Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar güneş kremini buzdolabına koyuyor musunuz. Malüm Adana da yaşıyorum ve aşırı sıcak var nette araştırdım buzdolabı da iyideğil diyorlar

kapalı komedon ,eylül de asitlere başlarsın aha bhalar geçirir bunu
veya enzim peeling yapabilirsin oranı düşük olanlar var 0.2likler

çift aşamalı temizlik yapıyorsun değil mi?
Evet yapiyorum cift asamali temizlik.
Peeling hakkinda hicbirsey bilmiyorum. Fakat Aha Bha asiti olarak aklimda bir urun var

expigment kolumu bile soyabiliyor hele ü yüzde 4 olanı.yüze nasıl vermiş yaz için şaştım kaldım.
Merhaba birşey soracağım ben mart ayında expigment aldım bi süre cok az kullandım ama bahar aylarına girince bıraktım. Krem halen dolu bu ürünü tekrar kışın kullanmaya başlayabilir miyim açıldığı için sorun olur mu atayım mı acaba

eczaneye sorun bunu.açıldıktan sonra kaç ay saklanabilir diye.ben kullandım 4 kutu bitirdim.yazın kullanmıyorum.sonbaharda tekrar başlayacağım

Merhaba benim genetik olarak göz çevrem mor baya yoğun ama kızarık mor gibi ve kuru ciltliyim göz altlarımda çizgilerde var ne sürsem çizgilere doluyor çok kötü duruyor. Normal fondotenler ile kapatamıyorum. Güzel bir kapatıcı arıyorum uygun fiyatlı . Revulation siz kullandınız mı önerir misiniz benim gibi yoğun morluğu kapatır mı

sizin öncelikle iyi nemlendirmeniz lazım
revu tarte shape dedilen ünlü kapatıcının muadili iyi bir kapatıcıdır günahlarımızı bile örter ama altda nemsiz bir cilt varsa acayip kötü pul pul durur.

göz çevresi için ürün linkleri bırakmıştım bunun için konuyu okumanız lazım
ya da şu videoları izleyebilirsiniz

Çok teşekkür ederim acı badem kremi kullanıyorum sadece nemlendirmek icin cildimi başka ne sürsem anında kuru kuru oluyor birde baz önerdiler tüm yüzümde fondoten çizgilere doluyorçok kötü duruyor gerçekten.onuda aldım.güzelde bi kapatıcı arayışına girdim revulationu aldım
Videolara bakıyorum hemen cok teşekkürler

rica ederim cildiniz yapı olarak mı komple kuru yoksa karma ama nemsizlikten mı kuru
nemsizlikten olan kuruluk ayrı cilt yapısından gelen kuruluğa ayrı nemlendirici kullanılmalı
cilt nemsiz ve kuruysa ne sürseniz güzel olmaz keşke baz almasaydınız bence hiç gerek yok iyi bir serum en güzel baz hatta günek kremleri en güzel baz....

araştırarak bulabilirsiniz size en iyi gelecek olanları bu şekilde ulaşabilirsiniz

Bu videoyu izlemenizi de tavsiye ederim.

Linkini bırakacağım göz altı kapatıcısını denemenizi tavsiye ederim. Ben geçen aya kadar yani bu ürünü bulana kadar asla hiçbir göz altı kapatıcısından memnun kalmamıştım. 2 dk sonra çizgilere doluyor, 1 saat sonra feci bir görüntü oluşturuyorlardı. Göz altı kuruluğunun da çok etkisi var tabii ki. Önce güzel bir nemlendirici, yaklaşık 10 dk kadar sonrasında ise kullandığım harika bir kapatıcı buldum.

İkisinin de linkini bırakıyorum:

İki ürüne ait yorumları Trendyol'da ürünleri bulup okuyabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum bendede aynen oyle oluyor 24 yaşındayım ama makyaj yapınca okadar yaşlı duruyor ki yüzüm çünkü tüm çizgilere doluyor ufacık olanlara bile

Çok teşekkür ederim hemen bakıyorum bendede aynen oyle oluyor 24 yaşındayım ama makyaj yapınca okadar yaşlı duruyor ki yüzüm çünkü tüm çizgilere doluyor ufacık olanlara bile
Ben 37 yaşındayım. Şimdiye kadar hiç makyaj yapmadım. Göz altlarımdan hep şikâyetçiydim çünkü 20'li yaşlardan beridir beni yaşlı ve yorgun gösteriyor. Göz altı kapatıcısı kullansam daha beter, daha yaşlı oluyordum. İyi ki bu ürünü buldum diyorum. Bence Trendyol'dan almak yerine bir Watsons mağazasından alın ki orada sizin göz altınıza, cilt renginize uygun olan numarayı versinler.
Alıp da memnun kalırsanız güzel haberlerinizi bizlerle paylaşın.

Ne kullandın?

Ben de geldim hatta böyle bir konu açmak istedim baktım hali hazırda zaten konu varmış çok sevindim.
en sevdiğim şey kendimle ilgilenmek ve kendime bakim yapmak.
Hoş geldiniz. Hepimiz bu amaçla buradayız. Kendime yaptığım en iyi yatırım, N nscckts 'yi tanıdıktan sonrakiler. :)))

Hoş geldiniz. Hepimiz bu amaçla buradayız. Kendime yaptığım en iyi yatırım, N nscckts 'yi tanıdıktan sonrakiler. :)))
Benim Göz kenarlarımda bazen bebeler oluşuyor bazen kayboluyor.
Her krem bana iyi gelmiyor.
Bu önerdiğiniz krem beze yaptı mı ya da olanları geçirdi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…