tövbelerimizi kabul eyle. Şüphesiz sen hakkıyla işitensin, hakkıyla bilensin"
Hz.Zekeriyya (A.s) duasıyla senden istiyorum.
Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."
Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”En hayırlı zamanda kolaylıkla sağlıklı salihli evlat sahip olmayı ben ve benim gibi bekleyişte olan tedavide ümidini kesmiş kim varsa nasip et Allahım. Bu yolda bana güç sabır ver isyana düşürme
Şuanki bulunduğumuz görevi en hayırlı şekilde tamamlayıp ailelerimize kavuşmayı nasip et.
Dualarıma âmin diyen kardeşlerimin de ne dilekleri dualari varsa kabul eyle Aminn

36- Sadelikherseydir Sadelikherseydir / KÜBRA niyeti; 26 Mart Cumartesi
Eşim ve evlatlarimla imanlı hayırlı sağlıklı istikamet üzerine yaşamak

37 - ohbb ohbb / HANİFE niyeti; 27 Mart Pazar
Allahım Hanife kulunun sana hayırlı dinine bağlı namazını kaçırmayan bir kul, anne babasına hayırlı bir evlat, ablasına hayırlı bir kardeş, eşine hayırlı bir eş, çocuklarına hayırlı ve iyi bir anne olmasını nasip eyle. Yapmış olduğu öğretmenlik mesleğini alnının akıyla ve hakkıyla yapmayı, anne babasına vatanına milletine hayırlı kişiler yetistirebilmesine yardım et Allah'ım. Duasına amin diyen herkesin duasını da kabul eyle yarabbim.

38 - Cemoos Cemoos / CEMİLE niyeti; 27 Mart Pazar
Allah'ım beni,eşimi,kızımı,annemi,kardeşimi kötülüklerden, kötülerden koru,hastalıklarında şifa ver,borçlarımızı ödemeye kolaylığı ver.kizima temiz ahlak,sakinlik,ferahlık nasip et.evimize bolluk,bereket ver.Tüm kardeşlerimin dualarını kabul et.amin diyen arkadaşlarımın dualarını makbul kıl. Amin

39 - C Cikolataparcacigi / HATİCE niyeti; 28 Mart Pazartesi
Allahım Hatice’nin eşine görev çıkmayan mutlu olacakları rahatsız edilmeyecekleri bir yere tayininin çıkmasını nasip et Eşiyle aralarındaki sevgiyi bağlılığı artır yuvalarındaki sıkıntılarını gider yuvalarından mutluluk neşe eksik olmasın Karı koca ilişkilerinin düzelmesini nasip et Amin

40 - Asiltutku Asiltutku annesi / NESİBE niyeti; 28 Mart Pazartesi
Darda kalanların ve ülkemizin ekonomik durumu düzelmesi

41 - Sevgicik Sevgicik / KEVSER niyeti; 29 Mart Salı
Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya kaviyy, Ya Kadir, Ya Ganiyy, Ya Muğni, Ya Rezzak, Ya Fettah, Ya Vehhab, Ya Latif, Ya Halik, Ya Musavvir Ya Mucib . Allahımm şüphesiz ki sen gerçek zenginlik sahibisin. Kevser kulunun, eşinin ve sevdiklerinin yarınlarını dünlerinden hayırlı eyle. Sen onları Razı olduğun ve bağışladığın kullarının arasına kat. Kevser kulunun ve eşinin umduğu veya ummadıgı bir yerlerden, hayırlısıyla kolaylıkla bir mucizeyle tez vakitte maddi olarak gönlündeki kadar rızıklanmalarını, borçlarının tümünü hayırlısıyla kolaylıkla ve bir

