Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet haklısın fondöten seçimleri gibi cilt alt tonu önlemli ben açık buğday tenliyim aslında ama bi yandan amann çok koyu olmayan bi tonu al gitsin diyo çünkü ne olursa olsun ton, acıcı olmadan kutudaki rengi vermiyor sac boyalı işe

senin yerinde olsam şuan saçından daha açık ton istiyorsan son boyadığından 1 ton açık ve yarım ton açık alır ikisini birbirine karıştırırdım
yansıma işinide noktadan sonrası belirliyor 7.3 gibi 7.0 gibi mesela 7.0 kumral nötr yansımasız kumral demek gibi oradan belki yakalarsın

Wella illumnia 7.0 cok boyandı direkt parlak mat gibiydi 0 olunca rengin kendisini veriyor, noktadan sonraki ışıltı ya da yansıma anladım
O zaman ben 7.0 ve 7.3 mu alayım

Wella illumnia 7.0 cok boyandı direkt parlak mat gibiydi 0 olunca rengin kendisini veriyor, noktadan sonraki ışıltı ya da yansıma anladım
O zaman ben 7.0 ve 7.3 mu alayım
hayır 7.3 ve 7.0 örnek verdim onları alırsan kumral olursun
noktadan sonrasını daha çok baz alman gerekiyor karamel yansıma için
keşke kuaföre sorsan hangilerini alıp karıştırayım diye güvendiğin biri varsa tabii

ilk numara ana rengi noktadan sonrası yansıma verdiği ışıltı
sen ana rengini belirle yansıma karamel istiyorsun ya ona göre seçeceksin

hay sağ olasın şimdi anladım. Kahve istiyorsam 0 li sadece ama bakır kahve istiyorsam noktadan sonraki no yan ton oluyor yumuşatan ya da dediğin gibi yansımayı sağlayan

N nscckts günün son sorusunu sorup bırakıyorum hoocamm şu gelen glikolik tester i hem çok kullanmak istiyorum çünkü bilmiyorum denemedim hic önce zaten küçücük tester bi yanında kisa bırak diyo. Fiddy ye uygun olur mu ya da fiddy hiç karıştırmadan direk onu neyle kombinleyip kullanabilirim

ben onu fiddy yöntemiyle kullan bence demiştim daha önce de hala aynı fikirdeyim haftasonu evden çıkmayacaksan gece yaparsın fiddyni glikolikle mis gibi

ben onu fiddy yöntemiyle kullan bence demiştim daha önce de hala aynı fikirdeyim haftasonu evden çıkmayacaksan gece yaparsın fiddyni glikolikle mis gibi
Evet ama bi yerde baktım aha larla değil bha ile yapın demiş. Aha, mandelik glikolik asit dimi yani kojik asit falan da vardı. Ama haftasonu çıkarım boya almaya ben onu niyet ettim sonbahara denenmeye içimden his bende reaksiyon gösterir diyo ki şimdiye kadar aha dan yana sıkıntı yaşamadım. Hatta az önce neogen aha pha cica ped kullandım hazır ahali disk pamuk sadece kutudan alıp sürüyorum

glikolik asitin reaksiyon göstereceğini düşünüyorsan neden kullanasın ki hiç kullanmamalısın o zaman ... yüze sürüp bekletmek daha da riskli fiddy de yıkıyorsun risk yok 10 -20 dk bekleyecek diye yap dedim diğer türlü daha risk madem reaksiyonda gösterir diyorsun

bu arada aha ile bha arasındaki tek fark biri suda çözünür diğeri yağ da ... bha şartı yok yöntemin amacı derinlemesine temizlik

bu mevsimde aha-bha pamuk kullanmak salisilik asit kullanmakla aynı ... kendini yakarsın haftaiçi kullanmıyorsun değil mi

ahalık disklerin içinde ne var bu arada içeriği nedir

Bilmem glikolik asit bana daha güçlü geliyor belki bu yüzden cekiniyorum belki de bana öyle geliyor denemeden bilemem..

Ped seklinde kullandığım yuzdeligi düşük pha , cica var içinde sktsi yaklaştığı için devam ediyorum ertesi gün mutlaka 2 değil 3 parmak güneş kremi bocaliyorum

hee cica da varmış
bu ürünlerin son kullanma işi sıkıntı ya keşke alsak ve süre sıkıntısı olmasa bende sırf bu yüzden purest toniğimi hızlı hızlı bitirmek zorunda kaldım

Bundan içinde seramid hyalarunik asit de varmış irrite etmedi şimdiye kadar

hee cica da varmış
bu ürünlerin son kullanma işi sıkıntı ya keşke alsak ve süre sıkıntısı olmasa bende sırf bu yüzden purest toniğimi hızlı hızlı bitirmek zorunda kaldım
Sorma yaa bi de stok yapmak istesem sonra kullanmak üzere 2023 lere bakıyorum. Bunun içinde 90 ped var düşün haftada 2 yaparsam nerdeyse 12 ay gidiyor e benim de yaklaştı 3_4 tane kaldı.

Bu arada o kaldırdıgim makyaj cantamdan note mineral artı spf 30 olan fondöten cıktı hiç hatırlamıyorum ne zaman aldım kokusu değişmemis gibi elime sürdüm zor sürülmedi pul pul olmadi. Onların da skt 12 ay mi oluyor

N nscckts ne buldum mesajlarda gezerken ben sana heralde Antepte olduğunu anlayıp antep e tayinimin çıktığı ilk yıl mesaj atmışım nerde ne yapılır nereleri meşhurdur vs diye yine her zamanki mutevaziliginle yazmışsın 2 sayfa konuşmuşuz en son görüşelim cok isterim tabi ile bitmiş

aynen fondotenler kesinlikle sivilce yapıyor bence hiç riske girme derim ,spf olarakda o 30 artık 0 olmuştur zaman geçtikçe koruyuculukları da geçiyor maalesef
yaaa

aynen fondotenler kesinlikle sivilce yapıyor bence hiç riske girme derim ,spf olarakda o 30 artık 0 olmuştur zaman geçtikçe koruyuculukları da geçiyor maalesef

yaaa
Atayım o zaman göz kalemlerinde bi risk yoktur dimi yarın müsait olunca o koca çantanın içine girip bi temizlik yapmak lazım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…