Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

📌Duamiz 313 defa " Yâ Erhamerrâhimin Ya Zül Celali vel ikram”
📌Dua sahibi 33 diğerleri dua sahibi arkadaş için 14 defa yukarda yazan duayı okuyacaktik

📌Günlük 5 arkadaş için okunacaktir abdest şartı yok abdestli olunursa daha makbul olur gün sonunda beş kişiye de okuyunca okudum diye bildirim yapılacaktır
📌okumalar ertesi güne kalmayacaktır okuma süresi bir gündür

📌Bes arkadaşın duası da ayni listede paylasilacaktir

aypare ackerman aypare ackerman İrem duası;
Allah'ım sen derimde olan rahatsızlığı gider iyileşsin bir daha hiç gelmemek üzere gitsin gönlümdeki duamı kabul et insallah. Amin . İsim irem

M M_atruska Hazal duası;
Bismillahirrahmanirrahim. Allah'ım evladımı kuranli imanlı bir şekilde aklen bedenen ve ruhen sağlıklı olarak büyütmeyi nasip et.salih ve Saliha başka evlatlar da nasip et.
Allah'ım ol dersen olur lütfen bana irade ver hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde kilolarimi vereyim.fit halime geri döneyim.
Allah'im eşimle namazlarimizi aşkla doğru bir şekilde kılmayı nasip et.amin amin amin.

Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 Elçin duasi;
Elçin duam başladığımız tüp bebek tedavisinde hayırlısıyla ilk denemede pozitif sonucu alıp evlatlarımıza kavuşabilmek hayırlı sağlıklı ömürlü evlatlarımızın olması

Oriana Oriana Merve Nur duası;
duam tez zamanda salih saliha evlatlar nasip etsin. Sağlıkla tekrar hamile kalayım, sağlıkla hamileliliğim ilerlesin, sağ salim evladımızı kucağımıza alıp yetiştirmek nasip olsun

Luluuu94 Luluuu94 Oya duası;
İsmim Oya ( aslında Ogulhally 😊 Türkmenistan liyim ama burda Oya diyorlar farkeder mi bilemediğim için belirtmek istedim)
Rabbim öncelikle bütün müslüman alemini bu illetten en kısa zamanda kurtulmayi nasip eyle...
Allah'ım Senden geldik dönüş yine Sanadır Sana Senden geldiğimiz gibi tertemiz donebilmeyi nasip eyle...
Allah'ım Sen herşeyin en hayırlısını bilensin bize hayırlı iş kapıları nasip eyle
Rabbim buradan daha hayırlı bir yere taşınabilmeyi nasip eyle, ailemin yanına daha sık gidebilmeyi nasip eyle
Allah'ım Sen oğlumu koru onu akıllı ahlaklı terbiyeli yetistirebilmeyi nasip eyle, hayırlı bir zamanda kardeş nasip eyle inşallah...
Bütün dua kardeşlerimizin de hayırlı dualarını en kısa zamanda kabul eyle... Amin

@ Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
@ Jawlensky Jawlensky
@ S sibellcim
@ Kikoo Kikoo
@ Ocalh Ocalh
@ aypare ackerman aypare ackerman
@ M M_atruska
@ Mrvyvz4832 Mrvyvz4832
@ Oriana Oriana
@ Luluuu94 Luluuu94
@ honeymilkkk honeymilkkk
@ talena talena
@ hersey_dua_ile hersey_dua_ile
@ nursevdi nursevdi
@ MoonfacedMom MoonfacedMom
@ begonvil1985 begonvil1985
@ Umut_2019 Umut_2019
@Namaria
@ hasbeee hasbeee
@ Cuel Cuel
B Bademmm388
5 arkadaş için okundu rabbim kabul etsin inşallah

📌Duamiz 313 defa " Yâ Erhamerrâhimin Ya Zül Celali vel ikram”
📌Dua sahibi 33 diğerleri dua sahibi arkadaş için 14 defa yukarda yazan duayı okuyacaktik

📌Günlük 5 arkadaş için okunacaktir abdest şartı yok abdestli olunursa daha makbul olur gün sonunda beş kişiye de okuyunca okudum diye bildirim yapılacaktır
📌okumalar ertesi güne kalmayacaktır okuma süresi bir gündür

📌Bes arkadaşın duası da ayni listede paylasilacaktir

honeymilkkk honeymilkkk Burcu Duası;
Bismillahirrahmanirrahim..
Elhamdulillah..Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..
Herşeye gücü yeten Allah'ım olmazları olduran Rabbim burcu kuluna en tez vakitte en hayırlı şekilde bir ömür mutlu huzurlu sağlıklı imanli aşk dolu olacak bir yuva nasip et..Bekletmeden hayırlı sağlıklı imanli evlatlar nasip et..Bildigi bilmediği bütün hastalıklarına şafi isminle şifa ver..
Esselatu Vesselamu Aleyke Ya Resulallah..
Elhamdulillah..Amin

talena talena Özge duasi;
Rabbim sen ol der isen olur..bilmeden ve bilerek işlediğim tüm günahlarımızı affet YARABBİM..en hayırlı zamanda hamile kalayım sağlıklı bisekilde gecirebilecegim hamileliğim artık olsun,ve saglıklı bebeklerim olsun Allahım sen ol dersen olur,yuvamdan güzellikler huzur mutluluk neşe sağlık eksik olmasın eşimin ve benim işimizde maddi manevi yükseliş kapılarımız açılsın..BİZİ HAYIRLI SAĞLIKLI BİR EVLAT SAHİBİ YAP ALLAHIM RAbbim OL der isen olur..hanemizden ve işimizde bereketimizi eksik etme, maddi manevi kapılarımız kısmetlerimiz açılsın YArabbim..borçlarımızı kolaylıkla ödeyebilmeyi nasip eyle..kırılan kalplerimizi feraha erdir vesveseyi uzak eyle kalplerimizden yarabbim.gönlümüzden geçenlerin en hayırlı zamanda olmasını nasip eyle Allah’ım sen bizim şerrimizi, belamızı, musibetimizi, sıkıntımızı, sitresimizi, üzüntümüzü, kederimizi ,kötülüğümüzü, fenalıklarımızı def eyle

hersey_dua_ile hersey_dua_ile Gamze duası;
Benim adım gamze. Allah'ım borçlarımı en kolay şekilde ödemeyi kolaylaştır. Bana memurluğu hayırlısı ile nasip eyle. Rahmetini ve bereketini esirgeme. Yuvamı koru huzur ver sıkıntılarımızı gider Allahım.Benimle burda amin diyen tum kardeslerimin de duasını kabul eyle,amin.

nursevdi nursevdi Nurseven duası;
Adım nurseven
Duam saglikli sıhhatli hayırlı evlatlarim olsun.

MoonfacedMom MoonfacedMom Duasi;
Benim duam hayırlısıyla ev sahibi olmak. Haneme huzur eşime hidayet diliyorum

Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Jawlensky Jawlensky
S sibellcim
Kikoo Kikoo
Ocalh Ocalh
aypare ackerman aypare ackerman
M M_atruska
Mrvyvz4832 Mrvyvz4832
Oriana Oriana
Luluuu94 Luluuu94