Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Ne demek canım seve seve ☺️ eksik kaldıysa ben tamamliyim canım@feslegen
Merve Nur için eksik kalmadı kuzum Allah razi olsun tekrar hepinizden😍 tek Jawlensky Jawlensky yani Merve arkadasimizin niyeti için caramel_7 caramel_7 in yerine 9 tane okunması gerekiyor ben aslında size zahmet vermek istemiyorum kizlar hakkınızı helal edin lütfen 💐

Merve Nur için eksik kalmadı kuzum Allah razi olsun tekrar hepinizden😍 tek Jawlensky Jawlensky yani Merve arkadasimizin niyeti için caramel_7 caramel_7 in yerine 9 tane okunması gerekiyor ben aslında size zahmet vermek istemiyorum kizlar hakkınızı helal edin lütfen 💐
Onuda okuyorum hemen canım ☺️duanın zahmeti mi olur cnm ben canı gönülden yapiyrm 🙏

Kızlar Allah razı olsun hepinizden benim en fazla 2 günüm kaldı inşallah aslında az az oluyor bazen 8 bazen 10 sürüyor insan tereddütte kalıyor bitti diye yıkanınca tekrar olduğu çok oldu ve bende 10 güne tamamliyordum ama ramazan girdi ya acele ediyorum

Kızlar Allah razı olsun hepinizden benim en fazla 2 günüm kaldı inşallah aslında az az oluyor bazen 8 bazen 10 sürüyor insan tereddütte kalıyor bitti diye yıkanınca tekrar olduğu çok oldu ve bende 10 güne tamamliyordum ama ramazan girdi ya acele ediyorum
Cumlemizden insaAllah canim💐 altı arkadaş mazeret onların sayılarını hepimiz arasinda paylastiracagim yeni liste de insaAllah o şekilde dualar tamamlanacak 💙 yani ben bu şekilde düşündüm diğer kizlarin fikirlerini de almak isterim tabi😇

🌷🌷🌷Duamız 313 Ayeter Kürsi🌷🌷🌷

İsmimizin karşında yazılı olan sayı kadar dua arkadaşımızın niyeti için Ayeter Kursi okuyoruz eksik ya da fazla okumayalim canlar 😊

Aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyalım 😇👇

1) kişi başı herkes dua sahibi arkadas için isminin karşısında yazılı olan sayıyı okuyacaktir 🌙

2) Abdest şartı vardır mazeretli olanlar sonra okuyacaklar 🌙

3)Dua okuma suresi bir gündür🌙

4)Günlük iki kişi için okunacaktir

@pariko Merve Nur un duası;

İsmim Merve Nur

Duam Allah ım eşime bana tüm sevdiklerime hayırlı, sağlıklı uzun ömür ver. En kısa zamanda en hayırlı zamanda hayırlı evlatlar nasip et. Hamileliğim sağlıklı şekilde ilerlesin sağ salim kucağımıza alıp hayırlısıyla yetiştirmeyi nasip et Allahım.
Evlat acısı tekrar yaşatma ya Rabbim
Çocuklarımızın iyi kaderleri, ahlaklı ömürleri olsun. İşlerimizde helalinden bol kazanç ver allahım. Borçlarımızı ödeme kolaylığı ver Allah ım. Evimden huzur,mutluluk ve sağlığı esirgeme allahım. Bana, haneme ve sevdiklerime kötülük yapmayı düşünen, fesatlık yapan insanlara fırsat verme yarabbim
Duama amin diyen tüm kardeşleriminde duasını kabul et Allah’ım. Amin

1. @nursevdi 🌿 10 tane (mazeret)YERINE OKUNDU
2. mimiraculum mimiraculum 🌿10 tane (mazeret )
3. @dilhun80 🌿10 tane OKUDU
4. @Azraam1718 🌿10 tane OKUDU
5. @Karagullu 🌿10 tane OKUDU
6. @Rabia islam 🌿10 tane
7. @Aventuss 🌿10 tane OKUDU
8. @Tavuk_suyu_ 🌿9 tane
9. Umut_2019 Umut_2019 🌿9 tane (mazeret )
10. @2019 mutluluk 🌿 9 tane
11. Mrvyvz4832 Mrvyvz4832 🌿 9 tane OKUDU
12. K Kubkubra 🌿9 tane OKUDU
13. @Birpdrci 🌿9 tane
14. Luluuu94 Luluuu94 🌿9 tane (mazeret) YERINE OKUNDU
15. @H M 🌿9 tane OKUDU
16. @Eslem91 🌿 9 tane OKUDU
17. B Bademmm388 🌿9tane OKUDU
18. @Cuel 🌿9 tane
19. @memurhanim 🌿9tane
20. @ayseMsb 🌿 9 tane
21. M Minikbirmucizemeselesi 🌿9 tane
22. @Deryaa123 🌿9 tane
23. @sibell13 🌿9tane (mazeret )
24. Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 🌿9 tane OKUDU
25. Jawlensky Jawlensky 🌿9 tane OKUDU
26. @pariko 🌿9 tane OKUDU
27. @Ocalh 🌿 9 tane
28. @Saadetim33 🌿 9 tane
29. @Nzlnaz 🌿9 tane
30. caramel_7 caramel_7 🌿9 tane (mazeret )
31. @Mucizemm222 🌿9 tane
32. @Mamilot 🌿9 tane OKUDU
33. @Duygurdvn 🌿9 tane
34. adessa01 adessa01 🌿9 tane OKUDU
Okudum rabbim kabul etsin

Cumlemizden insaAllah canim💐 altı arkadaş mazeret onların sayılarını hepimiz arasinda paylastiracagim yeni liste de insaAllah o şekilde dualar tamamlanacak 💙 yani ben bu şekilde düşündüm diğer kizlarin fikirlerini de almak isterim tabi😇
Bende okurum canim mazeretli arkadaslarimizin yerine ikinci kisinin duasini bekliyorum o yuzden aksamlari okuyorum .

Kaç kişi kaldı ki yarın da bekleyip akşama yıkanmak istiyorum ben kendim okuyayım kimseye zahmet olmasın olurmu

Kaç kişi kaldı ki yarın da bekleyip akşama yıkanmak istiyorum ben kendim okuyayım kimseye zahmet olmasın olurmu
Canım sen neden bu kadar mahcup oluyorsun ☺böyle yazınca üzülüyorum...
Mazeretin bitene kadar annem okuyacak senin yerine diğer kizlarin okuyacağını paylastiracagim hatta iki kişi yerine de okur annem diğer kalan dört kişininkini paylastiririm Allah razi olsun kızlardan diğer arkadaşın yerine de eşi okuyor derken böyle böyle tamamlanacak dualar insaAllah 💙

Canım sen neden bu kadar mahcup oluyorsun ☺böyle yazınca üzülüyorum...
Mazeretin bitene kadar annem okuyacak senin yerine diğer kizlarin okuyacağını paylastiracagim hatta iki kişi yerine de okur annem diğer kalan dört kişininkini paylastiririm Allah razi olsun kızlardan diğer arkadaşın yerine de eşi okuyor derken böyle böyle tamamlanacak dualar insaAllah 💙
Paylaştırma canım ben okurum

X