@Btlaydnz23 / DEMET

SUHAN SUHAN / nick ile

hayalleriolankiz hayalleriolankiz / ÖZGE

K Kipa2008 / ÖZLEM

Meybuz Meybuz / FİLİZ

Nefes0858 Nefes0858 / FERDA

PiXiEE PiXiEE / FİLİZ

RedGirl RedGirl / nick ile

K Kipa2008 / ÖZLEM ikinci niyeti

Sehrazat6 Sehrazat6 / FATMA

Life light Life light / ELİF

Jawlensky Jawlensky / MERVE

Saliha40 Saliha40 / SALİHA

A anabel lee / ZÜBEYDE

Sohrab Sohrab / nick ile

nursevdi nursevdi / NURSEVEN

Hali Hali / ELİF

Taze fasulye Taze fasulye / ZEYNEP

V Vavin /

goah goah / PINAR

begonvil1985 begonvil1985 / İREM ilk niyeti

R rana20 / RABİA

Aktif Lora Aktif Lora / AYŞE

PiXiEE PiXiEE / FİLİZ ikinci niyeti

begonvil1985 begonvil1985 / İREM ikinci niyeti

madamseker madamseker / VİLDAN

M mavikelebeeek / SEMA

C Calcifer / nick ile

M MaviMabellee / NESİBE

5 528mucizemmm / TUĞÇE

Madammor Madammor / MERVE

kavs-i kuzah kavs-i kuzah / AYŞE

M Meva59 annesi / nick ile

M Meva59 / nick ile

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / ESRA

Sadelikherseydir Sadelikherseydir / KÜBRA

ohbb ohbb / HANİFE

Cemoos Cemoos / CEMİLE

C Cikolataparcacigi / HATİCE

Asiltutku Asiltutku annesi / NESİBE

Sevgicik Sevgicik / KEVSER
Herkes için okudum

Allah herkesten razı olsun niyetlerimizi kabul etsin. Herkesin ağzına sağlık

Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya kaviyy, Ya Kadir, Ya Ganiyy, Ya Muğni, Ya Rezzak, Ya Fettah, Ya Vehhab, Ya Latif, Ya Halik, Ya Musavvir Ya Mucib . Allahımm şüphesiz ki sen gerçek zenginlik sahibisin. Kevser kulunun, eşinin ve sevdiklerinin yarınlarını dünlerinden hayırlı eyle. Sen onları Razı olduğun ve bağışladığın kullarının arasına kat. Kevser kulunun ve eşinin umduğu veya ummadıgı bir yerlerden, hayırlısıyla kolaylıkla bir mucizeyle tez vakitte maddi olarak gönlündeki kadar rızıklanmalarını, borçlarının tümünü hayırlısıyla kolaylıkla ve bir mucizeyle tez vakitte ödeyip bitirmelerini, hayırlı zamanda hayırlı saglıklı uzun ömürlü her daim kalplerini ısıtan İyi ahlaklı sakin, mutlu ve her daim şükreden evlatlarının olmasını sen nasip et Ya Mucib olan Allahım. Sen bize isimlerinin hakikatini göster. Bu duama Amin diye tüm dua kardeşleriminde gönüllerinde ki dualarını kabul et Allahım
Aminn🤲🏻

Kızlar duam eksik olmuş. Tamamı bu şekilde.
Hepinizi tek tek etiketlemeye çalıstım umarım mesajımı görürsünüz. Hakkınızı helal edin 💐

@Btlaydnz23 SUHAN SUHAN Asiltutku Asiltutku C Cikolataparcacigi Cemoos Cemoos ohbb ohbb Sadelikherseydir Sadelikherseydir Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim M Meva59 kavs-i kuzah kavs-i kuzah Madammor Madammor 5 528mucizemmm M MaviMabellee C Calcifer M mavikelebeeek madamseker madamseker begonvil1985 begonvil1985 PiXiEE PiXiEE Aktif Lora Aktif Lora R rana20 goah goah V Vavin Taze fasulye Taze fasulye Hali Hali nursevdi nursevdi Sohrab Sohrab A anabel lee Saliha40 Saliha40 Jawlensky Jawlensky Life light Life light Sehrazat6 Sehrazat6 K Kipa2008 RedGirl RedGirl Nefes0858 Nefes0858 hayalleriolankiz hayalleriolankiz Meybuz Meybuz
Tamam canım kaydettim.

