Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

📌DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak

📌SURE IKI GUNDUR PAZAR SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

📌TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

📌IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

begonvil1985 begonvil1985 duası;
Bismillahirrahmanirrahim .Allah’ım sen en gizli edilen duâları bilirsin, sessizce akıttığımız gözyaşlarını silensin, gönlümüzden geçen niyetleri bilirsin. Allah’ım İrem kulunun uğradığı haksızlıktan temize çıkmasını sağla. Kibirle ismini karalamaya çalışanlara izin verme. Sözleriyle canını yakmaya çalışanlara müsade verme. Kulun susarken, hakkını arayamazken , Sen onun hakkını savun. Yuvasına birlik, kazancına bereket ver. Amin

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir OKUDU

Life light Life light OKUDU

ohbb ohbb

burcusami burcusami OKUDU

Aktif Lora Aktif Lora OKUDU

Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)

nursevdi nursevdi OKUDU

goah goah OKUDU

📌 begonvil1985 begonvil1985 OKUDU

F Flower__

B Bademmm388 OKUDU

Cuel Cuel

tr_lelli tr_lelli

PiXiEE PiXiEE

Jawlensky Jawlensky OKUDU

Umut_2019 Umut_2019 OKUDU

Luluuu94 Luluuu94

honeymilkkk honeymilkkk

braindamage braindamage

📌DUAMIZ 100.000 SÜBHANALLAH KISI BASI HERKES DUA SAHIBI ICIN 5000 tane okuyacak

📌SURE IKI GUNDUR SALI SABAHINA KADAR HERKES BITIRMIS OLSUN

📌TV IZLERKEN YA DA ZIKIR ICIN UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA ORTAMLARDA CEKMEMEMEYE FEYIZ ICINDE CEKMEYE OZEN GOSTERELIM

📌IKI LISTE BOYUNCA UST USTE BILDIRIM YAPMAYAN LISTEDEN CIKARILACAKTIR ZAMANINDA OKUMAYA OZEN GOSTERELIM

F Flower__ duası;

( "Rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(Amin)." (Furkan Suresi 74. Ayet)
Anlamı:
"...Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl!"

Allahım merhametli,sadakatli,beni mutlu edecek, benim de sevebileceğim güzel kalpli bir kulunun en yakın zamanda hayırlısıyla hayatıma girmesini ve mutlu bir yuva kurabilmeyi nasip et. En yakın zamanda mesleğimi en güzel,kazançlı ve mutlu şekilde yapabileceğim hayırlı bir iş bulabilmemi, devlet hastanesine atanabilmemi nasip et Yarabbim. Amin 🌺)

5 528mucizemmm

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

Life light Life light

ohbb ohbb

burcusami burcusami

Aktif Lora Aktif Lora

Z Zeynahatunn (eski adi elifsude)

nursevdi nursevdi

goah goah

begonvil1985 begonvil1985

📌 F Flower__

B Bademmm388

Cuel Cuel

tr_lelli tr_lelli

PiXiEE PiXiEE

Jawlensky Jawlensky

Umut_2019 Umut_2019

Luluuu94 Luluuu94

honeymilkkk honeymilkkk

braindamage braindamage

Ah canım estağfurullah ne cahilligi buranın öğrencileri olmamıza rağmen biz bile yeni yeni kavriyoruz sınav formatını 😂 bu girdiğim sınav ben düz memurluk için ugrastigimdan dolayı tek yıl olduğundan dolayı ne kadar yüksek puan alırsam alayım hiçbir memurluga başvuru yapamıyorum :KK43: tek yilmis cunku bu yilki sinav 😴😴o yuzden benim için önemi yok malesef :KK43: asıl önemli olan sinavim bu yıl gireceğim sınav insaAllah 2022 den yüksek bir puan alırım yani sınava hala çalışacağım 😀😴😴 umarim karmasik sinav sistemimizi biraz da olsa anlatabilmissimdir😊😊
Yine anlamadım ama olsun hakkinda hayirlisini versin Rabbim :)

braindamage braindamage canım çok geçmiş olsun Allah kalıcı şifa versin şimdi nasıl oldun
Canım Allah razı olsun teşekkür ederim, iyi gibiyim ama her günüm bambaşka oluyor. 3 ay önce bir panik atak geçirdim 3 aydır da böyle ara ara sıkıntılarım oluyor çok doktora gidip geldim bu dönemde, çok da psikolojimi bozan doktor oldu açıkçası.Vücudumda stresten uyuşma oluyor, kırmızı sivilceler çıkıyor tahlil yaptırdım temiz herşey ama stresten sanırım, işimi gücümü bile yüzde elli performans ile yapabiliyorum

Canım Allah razı olsun teşekkür ederim, iyi gibiyim ama her günüm bambaşka oluyor. 3 ay önce bir panik atak geçirdim 3 aydır da böyle ara ara sıkıntılarım oluyor çok doktora gidip geldim bu dönemde, çok da psikolojimi bozan doktor oldu açıkçası.Vücudumda stresten uyuşma oluyor, kırmızı sivilceler çıkıyor tahlil yaptırdım temiz herşey ama stresten sanırım, işimi gücümü bile yüzde elli performans ile yapabiliyorum
Senden de Allah razi olsun canım Allah kalıcı şifa versin stres her şeyin başı neye kafa yoruyorsan at onu arkana dusunmemeye çalış aklına kötü bir şey gelince başka şey düşün böyle olunca bende çok üzüldüm su hayatta en değerli olan her daim sensin 🌺

X