Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

📌📌LISTENIN HIZLI ILERLEMESI ICIN GUNLUK IKI KISI ICIN OKUNACAK IKI KISI ICINDE AYRI AYRI YUZER TANE OKUNACAK IKI ARKADAŞ ICINDE OKUYUNCA IKISI ICINDE OKUDUM DIYE BILDIRIM YAPIN 📌📌

Duamiz
La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil Azim

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Kişi başı herkes yukarıda yazan duayı dua sahibi için 100 kez okuyacak

Mazeret şartı yoktur süre bir gündür

5 528mucizemmm Tuğçe duası;
Tuğçe kardeşimiz ruhen ve bedenen şifa bulup iyileşsin inşaallah

Z zeynepmuratselo duasi;
Allahım Hayırlı saglıklı bir şekilde hamile kalmayı nasip et yarabbim 19 ekımde rgl olmayım ne olursun , evimin huzuru bozulmasın, cocuklarımızı bizimle imtihan etme yarbbim onlara sağlık sıhhat ver yarbbım kımsenın kucagını boş bırakma ALLAHIM sen kabul et AMİN

begonvil1985 begonvil1985

F Flower__

agustos72 agustos72

Cuel Cuel

@Byrmsyda1

tr_lelli tr_lelli

PiXiEE PiXiEE

📌 5 528mucizemmm

📌 Z zeynepmuratselo

burcusami burcusami

Aktif Lora Aktif Lora

nursevdi nursevdi

goah goah

Jawlensky Jawlensky

Umut_2019 Umut_2019

Luluuu94 Luluuu94

honeymilkkk honeymilkkk

yalutserkan yalutserkan

aypare ackerman aypare ackerman

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

E Eda1996
okudum canım Allah kabul etsin

Duamiz

Türkçe manası: Kuvvet ve güç sadece büyük ve yüce olan Allah'ın yardımı ile olur. ..

Listeden çıkmak isteyen bildirim yapabilir

@Byrmsyda1 Şeyda duası;
Selam aleyküm bende sizden dua isteyebilir miyim benim içinde okuturmusunuz adım şeyda
Cuma günü tüp bebek için kontrolüm var nolur bana dua edin hayırlı bi evlat sahibi olabilmek için muaynelerim ve doktor görüşlerim güzel geçsin yumurta toplama işlemim olup güzel haberler alayım

begonvil1985 begonvil1985 OKUDU

F Flower__

agustos72 agustos72 OKUDU

Cuel Cuel

📌 @Byrmsyda1 OKUDU

tr_lelli tr_lelli OKUDU

PiXiEE PiXiEE OKUDU

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir OKUDU

burcusami burcusami

Aktif Lora Aktif Lora

nursevdi nursevdi OKUDU

goah goah OKUDU

Jawlensky Jawlensky OKUDU

Umut_2019 Umut_2019 OKUDU

Luluuu94 Luluuu94

honeymilkkk honeymilkkk

@MelayMeltem

yalutserkan yalutserkan

Z zeynepmuratselo OKUDU

E Eda1996 OKUDU

Canım okudum Allah kabul etsin inşallah 🙏

Kızlar size birşey danışmak istiyorum ben kizimin niyetine 70.000 la ilahe illallah başlamıştım. Bu bitince komşumuz için baslayacaktim ama henüz bitmedi ve komşumuzun annesi çok çok hasta bugun hastanede yarın yoğun bakıma alacaklar kına istemiş bugün ellerime yakicam ben bugun yada yarın ölürüm diyormuş. Komşumunkini hemen başlayıp bitirmek istiyorum belli annesine bağışlar okuduğum duayı. Kızıma basladigimi yarım bıraksam komşumun duasına başlasam olur mu