KIZLAR LİSTENİN SON HALİ VE OKUNACAK GÜNLER BU ŞEKİLDE

1 - Teach_Mavi Teach_Mavi - 30 Mart Çarşamba

2 - @ShiningLife - 30 Mart Çarşamba

3 - @duayamuhtaciz - 31 Mart Perşembe

4 - @Btlaydnz23 / DEMET - 31 Mart Perşembe

5 - Aktif Lora Aktif Lora / AYŞE - 1 Nisan Cuma

6 - GÜLÇİN - 1 Nisan Cuma

7 - Asiltutku Asiltutku annesi / NESİBE - 2 Nisan Cumartesi

8 - RedGirl RedGirl / nick ile - 2 Nisan Cumartesi

9- C Calcifer / HAVVA - 3 Nisan Pazar

10 - @ada_elif / ZEHRA NUR - 3 Nisan Pazar

11 - @penyez83 / nick ile - 4 Nisan Pazartesi

12 - Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / ESRA - 4 Nisan Pazartesi

13 - @oznurvarol / ÖZNUR - 5 Nisan Salı

14 - nursevdi nursevdi / NURSEVEN - 5 Nisan Salı

15 - @ezgiisel / EZGİ - 6 Nisan Çarşamba

16 - K Kipa2008 / ÖZLEM - 6 Nisan Çarşamba

17 - PiXiEE PiXiEE / FİLİZ - 7 Nisan Perşembe

18 - madamseker madamseker / VİLDAN - 7 Nisan Perşembe

19 - begonvil1985 begonvil1985 / İREM - 8 Nisan Cuma

20 - @sunpineapple / nick ile - 8 Nisan Cuma

21 - M mavikelebeeek / SEMA - 9 Nisan Cumartesi

22 - M MaviMabellee / NESİBE - 9 Nisan Cumartesi

23 - K Kipa2008 / ÖZLEM ikinci niyeti - 10 Nisan Pazar

24 - @Sensual_in_love - 10 Nisan Pazar

25 - Saliha40 Saliha40 / SALİHA - 11 Nisan Pazartesi

26 - PiXiEE PiXiEE / FİLİZ ikinci niyeti - 11 Nisan Pazartesi

27 - @OraEtLabora - 12 Nisan Salı

28 - IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / nick ile - 12 Nisan Salı

29 - @D u t / ÖZGE - 13 Nisan Çarşamba

30 - ohbb ohbb / HANİFE - 13 Nisan Çarşamba

31 - nursevdi nursevdi / NURSEVEN - 14 Nisan Perşembe

32 - V Vavin / nick ile - 14 Nisan Perşembe

33 - Jawlensky Jawlensky / MERVE - 15 Nisan Cuma

34 - Taze fasulye Taze fasulye / ZEYNEP - 15 Nisan Cuma

35 - Cemoos Cemoos / CEMİLE - 16 Nisan Cumartesi

36 - @papatyalikizz / nick ile - 16 Nisan Cumartesi

37 - Nefes0858 Nefes0858 / FERDA - 17 Nisan Pazar

38 - kavs-i kuzah kavs-i kuzah / AYŞE - 17 Nisan Pazar

39 - begonvil1985 begonvil1985 / İREM ikinci niyeti - 18 Nisan Pazartesi

5 528mucizemmm / TUĞÇE (NİYET BİLDİRECEK)

kavs-i kuzah kavs-i kuzah (NİYET BİLDİRECEK)

hayalleriolankiz hayalleriolankiz (NİYET BİLDİRECEK)

@Butimar- (NİYET BİLDİRECEK)
Canım adım Meryem.
Listeye yazarsan çok sevinirim 🌸😊

KIZLAR KALAN TÜM NİYETLERİ PAYLAŞTIM ÖNDEN OKUYAN ARKADAŞLARIMIZ İÇİN KARIŞIKLIK OLMAMASI ADINA YİNE ESKİSİ GİBİ GÜNLÜKTE PAYLAŞICAM NİYETLERİ. PAZAR GÜNÜ SİTEYE GİRMEYEBİLİRİM.

