Gynomax fitil

EdaAysima

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
4
1
27
Merhaba bende 2 gün once vajinal mantar ve enfeksiyon olduğunu söyledi doktor gynomax fitil verdi ben bunu korka korka vajinama yerlestirdim ama şimdi benden akıntı geliyor ve ben yürümekte zorlaniyorum sanki vajinamda tampon var çok acıyo yani bu normalmi bilemiyorum çok korkuyorum Kullanan varmı aranızda lutfen yardimci olun

iyice derine itmen lazım. fitilin akması biraz normal. ayrıca fitili yerleştirdikten sonra yatman gerek

canım ite bildiğin kadar it derine yerleştir girişte falan kalırsa acır ağrır bildiğin parmağınla ittir derinliklere kalsın orda delirdim artık bu fitillerden bende

Fitillerin hepsi geri akar zaten sabun gibi.
Ama çok ileri itmeniz lazımdı. Hemen girişe koyduysanız tampon hissi çok normal.
Geceden koymalısınız. Gece yatarken koyup itebildiğiniz kadar ileri itip sabaha kadar kalkmamalısınız ki içerde çözünerek size fayda sağlayacak. Fazlası da akacak çamaşırınıza. Gece koyduysanız tampon hissi olmaz sabaha kadar erir gider hep. Yanlış kullanım olduğunu düşünüyorum.

Teşekkür ederim ilk defa kullaniyorum bugün denicem tekrar

Merhaba arkadaşlar bana da doktorum gynomax 7 fitilini verdi ama internenette:gün emzirme bırakılmaldır diyor emzirirken fitili kullanan oldu mu acaba tekrar randevu alamadığım için gidemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…