Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Kızlar listemiz aşağıdaki şekildeydi en son, katılmak istemeyen veya yeni eklenmek isteyen arkadaşlar varsa diye tekrar paylaşıyorum. Duayı değiştiriyor musunuz daha önceki okumaları bilmediğim için soruyorum, farklı bir dua derseniz onu da okuyabiliriz şimdilik fikirlerinizi bekliyorum.

📌📌SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK 📌📌

🌺Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177🌺

📌Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

📌Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

📌Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

📌Günlük iki kişi için okunacak süre bir gündür

Mucizemm222 Mucizemm222

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

@_Gulnihal_

B Bademmm388

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

@dilhun80

@aypare-

Cuel Cuel

@sibell13

@Ada8171631

@pariko

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz

adessa01 adessa01

braindamage braindamage

therewillbeaday therewillbeaday

Kızlar listemiz aşağıdaki şekildeydi en son, katılmak istemeyen veya yeni eklenmek isteyen arkadaşlar varsa diye tekrar paylaşıyorum. Duayı değiştiriyor musunuz daha önceki okumaları bilmediğim için soruyorum, farklı bir dua derseniz onu da okuyabiliriz şimdilik fikirlerinizi bekliyorum.

📌📌SAYILAR DEGISTI HERKES 250 TANE OKUYACAK 📌📌

🌺Peygamberimiz "Ya zelcelali vel-ikram" diyen birine,"Allah’tan ne istersen iste, kabul olur"buyurdu.

(Tirmizi)

Hz. Peygamber, “yâ zü’l-celâli ve’l-ikrâm” ifadesini sürekli ve ısrarla tekrar edilmesini emretmiştir

Müsned, IV, 177🌺

📌Duamiz 5000 "Ya Zülcelali Vel İkram"

📌Dua sahibi için herkes 250 tane okuyacak

📌Abdest şartı yoktur ama abdestli olursa daha güzel olur

📌Günlük iki kişi için okunacak süre bir gündür

Mucizemm222 Mucizemm222

Tavuk_suyu_ Tavuk_suyu_

@_Gulnihal_

B Bademmm388

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir

Umut_2019 Umut_2019

D dilek062

@dilhun80

@aypare-

Cuel Cuel

@sibell13

@Ada8171631

@pariko

M Meva59

hasbeee hasbeee

nursevdi nursevdi

ftemiz ftemiz

adessa01 adessa01

braindamage braindamage

therewillbeaday therewillbeaday
Arkadaşlar da uygun görürse bence Tefriciye okuyalım

4444 çok fazla. Sayımız da çok değil . Bence farklı bir dua ya da zikir cekelim.
Kişi başı 220 gibi bir sayı düşüyor aslında, bunu da bir günde okuyup bitirme şartı olmuyordu önceki açtığım dua konularında. Ben 4444 tanenin hepsini kendim okumuştum bir seferinde bir haftada ama fark etmez benim için nasıl isterseniz o şekilde yapabiliriz :).

Kişi başı 220 gibi bir sayı düşüyor aslında, bunu da bir günde okuyup bitirme şartı olmuyordu önceki açtığım dua konularında. Ben 4444 tanenin hepsini kendim okumuştum bir seferinde bir haftada ama fark etmez benim için nasıl isterseniz o şekilde yapabiliriz :).
Eğer 1 gün olursa çok zorlanırım.( Kendim için konuşuyorum) Ezberden bilmiyorum çünkü.
Diğer arkadaşlar onaylarsa uyarım tabi

X