DUALAR EKSİKSİZ GÜNÜNDE DEVAM ETTİĞİ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM

35 - Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / ESRA niyeti; 26 Mart Cumartesi
Allahümme salli ala seyyidinâ Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"
Rabbim şimdiye kadar işlemiş olduğumuz günahlardan sana sığınırız. Tövbelerimizi kabul eyle. Şüphesiz sen hakkıyla işitensin, hakkıyla bilensin"
Hz.Zekeriyya (A.s) duasıyla senden istiyorum.
Rabbi lâ tezarnî ferden ve ente hayrul-vârisîn."
Rabbim! Beni yalnız başıma bırakma (bana bir çocuk ver), Sen varislerin en hayırlısısın.”En hayırlı zamanda kolaylıkla sağlıklı salihli evlat sahip olmayı ben ve benim gibi bekleyişte olan tedavide ümidini kesmiş kim varsa nasip et Allahım. Bu yolda bana güç sabır ver isyana düşürme
Şuanki bulunduğumuz görevi en hayırlı şekilde tamamlayıp ailelerimize kavuşmayı nasip et.
Dualarıma âmin diyen kardeşlerimin de ne dilekleri dualari varsa kabul eyle Aminn

36- Sadelikherseydir Sadelikherseydir / KÜBRA niyeti; 26 Mart Cumartesi
Eşim ve evlatlarimla imanlı hayırlı sağlıklı istikamet üzerine yaşamak

37 - ohbb ohbb / HANİFE niyeti; 27 Mart Pazar
Allahım Hanife kulunun sana hayırlı dinine bağlı namazını kaçırmayan bir kul, anne babasına hayırlı bir evlat, ablasına hayırlı bir kardeş, eşine hayırlı bir eş, çocuklarına hayırlı ve iyi bir anne olmasını nasip eyle. Yapmış olduğu öğretmenlik mesleğini alnının akıyla ve hakkıyla yapmayı, anne babasına vatanına milletine hayırlı kişiler yetistirebilmesine yardım et Allah'ım. Duasına amin diyen herkesin duasını da kabul eyle yarabbim.

38 - Cemoos Cemoos / CEMİLE niyeti; 27 Mart Pazar
Allah'ım beni,eşimi,kızımı,annemi,kardeşimi kötülüklerden, kötülerden koru,hastalıklarında şifa ver,borçlarımızı ödemeye kolaylığı ver.kizima temiz ahlak,sakinlik,ferahlık nasip et.evimize bolluk,bereket ver.Tüm kardeşlerimin dualarını kabul et.amin diyen arkadaşlarımın dualarını makbul kıl. Amin

39 - C Cikolataparcacigi / HATİCE niyeti; 28 Mart Pazartesi
Allahım Hatice’nin eşine görev çıkmayan mutlu olacakları rahatsız edilmeyecekleri bir yere tayininin çıkmasını nasip et Eşiyle aralarındaki sevgiyi bağlılığı artır yuvalarındaki sıkıntılarını gider yuvalarından mutluluk neşe eksik olmasın Karı koca ilişkilerinin düzelmesini nasip et Amin

40 - Asiltutku Asiltutku annesi / NESİBE niyeti; 28 Mart Pazartesi
Darda kalanların ve ülkemizin ekonomik durumu düzelmesi

41 - Sevgicik Sevgicik / KEVSER niyeti; 29 Mart Salı
Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim, Ya kaviyy, Ya Kadir, Ya Ganiyy, Ya Muğni, Ya Rezzak, Ya Fettah, Ya Vehhab, Ya Latif, Ya Halik, Ya Musavvir Ya Mucib . Allahımm şüphesiz ki sen gerçek zenginlik sahibisin. Kevser kulunun, eşinin ve sevdiklerinin yarınlarını dünlerinden hayırlı eyle. Sen onları Razı olduğun ve bağışladığın kullarının arasına kat. Kevser kulunun ve eşinin umduğu veya ummadıgı bir yerlerden, hayırlısıyla kolaylıkla bir mucizeyle tez vakitte maddi olarak gönlündeki kadar rızıklanmalarını, borçlarının tümünü hayırlısıyla kolaylıkla ve bir

