Hacetlerimiz için birlikte dua edelim🌺

Allahümme ya müfettihal ebvâb, iftah lenâ hayral bab.”
“Ey kapıları açan Allah’ım, bize hayır kapılarını aç!”

Kişi başı herkes dua sahibi için 100 tane okuyacak okumaya başlamadan önce 25 "Estağfirullah" çekilecektir

M mer_4260 duası;
Celal kızı Merve
Ya Rabbım ıcınde bulunduğumuz sıkıntılı durumdan bizi feraha cıkar tum kardes lerıme saglık sıhhat ver. Ailemı evlatlarımı sevdiklerimi koru. Bizi kaldıramayacağımız zorluklarla imtihan etme amın

Umut_2019 Umut_2019
B Bademmm388
H M H M
Luluuu94 Luluuu94
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Aventuss Aventuss
@casual woman
Cuel Cuel
byebyeblackbird byebyeblackbird
@Luniss
15yusra11 15yusra11
ftemiz ftemiz
M mer_4260
Bal0ncuk Bal0ncuk
kunfeyekun__ kunfeyekun__
@Annelika
@tavuksuyu
okudum Rabbim kabul etsin aminnnnnnn.. dua ederken başında ve sonunda salavat getirirsek daha makbuldür... rabbim peygamberimize getirdiğimiz salavatı kabul ederken duamızda hızlı şekilde kabul olur...

okudum Rabbim kabul etsin aminnnnnnn.. dua ederken başında ve sonunda salavat getirirsek daha makbuldür... rabbim peygamberimize getirdiğimiz salavatı kabul ederken duamızda hızlı şekilde kabul olur...
Amin insaAllah canim.. ben de salavat getiririm birde dua etmeye başlamadan Besmele de cekilmeliymis bildigimiz bilgileri burda paylasalim yazdigin cok iyi oldu Allah razi olsun 💙hayirla dualarimiz kabul olsun Amin 🌻

Amin insaAllah canim.. ben de salavat getiririm birde dua etmeye başlamadan Besmele de cekilmeliymis bildigimiz bilgileri burda paylasalim yazdigin cok iyi oldu Allah razi olsun 💙hayirla dualarimiz kabul olsun Amin 🌻
evet canım... bende hep besmele çekerim

önce salavat... sonra niyet.. besmele dua... salavat... bu şekilde ediyorum

Allahümme ya müfettihal ebvâb, iftah lenâ hayral bab.”
“Ey kapıları açan Allah’ım, bize hayır kapılarını aç!”

Kişi başı herkes dua sahibi için 100 tane okuyacak okumaya başlamadan önce 25 "Estağfirullah" çekilecektir

M mer_4260 duası;
Celal kızı Merve
Ya Rabbım ıcınde bulunduğumuz sıkıntılı durumdan bizi feraha cıkar tum kardes lerıme saglık sıhhat ver. Ailemı evlatlarımı sevdiklerimi koru. Bizi kaldıramayacağımız zorluklarla imtihan etme amın

Umut_2019 Umut_2019
B Bademmm388
H M H M
Luluuu94 Luluuu94
Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir
Aventuss Aventuss
@casual woman
Cuel Cuel
byebyeblackbird byebyeblackbird
@Luniss
15yusra11 15yusra11
ftemiz ftemiz