Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım Purest'in içeriğini Watsons sitesinden iyice okuyorum. Üzerine çok şey yazmıyorlar.
Göz altı serumlarını da kremlerini de ben yıllardır o şekilde kullanıyorum. Parmağımda kalanları pıt pıt hemen çizgi oluşabilecek yerlere. Ohh, mis.

teşekkürler.hem temizlik yapıyorum hem de arkadaş eliyorum.meşguldüm yani biraz.ama geldim bak.konuşuruz güzellik bakım işlerini
İyi ki geldin, hoş geldin. Zaten tadı tuzu kalmadı sizsiz, ben de gittim buralardan. Ara ara bakıyordum ama tat tuz yoktu valla

İyi ki geldin, hoş geldin. Zaten tadı tuzu kalmadı sizsiz, ben de gittim buralardan. Ara ara bakıyordum ama tat tuz yoktu valla
zaten sen müdavimsin gelip okuyup gidiyordun yazmasamda buraya gelip okuyordum oradan görüyordum seni

cosmed yağ bazlı temizleyici celenes yüz yıkama ürünü kil maskem var ucuz bir şey adını unuttum bir de the purest solutions yüzde 2 bha aldım.
Bha sorum vardi. The Ordinary nin urununu almistim. Fakat fiddy icin uygun degilmis. Hatta yuzume iyi gelmemisti. Korkumdan kullanamiyorum. Koltuk alti icin harika Ama.

Tesekkurler,the purest e bakacagim. Kil maskesi gratis de galiba uygun fiyata narli kil maskesi vardi..marka ismi yok aklimda suan. O galiba ?

claderm evet ben çay ağacı olanından aldım.

Sepete atiyordum. Fakat gidiyormus bir sure sonra.
Yarin havaalaninda liste yaparak oyalanirim
Ucmakdan nefret ediyorum. Stresinden uyuyamiyorum
Benim yesstyle sitesinde 2 yıldır duruyor sepette arada girip sadece bakıyorum duruyor mu diye valla çok güzel duruyorlar sessiz sedasız almamı bekliyorlar ama nasıl alayım diyorum bebeklerim sizi arada sevip sevip gidiyorum işte

-seni çok iyi anlıyorum ...

yazın + ter ile pasparlak geziyorsun değil mi
Güneş kreminden sonra öyle olmuyor mu ki?
Güneş kremi olarak la roche posay markasını (iki ürünü karıştırmıyorum artık) iki gündür yenileyerek kullanıyorum, sanki saunaya girmiş gibiyim. Bu gün fotoraf çektirmeye gidecektirını indirip dinlemeliyimçm dijital olarak, azıcık gözüme makyaj yaptım, bir de dudak boyası, sağ olsun eşim acele et makyajın şimdiden akıyor dedi. Ula ne makyajı dediydim ki uşaklarda anne bir tuhaf olmuşsun diyerek çok moral verdiler. anlaşılan bir de makyaj videoları da dinlemeliyim.
Ben resmimi beğendim ama daha ne serumların ne de yüz yogasını bir tesiri olmamış gibi..

Şimdilik müthiş sorularıma ara verdim, dikkat ederseniz, kenardan önce bir işi öğreneyim. Zaten moralim bozuk, serumların bir kısmı yok 7 haftada kendini gösteriyormuş, yok hafta sonra daha etkili oluyormuş, hani 21 günde deri değiştirmiyor muyuz, falla uzun süreçler bakalım artık.

benim davines keratin bakım ürünümde 1500 ü geçmiş.ben de gözyaşlarıyla anca arkasından bakıyorummm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…