Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ: Cuel Cuel

OKUMADA SON GÜN : CARSAMBA AKSAMI

Cuel Cuel duası;
Sıranın bana gelmesine çok sevindim dualarınıza o kadar çok ihtiyacım varki. Benim duam küçük kızım 2 yaşında bişey atmış ağzına hastanedeyiz şuan yatış yapıcaz ciğerine yerleşmiş küçük bişey sabahtan operasyonu gerçekleşecek alıcaklar, o operasyon çok güzel gerçekleşsin inşallah sorunsuz olsun bitsin. Rabbim herşeyden önce evlerimize sağlık, huzur, mutluluk, birlik, dirlik, beraberlik bereket nasip etsin. Rabbim çocuk isteyen herkese çocuk nasip etsin. Hepimizin duaları tez zamanda kabul olsun inşallah :KK200:

B Bademmm388
byebyeblackbird byebyeblackbird
Luniss Luniss
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
@casual woman
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
H M H M
15yusra11 15yusra11
Cuel arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarını

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 66 TANE OKUYACAK YALNIZCA DUA SAHİBİ 76 TANE OKUYACAK

DUA OKUNACAK KİŞİ: FUNDA

OKUMADA SON GÜN: ÇARŞAMBA AKŞAMI

@casual woman
Funda duası;
Duam; cıkmış olduğum evlilik yolunda bana kolaylıklar nasip et Rabbim. Mutlu huzurlu sağlıklı bol bereketli bir yuvam olsun hergunumuz birbirinden güzel geçsin InsaAlalh ve bütün törenleri mi düğünümü içimize sindir en güzellerinden nasip et Allahım. Annemin sağlığıyla bizi sinama ona sifa ver rabbim bütün hastalara

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
@casual woman
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
H M H M
15yusra11 15yusra11

Kızlar zaman kaybetmeden Funda arkadasimizin duasına geçelim Merve arkadasimizda duasını paylasinca onun için okuyalım insaAllah

DUA OKUNACAK KİŞİ: FUNDA

OKUMADA SON GÜN: ÇARŞAMBA AKŞAMI

@casual woman
Funda duası;
Duam; cıkmış olduğum evlilik yolunda bana kolaylıklar nasip et Rabbim. Mutlu huzurlu sağlıklı bol bereketli bir yuvam olsun hergunumuz birbirinden güzel geçsin InsaAlalh ve bütün törenleri mi düğünümü içimize sindir en güzellerinden nasip et Allahım. Annemin sağlığıyla bizi sinama ona sifa ver rabbim bütün hastalara

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
@casual woman
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan