Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her dermokozmetik ürün dolaba konmaz yalnız... ortalama saklanma derecesi yazıyor ona göre koyuyorsun değil mi
Aldığın ürünlerin hepsi çok güzel iyi günlerde kullan şifa olsun güzelliğine güzellik getirsin

Hyaluronik asiti isntree tonik olarak aldım, doa kozmetik c vitamini, centella ve niacinamide. Yanlış söylemişim düzelttim
Isntree hyalarunik toner plus mi mavi şişede olan isntree kullanmıştım hepsi de bilimdik markaların güzel ürünleri güzellik getirsin

Altından kardan zarar ettim ya çıkmakta hala gözümün bebeği ama olsun benim en büyük karım cildime yatırımım

Tabi tabi. Ben özellikle de parfümler ve kremler için kullanıyorum ikinci dolabı. Malum urfa çok çok sıcak, her şey bozuluyor. Baklagiller, unlar her şey dolapta. Anca yetiyor
Duş aldım güzelce nemlendim. Centalla'yı deneyeyim dedim. Biraz yapış yapış his bıraktı ama 1 saat oldu hala nemli hissediyorum. Belki kreme bile ihtiyacım kalmayacak. Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. Hepiniz çok tatlısınız

Evet işte o mavi şişeden aldım. Ben bu markaların hepsini ilk defa kullanacağım. Hem fiyatları da diğerlerine göre uygundu. Çok teşekkür ederim. Hep beraber güzelleşim inşallah

N nscckts beybi yaptığım alışveriş karşılığında Watsons kartıma 150 TL değerinde puan yüklenmiş. Bununla göz çevresi için bir ürün alayım diyorum. Sence şu ürün nasıl?

En altta içerik bilgisi de var

Yüzümü The purest solutiansun hassas ciltler olan asitli temizleme tozuyla yıkadım üstüne hyalüronik asit sürdüm ve e vitamini içeren güneş kremimi sürdüm
Yaaa, işte asit içerikli olanlara benim cildimin de acil ihtiyacı var fakat kışı bekliyorum. Yazın öyle şeylerden uzak duruyorum. The Purest ürünlerini bayağı beğeniyorum ben. N nscckts eylül sonrası için bana birkaç ürün daha önerecek. Ne dese yapıyorum şu sıralar

Valla aramızda en bilgilisi N nscckts
Toz olan asitli ürünleri yaz kış kullanabilirsin tabiki güneş koruması şart..retinol aha bha bunları da kullanıyorum

Dur bakalım yavaş yavaş acele etme şimdi bir bariyerini güçlendirelim önce, yaz bitsin rutin oluştururuz

Retinol tabiki şart en düşük oranla başlayıp yavaş yavaş yükseltmelisin N nscckts ile hep beraber sana uygun ürünler belirleriz
Cildin nasıl normal hassas karma kuru

Dur bakalım yavaş yavaş acele etme şimdi bir bariyerini güçlendirelim önce, yaz bitsin rutin oluştururuz
Canımsın İyi ki varsın valla. Şimdiki bakım rutinim:

Sabah SVR Yüz Temizleme Jeli + SVR Serum + 15 dk sonra La Roshe ya da The Purest Güneş Kremi

Akşam Cosmed Yüz Temizleme Yağı + SVR Temizleme Jeli + SVR Serum

Retinol tabiki şart en düşük oranla başlayıp yavaş yavaş yükseltmelisin N nscckts ile hep beraber sana uygun ürünler belirleriz
Cildin nasıl normal hassas karma kuru
Ay süpersiniz ikiniz de Yazın yağlı, kışın karma... Güneş kremini doğru temizledikçe sivilcem pek çıkmaz. Göz altlarım kuru, bir milyon çizgi var ama göz altı ışık dolgusu düşünüyorum. Göz altına serum alayım tamam da serumdan sonra kreme gerek var mı, onu bilmiyorum.
Bir de son yıllarda yüzüm güneşten çok etkilenir oldu. Şakaklarda ve alnımda güneş lekelerim var. Son 1 yıldır Procsin güneş kremi kullanıyorum, sanırım hata etmişim.

Bence yavaş yavaş alsın fiyatlar gittikçe yükseliyor canım kışa girerken de elinde olacağı için hemen başlar
Bunu ben de düşünüyorum. Rutinimi belirlersek elime geçtikçe almaya çalışırım, dolaba koyarım. Şu ürünü alıp kenara koydum şimdiden:

Diğer önerilerinizi de yazın ki gelecek ay alayım.

Gözaltın için hem serum hem krem kullanmalısın neden dersen serumlar özellikle kafein içeren gözaltı serumları kullanmalısın nedeni ise serumlar en alt tabakaya kadar inebiliyor yani tamiri en alt tabakadan yapıyorlar kremler ise (her krem ve serum için geçerli)sadece üst tabakayı nemlendiriyorlar serumlar konsantre ürünler daha iyiler yani
Güneş lekeleri için serumlar var hiç kullanmadığım için bu konuda bilgim yok canım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…