Gynefix

hera79

Nirvana
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
7
0
44
yurt dışında yaşayan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum.bu gynefix adlı mucizevi spirali duydunuzmu taktıran varmı? ne yazıkki türkiyeye gelmiyor.
agrısız sızısız takılma ve sonrası cok az agrı oluyormus.ayrıca dogum yapmamıslar icin kucuk boyuda varmış.hap kullanıp senelerce bünyemi mahfettim.spiral tek çarem ama hic dogum yapmadım ve rahim ölcülerim kücük korkuyorum.

Ben yeni taktirdim evet turkiyede tek bir firma bunu getirtiyor ben 3 ayda bir spiral taktirmak zorunda kaliyordum cunku surekli kayma oluyordu ve asiri kanamam oluyordu acibadem hastanesinde ogrendim bende bunu ama bana 2.000 tl fiyat cikardilar yurt disindan getiriyoruzda falanda filan kendi internet sitesinde 120 € bende kendi doktoruma soyledim firmadan istettik ve 360 tl ye taktirdim sporlarima devam ediyorum ve suanlik kayma gibi bir sikayetim olmadi ama ara kanamalarim oluyor insallah zamanla gecer iki hafta oldu taktirali simdilik memnunum

Merhaba Feyza Hanım,biz Gynefix'in Türkiye distribütörüyüz.İstediğiniz zaman size yardımcı olabiliriz.İyi günler diliyorum.

Merhaba Hanımefendi, Avrupa'da 25 yıldan beri kullanılan ve her bayanın çok memnun kaldığı bir spiraldir. Türkiye'ye yeni geldi. Diğer spirallerde görülen yan etkileri örneğin anormal kanama,batma,sancı,hasar,cinsel ilişkide ağrı,kayma...vs. tamamen ortadan kaldıran bir üründür.Her bayanda műkemmel uyum sağlar, őzellikle hiç doğum yapmamış bayanlarda bu űrűnű kullanabilirler. Türkieye'de de kullanılmaya başlandı ve kullanan bayanların hepsi çok memnun hiç bir şikayetleri yok.
Ürün fiyatı yaklaşık 380 TL.

Cevabınız için çok teşşekkür ederim. Benim kısmetse artık bir daha ki aya kaldı. Anladıgım kadarıyla izmirdesiniz. İstanbulda temin edebilecegim bir yer varmı? Kendi doktorum takabilir mi acaba? Bazı gynefix takan hastaneletden aldığım fiyatlar çok yüksekti. 380 makul bir fiyat

Merhaba Hanımefendi, Istanbul'da da yerleşim yapan doktorlar var. Muayene ve yerleşim ücreti ayrı olarak alınır. Bu ücret hastaneye göre değişir. Bizimle irtibata geçerseniz size her konuda yardımcı olabiliriz. İnternette iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Merhaba nerde taktırdınız bilgi alabilirmiyim

İyi gunler.bende gynefix taktırmak istiyorum ancak sorularım var.Digerleri gibi regl mi olmak lazım takılmasi için çunku 4 ay önce dogum yaptım henüz regl olmadım.

Merhaba ben de yeni doğum yaptım, gynefix taktırmak için belirli bi zaman var mı acaba? Emzirme döneminde takılabiliyor mu mesela?

Takilıyor.ama adet olmak gerekir mi bilmiyorum.bende emziriyorum henuz adet olmadım.normal spiral taktırmak icin doktora gittim adet olmam gerektigini adet sökturucu verebilecegni söyledi ama ben dengemi bozupta ilaç almadım.gynefix adet olmadanda takıliyormuş arastırmama göre.ama her doktor takamiyormuş.şehir şehir takan doktorların isimleri var internette.

Cevap için teşekkür ederim, bende biraz daha araştırma yapıp ona göre karar vericem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…