Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ilahiyatci arkadaşıma sordum. Bana ezberden biliyorsan dua niyetine sureleri okuyabilirsin demişti.
Bende öyle biliyorum kuran ayetleri gibi sureleri de ezbere olarak okunabilir. Recep ayından dolayı hergün mesela 100 İhlas okuyoruz ozman ben devam edeyim arkadaşlara okumaya rabbim kabul etsn inşallah

Canım ben yine de okumuyorum uygun olan okumamak aslında bırde burda toplu nıyet ediyoruz sahsen ben duamın regl hali varken okunmasını istemem.
Tabi ki ben de okumuyorum. Hatta abdest alıp normalde kapalı değilim ama tüm duaları okurken saçımı kapalılar gibi sımsıkı bağlıyorum. Tek bir saçım görünmesin diye. O yüzden de mazeret durumumu bildirdim.

Bende öyle biliyorum kuran ayetleri gibi sureleri de ezbere olarak okunabilir. Recep ayından dolayı hergün mesela 100 İhlas okuyoruz ozman ben devam edeyim arkadaşlara okumaya rabbim kabul etsn inşallah
Canim mazeret durumun bitince oku diğer mazeretli kızlarda öyle yapacak

Canim mazeret durumun bitince oku diğer mazeretli kızlarda öyle yapacak
Ben de sordum zaten ona göre okuyayım diye cnm ben normalde okuyorum ve bana okunurken de sakıncası yok ama diğer arkadaşlara haksızlık olmasn ben de onlara uyayım dualarını paylasınca ekran fotosu alır kalan 2 kişiye okurum reglm bitince ok

Ben de sordum zaten ona göre okuyayım diye cnm ben normalde okuyorum ve bana okunurken de sakıncası yok ama diğer arkadaşlara haksızlık olmasn ben de onlara uyayım dualarını paylasınca ekran fotosu alır kalan 2 kişiye okurum reglm bitince ok
Tamam canim öyle yaparsın

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ: AYŞE

OKUMADA SON GÜN: PAZAR AKŞAMI

ayseMsb ayseMsb duası;
Allahim hakkimizda herseyin hayirlisini sen bilirsin.Rabbim anneme ve diger tüm hastalarimiza safii isminle sifa ver. her halimizle aciziz senden yardim istiyoruz yardim edeceklerin en hayirlisi. kalplerimizde ki iman nurunu söndurme her daim sana sukreden kullarindan eyle. Amin

B Bademmm388
@byebyeblackbird
@Luniss
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Luluuu94 Luluuu94
@Namaria
Umut_2019 Umut_2019
@ftemiz
Cuel Cuel
@casual woman
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
@H M
15yusra11 15yusra11

Okudum canm Rabbim kabul etsin inşAllah 🤲🏻

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ: AYŞE

OKUMADA SON GÜN: PAZAR AKŞAMI

ayseMsb ayseMsb duası;
Allahim hakkimizda herseyin hayirlisini sen bilirsin.Rabbim anneme ve diger tüm hastalarimiza safii isminle sifa ver. her halimizle aciziz senden yardim istiyoruz yardim edeceklerin en hayirlisi. kalplerimizde ki iman nurunu söndurme her daim sana sukreden kullarindan eyle. Amin

B Bademmm388
@byebyeblackbird
@Luniss
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Luluuu94 Luluuu94
@Namaria
Umut_2019 Umut_2019
@ftemiz
Cuel Cuel
@casual woman
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan