Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
anladım canım şifa getirsin inşallah.. ayrıntıları öğrenirsen yazarsın
Canım şu içiyorsun. 7 gün 14 gün 21 gün 1 ay 40 gün süreler değişiyor.
Kimi meyve suyu içiyor kimi içmiyor.
Ayran içenler var
Ben bugün şu soda denedim güzeldi

selam kızlar,watsons 300 e 200 tl yüklüyormuş ya, purest solutions arbutinli aydınlatıcı serum alacağım bir de enzim peeling düşünüyorum ama iki tane var iki çesit yani hansine öncelik vermeliyim

diğeri de bu ikisinin de asitleri aynı ama yukarıdakinde meyve asitli yazıyor

selam kızlar,watsons 300 e 200 tl yüklüyormuş ya, purest solutions arbutinli aydınlatıcı serum alacağım bir de enzim peeling düşünüyorum ama iki tane var iki çesit yani hansine öncelik vermeliyim
Oo supermis kuzum bu. Ben anlamıyorum canım biliyorsun.
Hangisini alırsan çok işe yarasin inşallah

birinin oranı 0.2 lik diğerininki 6 lık canım 2 lik yeşil olan daha hassas ciltlerde kullanabilir diyor kırmızılı olanın soyucu etkisi daha fazla

birinin oranı 0.2 lik diğerininki 6 lık canım 2 lik yeşil olan daha hassas ciltlerde kullanabilir diyor kırmızılı olanın soyucu etkisi daha fazla
Ay doğru ona dikkat et5medim :) kırmızı renkliler hep daha güçlü oluyorlar hiç risk almıyım düşükle baslıyım ..tesekkür ederim pc de emojiler nerde bu arada yaa telefondada götemiyorum eski usül yapıyorum hep

Dün watsons a girdim The purest solutians alıcaktım kadın markayı bilmiyor nasıl yani dedim ama bu marka whatsonslarda satılıyor dediğimde hayır bize hiç gelmedi ve adını da ilk defa duydum dedi tabi alamadan çıktım

bu arada kışın seda altının touch by seda markasının at kılı fırca ve selülüt jelini almiştım. bugün actım acıldıktan sonra 6 aymış zaten neyse duştan sonra önce fırcaladım sonra bacağa vs sürdüm aman allahım hala serinliğin verdiği soguk yanma olur ya ferahlık gibi onu hissediyorum Düzenli kullanmam lazım selülit var bende cok

yok artık her mağazasında olmalı diye biliyorum. bu arada Selencim 300 e 200tl kampanyasına cilt bakım ürünleri de dahil dimi 3 ürün alacağım

3 tane üst üste noktaya tıklayacaksın orada gülen yüz simgesi çıkıyor ona tıkla tüm emojiler çıkıyor

Üstad öğretmen edasıyla tek tek sabırla usanmadan anlatıyorsun bize, sağ ol, bize hap bilgi lazım sanki.
Bana karışık geliyor halen, tembel öğrencilere döndüm. Sen ne kullanıyorsan onu kullanmak istiyorum şimdi, yalnız senin cildin yağlı benim cildim ise karma, zaten anlaşılıyor, alın, burun, çene yağlı, diğer bölgeler kuru. sanki geçmişte deneyimli bir yorumlayan olmuştu, bir eczane çalışanıydı tam hatırlamıyorum .
Geçen araştırma hastanesine gidip önce bir doktorla görüşmeye niyetlendim, oğlum rahatsızlanıp okula gidemeyince kaldı. Bu haftada müsait değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…