@Btlaydnz23 / DEMET

SUHAN SUHAN / nick ile

hayalleriolankiz hayalleriolankiz / ÖZGE

K Kipa2008 / ÖZLEM

Meybuz Meybuz / FİLİZ

Nefes0858 Nefes0858 / FERDA

PiXiEE PiXiEE / FİLİZ

RedGirl RedGirl / nick ile

K Kipa2008 / ÖZLEM ikinci niyeti

Sehrazat6 Sehrazat6 / FATMA

Life light Life light / ELİF

Jawlensky Jawlensky / MERVE

Saliha40 Saliha40 / SALİHA

A anabel lee / ZÜBEYDE

Sohrab Sohrab / nick ile

nursevdi nursevdi / NURSEVEN

Hali Hali / ELİF

Taze fasulye Taze fasulye / ZEYNEP

V Vavin /

goah goah / PINAR

begonvil1985 begonvil1985 / İREM ilk niyeti

R rana20 / RABİA

Aktif Lora Aktif Lora / AYŞE

PiXiEE PiXiEE / FİLİZ ikinci niyeti

begonvil1985 begonvil1985 / İREM ikinci niyeti

madamseker madamseker / VİLDAN

M mavikelebeeek / SEMA

C Calcifer / nick ile

M MaviMabellee / NESİBE

5 528mucizemmm / TUĞÇE

Madammor Madammor / MERVE

kavs-i kuzah kavs-i kuzah / AYŞE

M Meva59 annesi / nick ile

M Meva59 / nick ile

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / ESRA

Sadelikherseydir Sadelikherseydir / KÜBRA

ohbb ohbb / HANİFE

Cemoos Cemoos / CEMİLE

C Cikolataparcacigi / HATİCE

Asiltutku Asiltutku annesi / NESİBE

Sevgicik Sevgicik / KEVSER
Arkadaşlarımın okumasını yapmıştım, niyetleriyle dualarını da yaptım. Rabbim kabul etsin inşallah. Her bir kardeşimin muradını en hayırlısı dan tez vakitte nasip etsin 🤲❤️🌼

kızlar sizler için sakıncası yoksa transferi ve aşılaması olan arkadaşlarımı istedikleri günlere yazmak istiyorum bizlerinde bir katkısı olsun güzel müjdeli haberler alalım inşallah

1 - Teach_

2 - @duayamuhtaciz

3 - @Btlaydnz23 / DEMET

4 - Aktif Lora Aktif Lora / AYŞE

5 - GÜLÇİN

6 - Asiltutku Asiltutku annesi / NESİBE

7 - RedGirl RedGirl / nick ile

8- C Calcifer / HAVVA

9 - @ada_elif / ZEHRA NUR

10 - @penyez83 / nick ile

11 - Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim / ESRA

12 - @oznurvarol / ÖZNUR

13 - nursevdi nursevdi / NURSEVEN

14 - @ezgiisel / EZGİ

15 - K Kipa2008 / ÖZLEM

16 - PiXiEE PiXiEE / FİLİZ

17 - madamseker madamseker / VİLDAN

18 - begonvil1985 begonvil1985 / İREM

19 - @sunpineapple / nick ile

20 - M mavikelebeeek / SEMA

21 - M MaviMabellee / NESİBE

22 - K Kipa2008 / ÖZLEM ikinci niyeti

23 - @Sensual_in_love

24 - Saliha40 Saliha40 / SALİHA

25 - PiXiEE PiXiEE / FİLİZ ikinci niyeti

26 - @OraEtLabora

27 - IcimdekiSonsuzDeniz IcimdekiSonsuzDeniz / nick ile

28 - @D u t / ÖZGE

29 - ohbb ohbb / HANİFE

30 - nursevdi nursevdi / NURSEVEN

31 - V Vavin / nick ile

32 - Jawlensky Jawlensky / MERVE

33 - Taze fasulye Taze fasulye / ZEYNEP

34 - Cemoos Cemoos / CEMİLE

35 - @papatyalikizz / nick ile

36 - Nefes0858 Nefes0858 / FERDA

37 - 5 528mucizemmm / TUĞÇE

kavs-i kuzah kavs-i kuzah (NİYET BİLDİRECEK)

hayalleriolankiz hayalleriolankiz (NİYET BİLDİRECEK)

@ShiningLife
Tabiki ❤️

X