Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
krem kesinlikle bozulmuş rengi değişmiş.ben seçip attım 15 gün önce böyle ürünlerimi.yazın çabuk bozuluyorlar buzdolabında saklamak lazım bazı ürünleri

krem kesinlikle bozulmuş rengi değişmiş.ben seçip attım 15 gün önce böyle ürünlerimi.yazın çabuk bozuluyorlar buzdolabında saklamak lazım bazı ürünleri
Farklı renk gözüken kısımda gözaltı kremi var, kızım orta kısmına ekleme yapmış , kremde koku yok, gardolaptaydı bir kaç aydır, işte süreden emin değilim, yoksa o kısmı temizlesem kullanılırdı

Bir ortamı koklayayim

Yatırımdan anladığım param varsa altın al at kenara maas aldığım uygulamadan da bazen altin bazen dolar alıyorum ihtiyaç anında satıyorum mesela az önce okuldan çıktım kızların yazlık atlete ihtiyacı vardı bakın sadece atlet diyorum haa büyüğe( 3 buçuk yaş) küçüklere (1.5 yas) e bebek ve lcw ye uğrayıp 7 parçaya 300 küsür verip çıktım.. valla bimiyorum ne yapacağız giderler haldir huldur geliyor gelenler damla damla

Bence faiz artırım kararı alınmayacak

niye bu cilt bakım ürünleri konusunda kompleks yapılır anlamam , birine gelenes marka cilt temizleme jelini önerdim içeriği temiz diye hemen arkamdan üye ''hayır o çöp hiç bir işe yaramadı'' dedi
neresi çöp yahu içeriği çok güzel dedim ''tonikle sildim kalıntı gördüm'' dedi e çift aşamalı temizlik yapmazsan görürsün tabi
bana ''neden insanlara kara cahil kör cahil muamelesi yapıyorsun beğenmek zorunda mıyım çöp eminim birde doğru yıkamadığımı söyleyeceksin'' dedi daha birde üstüne
aslında iletişim kurabilmek çok kolay bu kadar zorlaştıracak ne var anlamadım

Peki canım diceksin böylelerine
Olabilir ona iyi gelmemiştir ama bunu ya bende istediğim etkiyi vermedi denedim bidaha düşünmem dese saygı duyarsın.

Ben de farklı markaların aynı içerikli ürünlerine şans veriyorum ki kıyaslama şansim olsun.

Üslûp önemli azizim

Biz herşeyi bilen olmak istiyoruz. Bunun için öğrenemiyoruz. Ben bu işi bilmiyorum. Öğrenmeye çabalıyorum.
Borsayı öğrenmeye çalışıyorum.

Biz herşeyi bilen olmak istiyoruz. Bunun için öğrenemiyoruz. Ben bu işi bilmiyorum. Öğrenmeye çabalıyorum.
Borsayı öğrenmeye çalışıyorum.
geldimmm.hoşgeldimmm.nasılsınız kızlar?bakımlar nasıl gidiyor?ben tüm gün okuldaydım hiç bir şey yapamadım.ama spor salonu buldum kayıt yaptıracağım.

valla tek pantolona ki us polo öyle ahım şahım marka değil 550 tl verdim .allahtan işyeri çekimiz vardı da para ödemedim.beğendiğim ayakkabıya 1600 tl dediler tey teyy.evdeki ayakkabılarımı iyiki almışımmm.çocukların bir de küçülüyor kıyafetleri al al bitmiyorlar.

geldimmm.hoşgeldimmm.nasılsınız kızlar?bakımlar nasıl gidiyor?ben tüm gün okuldaydım hiç bir şey yapamadım.ama spor salonu buldum kayıt yaptıracağım.
Hoşgeldinn bende okul sonrası avm yapıp geldim. Şimdi fiddy yapmadan yağ bazlı temizleyici sonra su bazlı temizledikten sonra kil maskesi sürdüm bekliyorum. Hadi ilk adımı atmışsın devamı gelsin hocamla görüştüm bende yakında gelince bi aylık haftada 3 gün 12 seansa başlayacagiz inşallah

yağ bazlı temizleyici almam lazım.bir de iyi bir gözaltı kremi.kremim çok azaldı .bu ara evde değilim pek ondan netten almadım kargoyu alamam diye.haftaya temin ederim.kil maskelerine bayılıyorum.banyo sonrası yapmam lazım ama ben banyo öncesi yaparım 2 güne bir.

Hoşgeldin kesinlikle.
Bakım şahane gidiyor. N nscckts yine aklımı karistirdi. Yağı yağla temizle dedi. Cilt temizliği için öyle birşey alacağım inşallah
Spor salonu çok istiyorum ama beni kısa süre li almalaro lazim.
Yoksa çok sıkılıyorum

Hangi markayı alalım temizleyici icin

Bende cok eskiyen sıkıldıgim parçalar dışında hic atmam. Allahtan dolabim zengin kilom da aynı bantlarda gelip gittiği için belki 10 yili aşkın mango, zara iprkyol hm marks spencer vs gömlek ceket pantolon bluzlar duruyor yeni gibi elbiseler keza.. kışın azar azar ekledim mesela boyner internetten 4 tane ezo mola koleksiyonu kot aldım o kadar memnun kaldım ki yine Urfa ya gittiğimizde avm boynerden 1000 tl alışveriş yaptık sonraki 10000 e 500 cek gelince burda yaptık bi fasıl da jogger pant bi iki fabrika tshirt aldım. Bizim ihtiyacımız yok küçüklere ablanın ganimetleri oluyor, ablaya ara ara hep alıyorum geçen morhipo dan iki takıma 300 verdim kreşe gittiği için sürekli bi yedek bi üst lazım oluyor. Kresi devam ederse 1900 tl ona ki eşimim arkadaşının okulu indirimli hali yoksa 2500, ikizler için yardımcı ayda 1000 tl ev kredisi derken 1 maaş gidiyor bizim ek ders yatınca 3 üne ayakkabı alacağım. Faturalar mama bez market giderlerini hesaplayamiyoruz artık

Ben yazlıkları aldım bu sene
Kisliklari da yazın alacağım inşallah çok ekonomik oluyor çok şükür

Atart
N nscckts
Bır bilene soralım ama.soruyu çok sevdim

Ben de heimish var ama o çok pahalı oldu. 2 yıl önce yurtdışından getirtmistim az kaldı. Bitince ya cosmed alırım ya siberian wellness markasına iyi diyorlar ondan
Kil maskelerinden de en güzeli claderm bence güzel temizliyor irrite de etmiyor.
Gözaltı rossman isana almıştım bitti geçen hic açmadığım fotosunu attigim 2 mizon marka var şuan revoulation caffein solutions var ama benim aşıri morluk belirgin damarlar yok bana dolgu lazım uykusuzluk yorgunluk bi de genetik var teyzemin annenim hatta rahmetli anneannemin de çökük:/

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…