Hacamat sonrası gebe kalan varmi

2 kiz annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
1.281
525
44
Herkeze hayırlı akşamlar arkadaşlar
Hacamat yaptırıp gebe kalan oldumu bide gebelik için hangi bölgeye hacamat yapiliyor

Gittiğiniz yere bebek istiyorum demismiydinoz inşallah olur bebeğiniz şifa bulirsunuz
İnşallah hayırlısı ile. Evet söylemiştim ben hastanede yaptırdım. Bende çok kan çıkmamıştı zayıf olduğum için pek etki etmedi sanırım kupa sayısı ne kadar çok olur ise iyi oluyormuş sanırım bende olmadı. Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı evlatlar

Amin inşallah esimiz yaptırdım ben ilk defa yaptıracağım endişeliyim o yüzden hem bebek için hemde sağlık için istiyorum hemde sünneti yerine getirmiş olurum

Benim 4 yıl önce bir dusugum oldu onda eşim belinin tam ortasından hacamat olmuştu ve peşine hamile olduğumu öğrendim ama düştü sonrada doğal olmadı bidaha o yüzden eşimde gidecek tekrar

Benim 4 yıl önce bir dusugum oldu onda eşim belinin tam ortasından hacamat olmuştu ve peşine hamile olduğumu öğrendim ama düştü sonrada doğal olmadı bidaha o yüzden eşimde gidecek tekrar
Çocuk için her şey yapılıyor işte hayırlısı ile inşallah güzel sonuç alırsınız. Sadece ilk başta çok az ağrı oluyor korkulcak bir şey yok

Çocuk için her şey yapılıyor işte hayırlısı ile inşallah güzel sonuç alırsınız. Sadece ilk başta çok az ağrı oluyor korkulcak bir şey yok
Merhaba biri ile tanıştım vajinal suluk ve hacamat yaptırmış 5 yıldır çocuğu olmamış iki kez aşılama yaptırmış hacamat yaptırdığı ayın sonrasinda gebe kalmış kızı 15 aylik

Merhaba biri ile tanıştım vajinal suluk ve hacamat yaptırmış 5 yıldır çocuğu olmamış iki kez aşılama yaptırmış hacamat yaptırdığı ayın sonrasinda gebe kalmış kızı 15 aylik
Vallaha canım ben yaptırdım Nisan ayında ama olmadı sonrada yaptırmadım hiç vajinal suluk nasıl oluyor acaba

Ben yaptırdım her ay sünnet günlerde bir kere olmak üzere toplam üç seans. Üçüncü seanstan 2 hafta sonra gebelik testim pozitifti. Özellikle gebelik için yaptırdığımı belirtmiştim ve ona uygun bölgelere yapılmıştı

Vallaha artık her şeyi yapıyorum ben bakayım hasta olur isem hsg olacaktım tekrar bi hacamat yaptırayım bende

Vallaha canım ben yaptırdım Nisan ayında ama olmadı sonrada yaptırmadım hiç vajinal suluk nasıl oluyor acaba
Merhaba cnm bugün sülük yaptirdim merak ediyordun yazmak istedim 3 adet dıs vajinaya 3 yada 4 tanede kuyruk sokumuna yapıldı dua edin inşallah şifa olur bir arkadaşın bebeği doğdu diğeri hamile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…