Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Bu topikteki herkes için 100 tane inna fetahna leke fethan mübina okudum ne muradınız varsa bütünün hayrına kabul etsin inşallah Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir ciğim :KK19: :KK19: :KK36: :KK36: :KK36:
Ağzına sağlık Allah razi olsun canım benim 😍💐😍❤ senin de duaların hayırla kabul olsun insaAllah 💐💙

Bu topikteki herkes için 100 tane inna fetahna leke fethan mübina okudum ne muradınız varsa bütünün hayrına kabul etsin inşallah Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir ciğim :KK19: :KK19: :KK36: :KK36: :KK36:
Allah razı olsun amiinnn insallan cnm inşallah bu dualrin sayesind Rabbim gönlümüzdekini nasip etck hepimize 🤲💜

@Feslegen’imin konusuymuş, burda da paylaşayım. ☺️🌸 son 4 kişi. İnşallah cuma gününe haftalık 1 cüzle hatmimize başlıyoruz. 🤲🏼

@Feslegen’imin konusuymuş, burda da paylaşayım. ☺🌸 son 4 kişi. İnşallah cuma gününe haftalık 1 cüzle hatmimize başlıyoruz. 🤲🏼
caramel_7 caramel_7 G Gokyuzummm canlar katılır misiniz hatim topigine

Selamün aleyküm hanımlar H M H M Hatice arkadaşımızın çocuğu olması niyetine Enbiya suresi son sayfa okuyoruz bugün akşam ezanından önce okunması gerekiyor alabilecek var mı?

Teşekkürler. Adetliyken okunabilen dua var mı acaba? Günlük işlerin yolunda gitmesi, iradeli azimli olabilmek için?
Esmalari okuyabilirsiniz okunur birde Rabbi Yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr duasını okursunuz Esmalardan Ya Fettah, Ya Azim, Ya Ganiyy, Ya Zül celali vel ikram esmalarini okuyabilirsiniz

Esmalari okuyabilirsiniz okunur birde Rabbi Yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr duasını okursunuz Esmalardan Ya Fettah, Ya Azim, Ya Ganiyy, Ya Zül celali vel ikram esmalarini okuyabilirsiniz
Kuzum nasılsın tekrardan başlasak mi acaba duaya.

X