Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hah tamam buldum içeriklerine bakayım
hangi ürüne bakmamı istersin
LEKE kremi, üzerinde sabah akşam kullanın diyor. İçerik yaz aylarında kullanmaya müsait mi, bitkisel alkol ve kefir felan yazıyor. Geçmiş postlarda içerik sıralamasının da önemi olduğunu yazmıştın sanki, başlarda yazıyorsa daha sorunlu gibi bazı içeriklerin, ben mi yanlış anladım?
Bir de oda sıcaklığında durması gerekeni buzdolabına koysak ne olur?

Eklentiler

• 0BD21829-68E1-4EBB-92E4-620C01FD47B0.jpeg
    87,9 KB · Görüntüleme: 41
Günaydın herkese.
leke remi, göz altı kremi ve güneş kremi uyguladım.
Dün yoğunluktan güneş kremi yenileyemedim gün içinde, çocuğu okuldan alırken tam da güneşin yandan yandan açılı zamanlarında, 17: 00larda, aklımda tek şey eyvak güneş kremi etkisi klamadı, yüzüm daha bir yanıyor sanki hissiydi.
Güneş kremi varsa sanki bir zırh giymiş misali dolaşıyorum.

Son düzenleme:
Günaydın
Bende güneş kremimi sürdüm. Zirhimla çıktım güneşe

Yahu bunu durum yaptım, biri seriye bağladı beğenmedim beğenmedim yapıyor bana. Saçma sapan ya! Gerçekten konunun aslını bilmeden neden böyle bir şey yaparsın ki, di mi?
Bu bir psikolojik oyun. Biri başlatınca devamı geliyor. Anlamadan biri gelip begenmedim yapıyor. Sonra diğeri aa bu demek ki kötü bişey al sana der gibi o da devam ediyor. Herkesle aynı şeyi söyleyip beğenmedim aldığım çok zaman oldu da

Böyle bir mesajda 30 kişi bana beğenmedim işaretledi. Neler neler soylediler. İşte o zaman C ceycey0406 canım benim beni anlayan 2 3 kişiden birisi olarak beni savunmuştu. O zaman dedim neyse ki sürü olmayanlarda var

Bende dün aşırı yorulmuştum kızımı kendi okuluma götürmüştüm dönüşte avm istedi 6 da çıkmıstik zaten okuldan allahtan mesafe çok yakındı eve gelmeniz 8 i buldu. Bb kremli makyajı temizlemeden yatacaktım ki gene duramadım exfoliye yaptım temizledim uyudum. Bugün de güneş kremi sürdüm ama yanıma almadım bahçede nöbetçiyim de yapcak bisi yok ağaçların gölgesine saklanırım artık

Allahtan seni anlayan bir kaç kişi varmış. Beni anlayan tek bir kişi yok. Adı üstünde etkisiz eleman işte

Ben yanıma almayı unuttuğum için iki güneş kremi kullanıyorum. Biri evde biri iş yerinde. Çantamda taşımayı denedim güzelim kremim sıcaktan bozuldu. Bi çantaya bi dolaba olmuyor ya kim uğraşacak

Ben yanıma almayı unuttuğum için iki güneş kremi kullanıyorum. Biri evde biri iş yerinde. Çantamda taşımayı denedim güzelim kremim sıcaktan bozuldu. Bi çantaya bi dolaba olmuyor ya kim uğraşacak
Okulda dolabım yok ilkokulda ingilizce öğretmeniyim evdd 3 krem var ama ben yenilenmesi kolay cusion ya da stick güneş kremi almayı düşünüyorum:)) pistimmm

Okulda dolabım yok ilkokulda ingilizce öğretmeniyim evdd 3 krem var ama ben yenilenmesi kolay cusion ya da stick güneş kremi almayı düşünüyorum:)) pistimmm
Onlar nasıl oluyor ki. Güneş kreminden farkı ne? Koruyuculuğu mu az, bb krem gibi mi, renkli mi? Sorular sorular.. Ben dümdüz güneş kremini biliyorum cushion mushion bilmem

Onlar nasıl oluyor ki. Güneş kreminden farkı ne? Koruyuculuğu mu az, bb krem gibi mi, renkli mi? Sorular sorular.. Ben dümdüz güneş kremini biliyorum cushion mushion bilmem
Bende geçen takip ettigim bitinde gördüm renkli renksiz de var stick allik ruj gibi düşün cusion dedikleri de pudra gibi uygulanıyor benim de yok ama kullanışlı olur mu bilmem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…