Anket habersiz gelen misafirleri protesto ediyorum!

davetsiz misafirler konusunda sizin fikriniz nedir?

• olmaz efendim, ne haberi vereceğim ki!

OY: 0 0,0%
  • sorma kardeş bende nefret ederim habersiz gelmelerden

OY: 37 64,9%
  • yazdıklarına katılıyorum

OY: 14 24,6%
  • yazdıklarına katılmıyorum

OY: 6 10,5%

• Ankete Katılan
    57

bende misafir çok sevenlerdenim... ama bu kadarınada pes doğrusu...yasakkelime

çat kapı gelen karşı komşum,samimi arkadaşım olursa rahatsızlık duymam.halden anlar.küçük çocuğum var.dağınık olabilirim.ama çat kapı gelen ağır misafirse,pek samimi olmadığım insansa kızarım.bu tip insanlar birde rahat rahat müsaade istemeden evimin içinde dolaşırsa art niyetli olduğunu düşünürüm.dedikodu malzemesi arar gibi ne o.olabilir her insan her zaman dört dörtlük derli toplu olamayabilir.ayrıca çayın yanına iki lokma bişey ikram etmek en güzel geleneklerimizdendir.ya ev tıngır tıngırsa..bunlar ayrıntı.mahçup olmak istememek.yoksa sanmıyorum hiçbirimiz evimize gelinmesinden nefret etsin.sadece saygı şartıyla:enbuyukkk:

misafiri çok seven birisiyim ama habersiz gelinince bende sinir oluyorum..hadi hazırlık olayını geç ev hali dimi her zaman müsait olamıyosun..insan nezakettende olsa yolda bile arar dimi..

gelin şu habersiz gelen konuklarımızı bu siteye üye yapalım. bir görsünler nasıl algılandıklarını :dance:nezaket olsa zaten yapmazlar tatlım :1no2:

yok anacım ca kapı gelen misafire gıcık olurum :mymeka:

annem yada kardeşim hiç farketmez, evimi kimsenin dağınık görmesini istemem. yabancı biri ise: + bunun yanında birde modunda değilsen, ev dağınık, mutfak dağınık... ikram edecek birşeyler de yoksa... allaaah! :teytey: bir memnun olurum ki sorma jeyyar
anlamıyorum ki, misafir ev sahibi ile tek taraflı mı sohbet edecek? gideceği kişinin morali ve memnuniyeti mühim değil mi? biri bana dur desin canııım!
yasakkelime

çok haklısın , çok , ben de sevmem , aynı gün haber verilmesini de sevmem , ara bir gün önce bakalım duruma , hazırlanalım , sevmem hiç , maaşallah oturduğum yerde de ya çat kapı , ya da saat 12 de ararlar , 1 de gelirler , arama daha iyi, niye zahmet ettin ki ?klava:

vala katılıyorum hıc sevmem aramadan gelen mısafırı gıcık olurum

arkadaşlar kusurluysam lütfen söyleyin... ama çok bozuluyorum ya! hele benim üst komşum! kadın iyi hoş... lakin bir bakmışsın almış kocasını inmiş aşağı! yahu kadın insan çocuğunu gönderir de müsaitmisiniz diye. 1-2 saat sonra falan oyalanır da öyle gelir. n'oldu yandın tutuştun mu yani misafir olamamaktan... :enbuyukkk: ha birde işten gelirsin, hemen damlar! ding dong... n'oldu songül? e bu merdivenler falan filan... kadına deşarj yolları öneriyorum çaktırmadan. şutarafagitti ama nafile! tek zevki komşulukmuşşşşş sırnaşık şey birazdan çalar kapıyı zaten çok çınlattım ya kulağını. yasakkelime (neyse bu songül konusunu bilahere masaya yatırırım)eveeet türkler misafirperver de, misafirde kendini bilsin azıcık anacım.

marulcuğum, evet birde böyle tipler var

Katılıyorum aynen. İnsan gelmeden bi haber verir. Evim barkım toplumu,dağınıkmı? Belki yemek yapmadım o gün, yada alışverişe çıkmadım yada en kötüsü tam temizlik yaparım biri gelir. Böyle insanlara İFRİT olurum.
Düşüncesizler.klava
Ama aynı şey onlara yapılsa eminimki ya laf söylerler yada surat yaparlar. lülülülülülü

kafamçokkarıştı inanmıyorum yaaa! o kadın pek normal değilmiş bence(?) ya aklı ya görgüsü kıt birisi. sende benim gibi yumuşak yüzlüsün tabii... bakma böyle dikdatör konuşurum, ama başıma gelse aynen bende mağdur olurum. CADIARZU

evet katiliyorum. bend herkeze haber verip gideken bana herkez cat kapi geliyor. bende rahatsiz oluyorum ama esim bu duruma daha cok sinirleniyor.
ev hali canim belki müsait degiliz belki migrenim tutmustur misafir agirlayacak halde degilimdir.

benim eşim de bilakis bana kızar belli etme diye. surat yapmam ama iki yüzlü de olamıyorum ne yapayım. benimde migrenim var. bir tuttu mu allaaah!:teytey: sahi bir formül biliyormusun hafifletmek için? nerden nereye

CADIARZU yoksa sen ablamla eltimisin tatlım? onun kaynanası aynen böyle! Çok üzgünüm çoook kadının ismini bile duymak istemiyorum! yok ya! seninki hiç olmazsa 1 gömlek iyidir yine... allah sabır versin bacım...

herkasin kendine göre ayrı bir hayatı var sonuçta araamadan sormadan gelenlere bende çok sinirleniyorum resmen bu karşı tarafın hayatına saygısızlık oluyo

resmen hayatının ırzına geçiyorlar ya! düşününce farklı sonuç çıkmıyor!

slm kızlarr hepinize hayırlı akşamlar konuyu okudum hemen atladım bu dertten bendede var sağolsun kayınvalidem damlar öyle yada görümcem sinir oluyorum
çıplak bile olsam umurlarında değil çk rahatlar

slm kızlarr hepinize hayırlı akşamlar konuyu okudum hemen atladım bu dertten bendede var sağolsun kayınvalidem damlar öyle yada görümcem sinir oluyorum
çıplak bile olsam umurlarında değil çk rahatlar

selam tatlım! sana ve diğer arkadaşlara benden de iyi akşamlar... iyi denk geldi. selamına sıcak sıcak yetiştim :) kaynana ve görümce konusunda şanssızlardansın demek... allah sabır versin!!! ya ben bu konuda çok duyarlıydım: Allahıma şükürler olsun pek sorun yaşamadım. hiç yaşamayanın zaten kaynanası ve görümcesi yoktur bebişini allah anneli, babalı, hayırlı ve ömürlü etsin canım.

amin çok sağol canım :1hug:

evet ya çok zor oluyo habersiz misafir tmm misafir iyidir ama haberli olursa iyidir bence

gelen mısfırın basımın ustunde yerı var ama bı hbr ucursanız fenamı olur hem bende hazırlıgımı yapar mahcup olmam hemde sız karsısında hortlak gormus gıbı ev sahıbı gormezsnız

gelen mısfırın basımın ustunde yerı var ama bı hbr ucursanız fenamı olur hem bende hazırlıgımı yapar mahcup olmam hemde sız karsısında hortlak gormus gıbı ev sahıbı gormezsnız

çok hoş yaaa! valla iyi tanımlama! cuk diye oturmuş! :tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…