Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bayramınız nasıl geçti kızlar
Bayramda cilt için ablamın tepkisini bekliyordum, beni bu derde o itmişti sağ olsun. Hiç bir yorum yapmadı önce olumlu ya da olumsuz. sonra ben punduna getirip sormak durumunda kaldım, abla cildimde bir gelişme var mı bak bakim diye. Ablam ve yeğenim (ablamın evli kızı olur kendisi ve 32 yaşında bu arada) evet ne kullandın dediler? şuydu buydu sende de bahsettim, kafaları çorba oldu.
Geçen gördüğünde ki şeker bayramıydı cildim bütün çizik çizik tuhaf haldeymiş. nazolabial çizgi kısımlarında çizik şeklinde diye tarif etti. Cildime de hiç bir şey sürmemiştim. Çok susuz kaldığımı söylemişti.

Bayram da biz de ilçeye dahi gidemedik. Eşimin beli tutuldu tam bayram günü. İğneler miğneler onla uğraştık. Bu sırada Afyon tarafı , doğu Karadeniz tarafı geceleri serin güzel olur.
Yani bu efsane bilgiyi herkes biliyor muymuş? E sen olmazsan ben kırmızıyı alır geçerdim. Arkadaşım vardı yanımda, kırmızıyı alacaktı aldırmadım. Seni tanımasam ohoooo...
Doğru. Atart da bahsetmişti sanki.

Güzel olur ama temizliği çok zor olur. Ahşap görünümlü granitler var, onlar çok yakışır ve temizliği rahat olur .
Bana kalsa 4 sene önce kendi balkonumu şu şekil yapmak istemiştim yarım kaldı. Oyuncak arabanın olduğu tam karşı pencereye fuşya yada canlı lila rengi tülden perde ve çiçek desenli minderlerden oluşan masanın olduğu ve perdenin olduğu kısma L şeklinde balkon koltuğu. Blogda sevdiğim birinde görmüştüm şimdi baktım bulamadım, bloğu kapatmış ya da adını değiştirmiş.

Tabi şimdi modası geçti ama benim içimde kaldı. bebeğim kuvözdeyken sütlü kahve tonunda balkon fayanslarını boyayıp cilalamıştım, fayans boyama işi de bayağı zahmetli bir iş yalnız, diğer kısımlara enerjim kalmamıştı.

Yani bu efsane bilgiyi herkes biliyor muymuş? E sen olmazsan ben kırmızıyı alır geçerdim. Arkadaşım vardı yanımda, kırmızıyı alacaktı aldırmadım. Seni tanımasam ohoooo...
ben kırmızıyı bugün aldım .sonra nisa bu yazın olmaz dedi.onu sonbahara sakladım gittim cosmed enzim peeling aldım bir de.az önce uyguladım valla o da efsanee.

fayans boyanıyor mu ilk defa duydum.kavlamıyor mu yıkarken falan?

güzelleşiyordur napsın?ha babam hangi ürünü kullansak onu düşünüyoruz biz çıraklar.
Fiddy yöntemi yazın yapılmaz diye konuşmuştuk ya N nscckts ile. Hatta o narlı kil maskesinin içinde de salisik asit var. Ben de sonbaharı bekliyorum düzenli kullanım için.
İlla leke için kullanmak isteyen arbutin içeren .. neyse yanlış bilgi vermiş olmayayım. Geçen yıllarda coronadan dolayı pek dışarı çıkılmadığı için videoyu anlatanlar retinoid içeren ürünleri dahi kullandıklarını anlatıyorlar ama bu yıl sürekli ufak tefek meselelerle dışarı çıkmak zorunda kalıyoruz. Cildimiz bir çok içeriğe alışkın değil ve daha tam tanımıyoruz hangi ürüne ne tepki vereceğini.

ben de gözenek siyah nokta sorunu var.yapmaya başladım bile fiddy i 2 kere yaptım.haftada bir yapacağım.asıl yazın insan içine çıkıyorum.kurtulmak lazım onlardan

Bir kaç kat cila atıldığı için kavlamıyor, mis gibni ama ben hızımı alamayıp tabanı da boyamıştım. Tabanın bir kaç yerinde üzerindeki eşyadan dolayı soyulma oldu ama anlaşılmıyor pek. Yan duvar fayansları ilk günkü gibi sorunsuz. Şimdi olsa boyarmıyım hayır, fayansın üzerine fayans yapılabiliyormuş, eskisini sökmek gerekmiyormuş.

ben de gözenek siyah nokta sorunu var.yapmaya başladım bile fiddy i 2 kere yaptım.haftada bir yapacağım.asıl yazın insan içine çıkıyorum.kurtulmak lazım onlardan
Gerçi yurdun belli yerlerinde havalar serin gidiyor, belki yaşadığın şehir müsade ediyorsa bilemeyeceğim. Burada gündüz çok aşırı sıcak. Güneş kremini en az 3 saate bir yenilemen gerek o zaman. Ben iki defa günlük sürebiliyorum geç uyandığım için.

zaten günde 3 kere sürerim ben güneş kremi.lekelenmeye aşırı meyilli cildim olduğu için.

evet canım yazın yapılmaz ben yazın sabredin enzim peelingle idare edin diyorum ,şahsen kendim enzim peeling yapıyorum yazın zaten sürekli çok terlediğimiz için fiddy yapsakda gözenek yine dolacak....
doğru yüzü alıştırmak gerek haftada 1 kere akşamları başlayıp 2 haftada bir gün sayısı arttırmak gerek ... alıştırmak gerek ve aşkamları yapmak gerek gündüzde bol güneş koruyucuyla

2 gündüz mız mız yaramaz çocuk gibi homur homurum sıcaktan ağlıcam neredeyse burası cehennem cehennem

sorunu olmayan cilde bence de gerek yok yazın.ama ben de dolu dolu vardı siyah nokta gözenek sorunu.mecbur başladım.yoksa kışı beklerdim

ben kırmızıyı bugün aldım .sonra nisa bu yazın olmaz dedi.onu sonbahara sakladım gittim cosmed enzim peeling aldım bir de.az önce uyguladım valla o da efsanee.
memnun kaldın değil mi o pütürlükler gitmiştir
siyah nokta için en önemlisi yağ bazlı temizleyici ve enzim peeling ayrıca güneş kremi

yok canım verniklersen kavlamaz birde 20 gün boyanın kemikleşme süresi ilk 5 günden sonra sadece duru suyla temizleyip 20 gün idare ettikten sonra birşeycik olmuyor

sorunu olmayan cilde bence de gerek yok yazın.ama ben de dolu dolu vardı siyah nokta gözenek sorunu.mecbur başladım.yoksa kışı beklerdim
sen normalde yağ bazlı temizleyici kullanmıyordun ya , onu düzenli kullanırsan yüzde elli azalacaktır zaten yağ yağı söker mantığı sadece ürün temizliği değil gözenek içini de arındırıyor canım masaj yap 1 dk sonra yıka haftada 2 enzim yap zaten yarısı geçer

yeni aldım ya onları da.henüz 10 gün oluyor kullanalı.belki fiddy e gerek kalmaz .zaten devamlı fidyy yapmak sıkıntı çok uzun sürüyor.ama çift aşamalı temizlik kolay enzim peeling te öyle

yeni aldım ya onları da.henüz 10 gün oluyor kullanalı.belki fiddy e gerek kalmaz .zaten devamlı fidyy yapmak sıkıntı çok uzun sürüyor.ama çift aşamalı temizlik kolay enzim peeling te öyle
aynen daha pratik
cosmed enzime iyi denk geldin epeydir stoklar yoktu pek bulunmuyordu çıktığında da yüksek fiyatlıydı bugün şanslı günün maşallah

Ah ah... Lisedeyken çıkan tüm sivilcelerimi hep sıktım, çok oynadım yüzümle. O zamanlar niacinamide vardı da biz mi kullanmadık? Sıktığım yerler hep iri iri çukurlar, geniş gözenekler oluşturdu. Gözenek demek ayıp olur, kraterler oluşmuş resmen. E bir de cildim yağlı, normal gözeneklerim de büyük... Neyse ki siyah nokta problemim yok, kış aylarında fiddy yapmışlığım çoktur. Cildim asitlere alışık. AHA BHA kaç şişe bitirdim... Gözenekler hiç küçülmüyor tabii ki ama sebumu dengeleyince minik bir boyut küçülmesi gözlemliyorum.
Bugün alnımda fındık büyüklüğünde sivilcemsi bir şey oluşmuş. Salisilik asit dokundurdum üstüne. Nisa'yı ve sizleri tanıdıktan sonra güzelleştim valla. Allah razı olsun emeği geçen herkesten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…