Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ: MERVE

OKUMADA SON GÜN:CUMA SABAHI

M mer_4260 duasi;
Celal kızı Merve
Rabbım ıcınde bulunduğumuz sıkıntılı durumlardan bizi feraha cıkar. Evlerımıze saglık sıhhat ver tum musluman kardeslerımı de koru. Anneme babama esime kardeslerıme cocuklarıma ve tum sevdiklerime huzur mutluluk nasip et. Bir ay sonra gırecegım sınavda bana yardım et sınavı hakkıyla gecmeyı nasip et. Borçlarımızı odeme kolaylıgı ver amin.

B Bademmm388
byebyeblackbird byebyeblackbird
Luniss Luniss
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
Rainbow Peace Rainbow Peace
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
H M H M
15yusra11 15yusra11
Merve için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarını

Allah’ım! Fayda vermeyen ilimden, katına yükselmeyen (kabul olunmayan) amelden, huzur bulmayan kalpten ve kulak verilmeyen duâdan Sana sığınırız. Ey Hay ve Kayyum olan! Sadece Senden yardım isteriz; Tülay kardeşimin Hayatını düzelt, gözünü açıp kapayıncaya kadar bile onu nefsiyle baş başa bırakma.Günahlarını affet. Tülay kuluna tâkdir ettiğin her şeyin sonunun hayır olmasını senden, senin merhâmetinden dilerim. Ey merhâmet edenlerin en merhametlisi katından Tülay kardeşimize ve isteyen bütün Kullarına hayırlı Salih ve Saliha kullarından olan bir evlat nasip et. EŞİYLE mutlu afiyetli bereketli hayırlı bir ömür yaşat. Borçlarına ödeme kolaylığı ver kimselere muhtaç olmadan borçlarını bitirmeyi nasip et. Duasına amin diyenlerin de bütün dualarını kabul et Amin.!!

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ: TÜLAY

OKUMADA SON GÜN:CUMARTESI SABAH

yalutserkan yalutserkan Tülay in duası
Allah’ım! Fayda vermeyen ilimden, katına yükselmeyen (kabul olunmayan) amelden, huzur bulmayan kalpten ve kulak verilmeyen duâdan Sana sığınırız. Ey Hay ve Kayyum olan! Sadece Senden yardım isteriz; Tülay kardeşimin Hayatını düzelt, gözünü açıp kapayıncaya kadar bile onu nefsiyle baş başa bırakma.Günahlarını affet. Tülay kuluna tâkdir ettiğin her şeyin sonunun hayır olmasını senden, senin merhâmetinden dilerim. Ey merhâmet edenlerin en merhametlisi katından Tülay kardeşimize ve isteyen bütün Kullarına hayırlı Salih ve Saliha kullarından olan bir evlat nasip et. EŞİYLE mutlu afiyetli bereketli hayırlı bir ömür yaşat. Borçlarına ödeme kolaylığı ver kimselere muhtaç olmadan borçlarını bitirmeyi nasip et. Duasına amin diyenlerin de bütün dualarını kabul et Amin.!!

B Bademmm388
byebyeblackbird byebyeblackbird
Luniss Luniss
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
Rainbow Peace Rainbow Peace
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan