HACETIMIN KABULÜ IÇIN 1000 TANE FİİL SURESI

12 NİSAN 2018 PERŞEMBE DUASİ
HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİNHACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDABESMELE CEKEREK 1000 TANE FİLSURESİ OKUYORUZ.

Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
annesinineseri annesinineseri
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Minnoskafa Minnoskafa Mazeretli
Umutvar123 Umutvar123
T Tatlianne20
Hıdır kızı İlknur

Nurcan kızı Eser'in hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 100 adet okuyacak.

Lütfen herkes yarin ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin

HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİNHACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BASİNDABESMELE CEKEREK 1000 TANE FİLSURESİ OKUYORUZ.

Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Umutvar123 Umutvar123
T Tatlianne20
Hıdır kızı İlknur

Nurcan kızı Eser'in hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 100 adet okuyacak.

Allah kabul etsin
Aldım kabul ettim.

Selamun aleykum kizlar.Aldim kabul ettim 200 tane okurum hanifem msj atarım vekaletimi verdim die bağışlamayı yaparsın.ben evtik in sayfasına bakıyom yoğunmuş yardımcı olmak için nete ara ara girerim bilginiz olsun eşim evde olduğu için nete devamlı giremeyeceğim sadece fırsat buldukça nete girerim bilginiz olsun hayirda kalin hayırlı günler

Selamun aleykum kizlar.Aldim kabul ettim 200 tane okurum hanifem msj atarım vekaletimi verdim die bağışlamayı yaparsın.ben evtik in sayfasına bakıyom yoğunmuş yardımcı olmak için nete ara ara girerim bilginiz olsun eşim evde olduğu için nete devamlı giremeyeceğim sadece fırsat buldukça nete girerim bilginiz olsun hayirda kalin hayırlı günler
Ve aleyküm selam tamam canım sen okuyunca bana yaz bağışlarım Allah razı olsun sana ve ilknur ablaya hayırlı sağlıklı evlatlar versin Rabbim ❤

13 NİSAN 2018 CUMA DUASI
HER GÜN AKŞAM İLE YATSI EZANI ARASINDA BİR KARDEŞİMİZİN HACETİNİN KABULÜ İÇİN ABDESTLİ OLARAK VE HER BİRİNİN BAŞINDA BESMELE ÇEKEREK 1000 TANE FİL SURESİ OKUYORUZ

Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Umutvar123 Umutvar123
T Tatlianne20
Hıdır kızı İlknur

B bahar1143
Bahar kardeşimizin hayırlı sağlıklı evlat sahibi olması niyetiyle okuyoruz. Herkes 100 adet okuyacak.

Lütfen herkes yarın ikindiye kadar aldım kabul ettim diyerek bildirim yapsın.

Allah kabul etsin ❤

Rakika Rakika
efsuni06 efsuni06
@Hayalimdi gercek oldu
Gullbahcemm Gullbahcemm
B bahar1143
Dil-i bitab Dil-i bitab
Umutvar123 Umutvar123
T Tatlianne20
Hıdır kızı İlknur

Allah kabul etsin
Okudum bağışladım.Rabbim tez zamanda kendi katından Salih Saliha evlatlar nasip etsin inşallah.Amin.

X