Gynefix

Cevap için teşekkür ederim, bende biraz daha araştırma yapıp ona göre karar vericem.

Merhaba, bende GyneFix kullanıyorum. Adet olmadan da takılabiliniyor, ancak adetliyken yerleşim daha rahat oluyor demişti doktorum. Kayma yapmıyor, ağrı yapmıyor ve adeti kanamasını da uzatmıyor. Tavsiye edebilirim. Çok memnunum.

İyi gunler.bende gynefix taktırmak istiyorum ancak sorularım var.Digerleri gibi regl mi olmak lazım takılmasi için çunku 4 ay önce dogum yaptım henüz regl olmadım.
Ben biraz arastirdim da Regl döneminde takılmasının sebebi hamile olmadığından emin olmakmış. Bunu kan testi yaparak öğrenirsek regl dönemini beklemeye gerek kalmaz bence. Ben de emziriyorum ama regl olmaya başladım 3 ay oldu doğum yapalı 1 kere regl oldum. Gynefix ile ilgili şeyler okudukça normal spiralden soğudum resmen. Ama ben şahsen önce spiral deneyip bi problem yaşarsam gynefix taktirmayi düşünüyorum. Bi de spiral için 6 ay beklemek mi gerekiyormuş araştırdınız mi? Siz yazalı da nerdeyse 2 ay olmuş naptiniz neye karar verdiniz?

Merhaba bende bir ay oldu gynefix taktıralı.Dün kontrole gittim hiç bir problem olamadığını söyledi doktorum.Şimdilik memnunum bakalım ilerleyen zamanlardada bir problem yaşamam inşallah

Merhaba Feyza Hanım,biz Gynefix'in Türkiye distribütörüyüz.İstediğiniz zaman size yardımcı olabiliriz.İyi günler diliyorum.
Merhaba ürün hakkında detaylı bilgi almam mümkün mü? Evlilik hazırlığında 2 kızım var, ilk yıl çocuk sahibi olmak istemiyorlar, ilk ilişkiden önce takılabiliyor mu ?

Merhaba, fiyat hala aynımı acaba, nasıl sipariş verebiliriz, nasıl iletişim kurabiliriz?

Mrb ben bakır spral yaptırdım 6 ay oldu son 2ay çok kanama var 10günü geçiyor çıkarmak istiyorum bu yeni gynefix. Merak ettim düşünüyorum ama aynı sorunu yasarsam. Korkuyorum lütfen kullananlar ayrıntılı yazar mi çok zayıf m bunu en kaldırır mi

meraba bende gynefix taktirmak istiyorum ist hangi hastanelerde takılıyor yada siparis verip getirtebiliyormuyuz.

Merhaba ben bir yıldan fazla kullanıyorum çok memnunum. Firmadan direk sipariş veriyorsun ve seni takan doktorlara yönlendiriyorlar.
Sayemde arkadaşlarım da kullanıyor artık onlar da çok memnun.
Diğer spirallerlen çok problem yaşamıştım. Artık hiç problemim yok. Herkese tavsiye edebilirim.

Dogumdan hemen sonra daha dogrusu sezaryen esnasinda gyne fix taktiricam. Kullanp da memnun kalmayan var mi.
Ve cikarirken ufak bir anestezi alicam 2 3 yil sonra cikartmayi dusunuyorm fakat genede korkuyorum. Cok aciyor mu

Bu kadar da atılmaz. Taktıran arkadaşlarım ben de dahil, regl sürelerimiz uzadı, bitmek bilmeyen iltihap ve akıntı sahibi olduk sayesinde, bonus olarak da cinsel ilişki sonrası kasıklarda ağrı oluyor tabi ki. Mucşze gibi anlatmayı bırakın şu ürünü Allah aşkına verilen paraya çekilen çileye yazık..

Ben taktırdım gynefix, yerinde durduğu halde 1 yıl sonunda hamile kaldım. Tavsiye etmiyorum. Ayrıca sürekli devam eden kokusuz bir akıntıya sebep oluyor

Katılıyorum , Bırakın yan etkisini 1 yıl sonunda gynefix yerinde duruyorken hamile kaldım . Gynefix parası ayrı, yan etki muayene paraları ayrı , kürtaj parası ayrı , Kesinlikle tavsiye etmiyorum .

Katılıyorum , Bırakın yan etkisini 1 yıl sonunda gynefix yerinde duruyorken hamile kaldım . Gynefix parası ayrı, yan etki muayene paraları ayrı , kürtaj parası ayrı , Kesinlikle tavsiye etmiyorum .
Al işte bi bu eksikti. Boşuna mı çekilen bu çile?? Yalnız epey gebe kalan var bu zamazingoyla. Bi de demezler mi yok efenim sabitmiş kaymazmış hamilelik imkansız gibi bi şeymiş.

Ben taktırdım gynefix, yerinde durduğu halde 1 yıl sonunda hamile kaldım. Tavsiye etmiyorum. Ayrıca sürekli devam eden kokusuz bir akıntıya sebep oluyor
Merhaba
Sorunsuz çıkarılabilidiler mi?

Son düzenleme:
Al işte bi bu eksikti. Boşuna mı çekilen bu çile?? Yalnız epey gebe kalan var bu zamazingoyla. Bi de demezler mi yok efenim sabitmiş kaymazmış hamilelik imkansız gibi bi şeymiş.
Şuan yıkıldım Az önce sipariş verdim gynefix 2 kez bakır spiralim kaydı dr önerdi

Şuan yıkıldım Az önce sipariş verdim gynefix 2 kez bakır spiralim kaydı dr önerdi
Bu bakır spiraller inanılmaz iltihap yapıyor, ben gebe kalmadım fakat 1.5 yıl bununla yaŞadım, doktorum en son hiç kendine acımıyo musun, kurdeşene çevirecek bu gidişle dedi. Bir de rahmin arkasına kaçmış çıkaramadı operasyon geçirdim çok şükür rahatladım vallahi, yani şu tedbiri kocalar alsın ya yazık bizlere

Gerçekten yazık bize ama bu konuda eşime güvenemiyorum Çok geçmiş olsun size Allah korusun iyi ki daha kötü olmamış sonucu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…