Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O değil de C ceycey0406 ve N nscckts canlarım. Şimdi siz zaten bunları kullana kullana güzelsiniz ya, e daha da güzelleşemezsiniz değil mi? Biz çirkindik, şimdi cildimiz parlıyor da e sizin cildiniz hep böyle pırıl pırılmış zaten. Yani siz değişmeyeceksiniz, güzelleşemeyeceksiniz daha fazla di mi?

hepimiz öğreniyoruz bir şeyler bu topikten.ben devamlı krem formunda serum kullanırdım zaten.kil maskeleri yapardım estee lauder serum da kullanırdım zamlanmadan önce bu kadar.herbaderm serumlarını da epey kullandım.göz kremi kullanmadığım gün olmazdı.ama eksiklerim varmış burada öğrendim.çift aşamalı temizlik mesela.fiddy i de burada duydum.kolajen içmeye devam ediyorum .vitamin destekleri de zaten yıllardır kullanırım solgarın özellikle.nisa bu işin uzmanı.paraya kıyıp iyi ürün almalı.lorealler diadermine ler garnierler çöp hep

estağfurullah canım benim
regl dönemi çenemin hep alt köşesinde dışardan çok belli olmayan ama dokununca acısı beynime vuran içe doğru kistik sivilcem çıkar dokununca kapladığı alanın kafam kadar olduğunu anlarım
gözenekli siyah noktaya meyilli akneye alerjiye meyilli yağlı bir cildim var
1 gün elimi çekeyim yüzümden 17 yaş ergen sivilceli cilt gibi olurum...
yediklerimde hemen cildime yansır kazayla unlu şekerli birşey girsin vücuduma hooooppppp sivilceler basar elimin kremi iyi emilmesin yüzüme değsin hop sivilce basar çok ürün denediğim için cildimi bozarım düzeltmem aylarımı alır falan yani güzel değil epey sorunlu cildim var ...

Kuzum zaten ucuz ürün aldık, hepsi boş masraf olmuş. Hem hiçbir faydası yok hem de zaman kaybı. Zararı bile var. Ucuz diye 3-4 tane almışım mesela. E onun yerine 1 tane adam gibi ürün alıp faydasını görmek bambaşka bir yatırım oluyor.

Ay ne güzel anlatmışsın beni

yalnız bu işin şöyle sıkıntısı oluyor dengeyi kurmak gerek
biraz öğrenmeye başlayınca bu kez cildine sarıyorsun hergün cildine daha dikkatli bakıyorsun ve daha çok ürün denemek istiyorsun eğer bunu yaparsan cildini bozarsın

güneşe alerjim var mesela biraz güneş altında kalayım sivilcelenirim pütür pütür alerji gibi olur kaşınır birde antepli olarak beni düşünün güneşten kaçmaya çalışıyorum

liseye giderken herkes rahat rahat uyanır yüzünü yıkar çıkar ben yarım saat cilt bakımı yapardım onu atlasam ertesi gün irinli çıkar çünkü sınavım var yetişmem lazım hayır atlayamam gerekirse tuvalete girmem tutarım ama o cilt bakımı yapılmalı

Ben onu daha önce yaptım diye şu an kafamı da cildimi de karıştırmak istemiyorum. O yüzden başlarda sana sürekli sorup sorup Word belgesine hepsini kaydettim. Paylaştığın görselleri de indirdim, mis gibi oldu ortalık. Sözünün dışına çıkmam artık. Yalnız şu SVR yüz yıkama jelini ve SVR serumu sanırım ömür boyu kullanacağım. Watsons'a falan gittiğimde gözüm dönüyor, ona buna saldırır gibi oluyorum; sonra diyorum ki Sema dur, Nisa onları alma dedi

svr alamadığın zaman yıkama jelinde gelenes alabilirsin
havalar biraz serinlesin sabah veya gece ne zaman ihtiyaç duyarsan purest niacinimade kullanırsın diğerinde svr böylece svr daha uzun süre gitmeye başlayacak purest daha nemli his bırakıyor mevsim geçisi ve kışın rahat edersin

svr de de hassas cilt için olan yıkama jeli daha da güzel
lavantalıymydı acaba öyle hatırlıyorum yeşilli olan daha kurutucu özellikli eğer kuruluk hassaslaşma hissedersen dediğim gibi deneyebilirsin

Ay yok ya, ben de yıkar çıkardım. Sivilcelerim eksik olmazdı ama kaymak gibi cildim, bembeyaz tenim vardı. O yaşların rahatlığı bir başkaymış. Ben o zamanlar hiçbir şey yapmıyordum, keşke yapsaymışım. Mesela arkadaşımızda kalır, yüzümüzü sadece su ile yıkar insan içine çıkardık. Şimdi mümkün mü? Bir yerde kalacaksam (ki çok zor bir ihtimal) çantama her ürünü alır bavulla çıkarım resmen. Büyümek çok zor be dostum.

svr de de hassas cilt için olan yıkama jeli daha da güzel
lavantalıymydı acaba öyle hatırlıyorum yeşilli olan daha kurutucu özellikli eğer kuruluk hassaslaşma hissedersen dediğim gibi deneyebilirsin
Muhteşem bilgi... Hemen araştırmaya başlayayım
Bu geç bitme olayına maddi olarak bakacaksak ikisi arasında pek fark yoktu sanırım. Purest niacinamide serumunu da mağazalarda hiç bulamıyorum, onu da online almam lazım.

ben abdest aldığım için gün içinde çift aşamalı temizlik yapıp herşeyi tazelemek zorunda kalıyorum bayramda babanemdeydim ya birsürü ürün babanem bana da sür bana da dedi ona da yaptım üşenmeden hepsini hergün yapıyor musun ne yüreğin var diyor

120tl purest 200tl svr canım whatson kampanyalarıyla daha da uyguna geliyor

svr hergün kur gibi artıyor mübarek

Haklı

son 2.5 yıla kadar asla ucuz ürün almazdım.hatta şu an tavsiye edilenlerin çok üstü markalar kullanırdım ama artık yanlarına yaklaşamıyorum fiyatlarından dolayı.bir serumu olmuş 2000 e yakın onların.oysa nisanın tavsiye ettiklerini 1 yıllık alsak en fazla 2000 2500 tutar aya bölünce de düşük bir meblağ zaten.

120tl purest 200tl svr canım whatson kampanyalarıyla daha da uyguna geliyor

svr hergün kur gibi artıyor mübarek
Geçen gün 1 günlüğüne 180'e düştü. Ona bile "düştü" diyoruz artık! Benim aklımda kalan Purest'in %10 Niacinamide içerikli olanıymış, haklısın canım. Bir tane %10 var, o bariyer güçlendirici. Bir tane de %5 var. Karıştırmışım.

yüzde 5 lik bize şimdilik yeter kışın çok sert havalarda çok kurursun yüzde 10 işini görür

yüzde 5 lik bize şimdilik yeter kışın çok sert havalarda çok kurursun yüzde 10 işini görür
Senin önerdiğin bir nemlendirici vardı Jeuvenile markasının. Onu aldım. Purest'in nemlendiricisini de aldım. İkisine de bayıldım. Güneş kreminden önce azıcık kullanıyorum, güneş kremi daha pürüzsüz oluyor.
Bu arada sen hep söylersin, güneş kremlerini deneyerek bulmak lazım diye. Çok haklısın. La Roche güneş kremiden büyük bir beklentim vardı ama cildimle anlaşamadılar. Silgi gibi soyuluyor hep. Purest'i ise cildim hemen sevdi, aşırı memnun kaldım. Keşke deneme boyları falan olsa...
Şimdi de aklımda Solante var, onu da denemek istiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…