Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

OKUNAN DUA : 1000 İHLAS SURESİ

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : 77 Yalnızca dua sahibi 76 tane okuyacak

DUA OKUNACAK KİŞİ:ELÇİN

OKUMADA SON GÜN: PERŞEMBE SABAHI

Kendime okudum kuzum ben :)

Luniss Luniss Duası;
İsmim Elçin , duam Allah’ım sen bize hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlar nasip et evlatsızlıkla imtihan etme evlat hasreti çeken anne baba olmak isteyen herkese de hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip et annemi sağlıkla basımızdan eksik etme yuvamızda huzuru bereketi daim kıl rabbim buradaki tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et Allah’ım amin🙏🏽

B Bademmm388
byebyeblackbird byebyeblackbird
Luniss Luniss
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
Rainbow Peace Rainbow Peace
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb

Elçin için okudum Rabbim tez zamanda dualarımızın oldu sevincini ve şükrüğnü yaşatsın inşaAllah. kucakalrını doldursun sağlıkla huzurla evlat isteyen herkesin.

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : 77 Yalnızca dua sahibi 76 tane okuyacak

DUA OKUNACAK KİŞİ:ELÇİN

OKUMADA SON GÜN: PERŞEMBE SABAHI

Luniss Luniss Duası;
İsmim Elçin , duam Allah’ım sen bize hayırlısıyla anne baba olabilmeyi nasip et hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlar nasip et evlatsızlıkla imtihan etme evlat hasreti çeken anne baba olmak isteyen herkese de hayırlısıyla evlat sahibi olabilmeyi nasip et annemi sağlıkla basımızdan eksik etme yuvamızda huzuru bereketi daim kıl rabbim buradaki tüm arkadaşlarımın da dualarını hayırlısıyla kabul et Allah’ım amin🙏🏽

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
Elçin arkadaşım için okudum Rabbim kabul etsin inşallah dualarını

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 71 TANE OKUYACAK Yalnızca dua sahibi 77 tane okuyacak

DUA OKUNACAK KİŞİ:MİNE

OKUMADA SON GÜN: CUMA AKŞAMI

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir duasi;
Ismim Mıne
Duam:Allah'ım vücudumda bulunan tüm hastalıklara şifa ver anneme babama abime yegenlerime ve tüm sevdiklerime sağlık sıhhat nasip eyle abime ve babama hayırlı bol kazançlar nasip eyle.
Allah'ım hem dinim hem dünyam hem ahiretim için hayirli olan iki cihanda da razi olacağın hayırlı gönlüme göre eş adayıyla evlenip yuvami kurmami cocuklarimin olmasını nasip eyle Amin

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
H M H M

KİŞİ BAŞI DÜŞEN SAYI : KİŞİ BAŞI HERKES 71 TANE OKUYACAK Yalnızca dua sahibi 77 tane okuyacak

Ismim Mıne
Duam:Allah'ım vücudumda bulunan tüm hastalıklara şifa ver anneme babama abime yegenlerime ve tüm sevdiklerime sağlık sıhhat nasip eyle abime ve babama hayırlı bol kazançlar nasip eyle.
Allah'ım hem dinim hem dünyam hem ahiretim için hayirli olan iki cihanda da razi olacağın hayırlı bir eş adayıyla evlenip yuvami kurmami cocuklarimin olmasını nasip eyle Amin

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
H M H M
Tamm canim insallah.

Ismim Mıne
Allah'ım hem dinim hem dünyam hem ahiretim için hayirli olan iki cihanda da razi olacağın hayırlı gönlüme göre eş adayıyla evlenip yuvami kurmami cocuklarimin olmasını nasip eyle Amin

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan
ayseMsb ayseMsb
H M H M
Rabbim senin karsina guzel insanlar çikarsin insallah mine canim. Duami ettim kabul etsin insallah.

Ismim Mıne

B Bademmm388
Luniss Luniss
Luluuu94 Luluuu94
Namaria Namaria
Umut_2019 Umut_2019
ftemiz ftemiz
Cuel Cuel
M mer_4260
yalutserkan yalutserkan