Kızlar size birşey danışmak istiyorum ben kizimin niyetine 70.000 la ilahe illallah başlamıştım. Bu bitince komşumuz için baslayacaktim ama henüz bitmedi ve komşumuzun annesi çok çok hasta bugun hastanede yarın yoğun bakıma alacaklar kına istemiş bugün ellerime yakicam ben bugun yada yarın ölürüm diyormuş. Komşumunkini hemen başlayıp bitirmek istiyorum belli annesine bağışlar okuduğum duayı. Kızıma basladigimi yarım bıraksam komşumun duasına başlasam olur mu
Bi bilgim yok ama Allah sifa versin canim cok üzüldüm

Iki niyet te farklı olacağı için kizin için ne kadar okuduysan bir kağıda yaz sonra komsun için yeniden niyet edip başla bitir onu bitirir bitirmez kızının duasini bitir fazla bekletme canım sonra Efendimiz ruhunada bagisla Allah kabul etsin

📌📌LISTENIN HIZLI ILERLEMESI ICIN GUNLUK IKI KISI ICIN OKUNACAK IKI KISI ICINDE AYRI AYRI YUZER TANE OKUNACAK IKI ARKADAŞ ICINDE OKUYUNCA IKISI ICINDE OKUDUM DIYE BILDIRIM YAPIN 📌📌

Duamiz

5 528mucizemmm Tuğçe duası;
Tuğçe kardeşimiz ruhen ve bedenen şifa bulup iyileşsin inşaallah

Z zeynepmuratselo duasi;
Allahım Hayırlı saglıklı bir şekilde hamile kalmayı nasip et yarabbim 19 ekımde rgl olmayım ne olursun , evimin huzuru bozulmasın, cocuklarımızı bizimle imtihan etme yarbbim onlara sağlık sıhhat ver yarbbım kımsenın kucagını boş bırakma ALLAHIM sen kabul et AMİN

begonvil1985 begonvil1985 OKUDU

F Flower__

agustos72 agustos72 OKUDU

Cuel Cuel

@Byrmsyda1 OKUDU

tr_lelli tr_lelli OKUDU

PiXiEE PiXiEE OKUDU

📌 5 528mucizemmm

📌 Z zeynepmuratselo OKUDU

burcusami burcusami

Aktif Lora Aktif Lora

nursevdi nursevdi OKUDU

goah goah OKUDU

Jawlensky Jawlensky

Umut_2019 Umut_2019

Luluuu94 Luluuu94 OKUDU

honeymilkkk honeymilkkk OKUDU

yalutserkan yalutserkan OKUDU

aypare ackerman aypare ackerman OKUDU

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir OKUDU

E Eda1996 OKUDU

Duamiz

burcusami burcusami duasi;
Rabbim sen bizim bilerek bilmeyerek isledigimiz günahlarımızı affeyle, olmuslerimize rahmetinle muamele eyle.. Evimize huzur bereket nasip eyle, sağlıklı hayırlı uzun ömürler nasip eyle.. Rabbim sen bizim dualarımızı kabul eyle..

Aktif Lora Aktif Lora duasi;
Ey herseye kadir ve hakim olan Allah'ım. ilmimi,kalbimi uyanık tutmam icin bana yardim et. cocuklarimin ahlakini güzelleştir ve hastalıklarimiza şifa ver. okunan dualar hürmetine maddi sıkıntılarımızı gidermemizi nasip et. helal bol rızık istiyorum Senden.
Amiin

begonvil1985 begonvil1985

F Flower__

agustos72 agustos72

Cuel Cuel

@Byrmseyda2505

tr_lelli tr_lelli

PiXiEE PiXiEE

5 528mucizemmm

Z zeynepmuratselo

📌 burcusami burcusami

📌 Aktif Lora Aktif Lora

nursevdi nursevdi

goah goah

Jawlensky Jawlensky

Umut_2019 Umut_2019

Luluuu94 Luluuu94

honeymilkkk honeymilkkk

yalutserkan yalutserkan

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

E Eda1996

Iki niyet te farklı olacağı için kizin için ne kadar okuduysan bir kağıda yaz sonra komsun için yeniden niyet edip başla bitir onu bitirir bitirmez kızının duasini bitir fazla bekletme canım sonra Efendimiz ruhunada bagisla Allah kabul etsin
Cok sağol canım

X