Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu işlere ben de girsem? Nereden tam öğrenebilirim, çok zamanımı almadan.
eşim biliyordu ben de pandemi de öğrendim .netten bakabilirsiniz ama en iyisi cüzi bir parayla alıp satarak öğrenmek.500 tl koyun mesela o yeter.en önce bist 30 bilinen hisselerden alırsınız.öğrendikçe para da koyarsınız.en başta para koymayın batarsınız

Şu an bana o kadar yabancı konuşuyorsunuz ki anlamaya çalışıyorum. Ama öğrenmem lazım bunları
önce gerçekten cok yabancı geliyor soguk suya girmek gibi ama sonra su cok güzel gelince cıkmak istemiyorsun :)

ya ben 3 yıllık karınca kararınca edindiğim bilgilerden şunları anladım N nscckts ekleme/düzeltme yapar.

*günes kremi ; söylememe gerek yok en güzel en etkili antioksidan antiaging olmazsa olmaz yaz kış

* cvit ; cildi yenileyen,parlatan düşük ölçülerde baslanıp kademe kademe artrtılıp öxelşikle kışın sürekli kullanıma uygun bi asit. türev ve saf olanı var. türevler kremlerde de oluyor tonerlerde de ya da cvitli baska içeriklerde de..

* aha/pha/ bha ; cildi nazikçe soyup 23 günde bir olan yenilenme döngüsüne yardımci olan asitler. gözenek cogunluğu yaglı c,tleri olanlar bha kullansa iyi olur ama bunlar da haftada 2 düşük yüzdeden baslanarak kullanılmalı, gece mutlaka ve ertesi gün kesinlikle güneş kremi..

* b3 yani niasinamide; benim en sevdiğim asit cildi canlandıyor dolgunlastırıyor lekleri acmaya yardımcı

* hyalarunik asit : nem hapsedici asit olduguna bakmayın cok masum yüzümüze ıslakken sürmemiz lazım ki var olan nemi hapsedip korusun

* peptit ; antiaging de etkili olan anladıgım kadarıyla kopan kolajen baglarını içeriden birleştirmeye ,olanı güçlendirmeye calısan bi içerik olmazsa olmazım..

* nemlendirici ; sabah aksam zaten ihmal etmiyoruz..

* arbutin,toner,azeleik asit de masum her içerikle anlasan lekeler üzerinde onları baskılamada yardımcı yan ürünler..

* retinol yani a vitamini ; en güçlü asit ama enn etkilisi mümkünse sadece kışın haftada 1 /2 den küçük küçük baslamalı ( retinol kulanıp daha mutsuz olan birini duymadım )

Şimdi önemli olan diğer husus hangi içerik neyle kullanılır/üst üste aynı rutinde kullanılmaz :

1. cvit =e vitamini ile olur , asidik olmayan tonerle olur,azeleik asit arbutin,hyalarunik asit ve en güzeli günes kremi ile olur. niasinamide sürmeyelim o rutinde ama.

2. aha/pha/bha : sadece hyalarunik asit ve yatıstırıcı bi serum ve nemlendirici ya da daha güçlü bi cicaplast dediğimiz yogun krem ( hasssasiyet olusturabilir.) sadece aksamları haftada 1/2.

3. retinol : asla cvitamini ,AHA/BHA gibi diğer asitler olmaz asla. niasinamid,arbutin,azeşeik asit ve peptitlrle cok güzel anlasır. retinol gecelerinde cildi, cok iyi nemlendirmeliyiz uggulama öncesi ya da sonrası..

4.peptitler : aha/bha asitler,cvitamini asla yok. aksamları ya da sabahları yüzü temizledikten sonra hyalaunik asitten tonerden sonrada uygulanır,ginseng içeriği ile cookk güzel anlasır. nemlendirici ve günes kremi tabi en son..

Benim şimdilik aklıma gelenler bunlar amme hizmeti olarak

Tek bir bankayla takip olabiliyor değil mi? Altın döviz almak gibiyse sıkıntı olmaz, sürekli bir yerlere talimat verilerek yapılcaksa, yani aracı varsa arada zor olur sanki.
Zaten belli bir limit koyup ilerlemek gerek sanırım.

süper bilgiler.

3 sayfa ekran görüntüsü aldım. Harikasın.
Cidden ince ince bakacağım

ben iş cep kullanıyorum.ordan alıp satıyorum.tacirler vs yüksek parası olanlar için.var o da biz de .limit 500 tl yeter öğrenmek için.investing var nette ordan da hisseleri konuşurlar öğrenirsiniz basitçe.mesela google a şişecam hisse yorum yazın çıkar

Benim bu akşam iki sorum var.

Ben soprano buz lazere başladım.
Uyuşturucu krem sürdüm ve canım yanmadı.
Şimdi uyuşturucu krem sürmemek mi gerekiyordu?
Birde uygun fiyatlı bir uyuşturucu krem var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…