Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ayy evet ya çisemde gördüm keşke benim olsaaaa dedim

aynen cildin daha genç kesinlikle pırıl pırıl...

Olmazsa olmaz değilse de etkisi çok olanlar..
Ben yerinde olsam ayırabildigim bütçeyi önce güneş kremi sonra cvit sonra retinol sonra aha/bha ayirirdim. Bunlar cebi fazla yakanlar ve paraya kiyilmasi gerek şeyler.

Retinole başlarsam svr alırım ya da medik8 veya cyrene.

Aha/bha da purest den memnun olan çok

Cvit svr da güzeldir ama ben alphascience çok sevdim. Bitirdim. Geçenlerde she vec ferrulic asit ( e vit) ve cvit serumu aynı şişede aldım önce ona sans veririm bitince duruma bakarım.

Mia klinika , dermabien ve misecea markaları da temiz içerikli doktorlar cilt uzmanları tarafından oluşturulan markalar güvenilir.. bi sonraki rutin içeriklerde onlara yer veririm

C vit kullanıyordum bir ara da makyaj yapmam gerekti, güneş kremi üzerine fondoten... Bu sıralarda aknelenmeye başladı.
Ben de panik haliyle tüm butonlara bastım sanırım neyse ki şimdi toparlamaya başladığımı hissediyorum, önerilerinizi dikkate alacağım çok teşekkür ederim

Aman aman Allah korusun ben uzak durayım retinolden hyaluronik asiti yüzümü yıkadıktan hemen sonra, yani çok ıslak değil de az ıslakken sürüyorum. Isntree nin mavi toniği. İsmini tam hatırlayamadım. Atart yetiş neydi sen kullanmıştın. Sürünce kurutmadı sanki şimdi bi de cica kremler nedir onu araştırayım

Etkili Eleman cildin çok kuruysa nscckt dediği gibi bu yaz iyice sulandir nemlerdir çorak topraklar neme doysun yavaştan mandelic asitle vs başla ya da asitli yüz temizleyicilerle.. benim karma. Korendy her alışverişe cilt tipini belirleyen küçük testerlar gönderirdi onla yapmıştım yapmasam da t bölge yağlı diğer yerler kuru gibi zaten

Hyalaranuk toner plus

Cildine uygun olacak cicaları bulayım hemen

Ama acaba bunlardan hangilerine ihtiyacım var. Retinolden korkuyorum. Zaten lekeye meyilli cildim. O nedenle c vitaminini aksam kullanacağım

Cica missha da var cok kazık.

La roche baume 5 cok güzel az miktar da yetiyor . Chamos var avene var vs..üzerinde cica yazan kremi al yani

Centella astitica yazan şeyler de çok güzeldir dimi N nscckts

uf çok iyi, benim de istediğim makyaja gerek duymadan yüzümü gözümü yormadan bebek gibi olabilmek

Allahım sürekli yeni bişey çıkıyor. Mandelic asit cica kremler falan. Beynim yandı Bana direkt ürün önerin ben bunları öğrenene kadar. Bir de güneş kremim bitmişti yeni aldım. Daha önce la roche kullanıyordum aslında memnundum. Daha önce solante kullanmıştım, koruyuculuğu iyiydi. Şimdi onu eşime verip kendime daha iyisini mi alsam

La roche baume 5 cok güzel az miktar da yetiyor . Chamos var avene var vs..üzerinde cica yazan kremi al yani

Ay daha bugün la roche baume 5 i sepetime ekledim bilmeden iyi denk getiriyorum vala yatıştırıcı etkisi var diye almak istemiştim. Teşekkür ederim kısmi hemşehrim

Svr bu yeşil niasin mi ya? Ha bir de ben arbutin ilk kez alicam pure solutions mi dermoskin mi alsam kararsız kaldım

Ay daha bugün la roche baume 5 i sepetime ekledim bilmeden iyi denk getiriyorum vala yatıştırıcı etkisi var diye almak istemiştim. Teşekkür ederim kısmi hemşehrim
resmen buraya ekleyeceğim ürünler hakkında konuşmuşsunuz zaten biliyormuşsunuz kızlar ya

bu ürünler centella asiti ve özü hangisini alırsan nem sağlar

Atart evet yeşil svr olan serum niacinimide yağlı ve olgun ciltlere çok uygun kadife tozlu vs..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…