Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benimkiler de zayıflar. Kızılcık biliyorum bizde de var reçeli marmelatı. Keçiboynuzu ununu ben kakaolu pudinge koyarım bazen.

Benimkiler de zayıflar. Kızılcık biliyorum bizde de var reçeli marmelatı. Keçiboynuzu ununu ben kakaolu pudinge koyarım bazen.
Aa evet bi ara yulaf ezmesi süt bal ıle yapıyordum az kakao koyup ama cinsler ya puding muhallebi tarzı şeylere hic ilgileri yok. Yoğurtlu buğdaylar şehriye corbalari meyvenin kendisini seviyorlar. Hele bu aralar kahvaltı zulüm ne yedirecegimi şaşırdım yemiyorlar

Onun bir çok videosunu izledim. Oturup baştan izlemeye vaktim yok ki canım. Akademisyenim. Bize tatil yok. Dersler bitince alanda çalışmaya başlıyoruz biz. Bu kafanın içinde neler dönüyor bir bilsen. Çisem Çakır kafamın içinde kim bilir nerelere kayboldu. Eşimin tayini çıktı gidiyor mesela. Eş durumundan gidemiyorum. Kaç sene ayrı kalacağız, ne olacak bilmiyorum. İşimi bırakmayı düşünüyorum. Eşim iki hafta içinde gidecek, birlikte son günlerimiz ama benim iş için başka bir yerlere gitmem de lazım. Bir yandan tatile çıkalım dinlenelim zaman geçirelim diye ısrar ediyor. Bir an önce yazıp teslim etmem gereken şeyler var. Okumam gereken dünya kadar şey var. Ev sahibi evden çıkaracak ve ben tek başıma ne yapacağım acaba önce ev bulup taşınsak mı diye düşünüyorum. Çocuk düşünüyorduk ama o da hayal oldu. Ben buraya kafam dağılsın diye giriyorum. Başka şeylerle meşgul olayım, birileriyle sohbet edeyim kafam dağılsın diye. İyi de geldi. Kendimi kozmetik alışverişine vurdum. Kendime rutin de oluşturdum. Düzenli olarak yapıyorum. Sürüyorum iki dakika sonra ağlıyorum kalkıp elimi yüzümü yıkayıp tekrar sürüyorum. İstikrarlıyım maşallah. Dolayısıyla kapasitesiz falan değilim aslında. Sadece şu an bunlar benim en son derdim. Burda boş boş oturup okuyup geçiyormuşum gibi anlaşılmasın. Her paylaşılanı önemsedim

Hakkınızda hayırlısı olsun

Kızlar her türlü bakımın delisi bir insan olaraktan ben yeni kesfettim 1 ayda cildimde botoks etkisi yaratti tavsiye ederim şu üçlüyü.Serumu filan biraktim.Haftada 3 gün geceleri ücünü karistirip sürüyorum sabahta nemlendiriciyi sürüp günes kremi ile makyaja hazirlik yapiyorum gercekten cok memnun kaldim.

Eklentiler

• 16560579770881292638841539510233.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 219
Böyle ilaçları ilaç gibi görünüyor asla doktora danışmadan gerekli görmezse kullanmam.size kim tavsiye etti kendiniz keşfedip kullandıysanız da bilmiyorum risk. Ben takviye alırken 40 kere düşünüyorum

Eczacı arkadasım Fransa dan getirdi bana.Kendisine güvendigim ve kendimde güzel dönüs aldigim icin yazdim.

Dermokozmetik ürünleri mi burda sanmıyorum yoktur heralde
A313 a vitamini
İaluset hyaluronik asit(% 0.2)iceriyor
Homeplasmin de kurumus dudak el dirsek gerekirse yüz icin nemlendirici bitkisel icerikli yine.
Türkiye de yeni yeni netten satislari oluyor sanirim.
Ama ben yine bu sekilde yurt dısından getirtirim diye düsünüyorum Ürünler Fransanın A kategorisinde olan kremleriymis.
Bir arastirin lazim ise eger isterseniz.

A313 retinol sanırım buna uygun da ialuset hyalarunik asit ve nemlendirici ile tamamlamış. Retinol zaten en etkili botoks gibi yapan bi içerik. Bilmiyorum ben önce aklımdaki ürünlerle başlamayı düşünüyorum. Memnun kalmanıza sevindim

Gece bakımımı
Yüzümü temizleyiciyle yıkadım
Üstüne hyalüronik asit sürdüm
Onun üstüne de retinol sürdüm
Geceden beri hiç uyuyamadım hastayım bayılacak gibi oluyorum isal mide ağrısı bulantısı baş dönmesi inden kendimi iyi hissetmiyorum dediğim gibi bayılacak gibiyim

Çok geçmis olsun doktora git hemen ihmal etme eşimim daha yeni yeni geçmeye başladı

Gozaltlarim bes gun suren mide bulantisi ve kusma sonrasi iyice morarip cokmeye baslayinca bu faydali sayfayi buldum. Urunler aldim ve tum sayfalari okumaya calisiyorum. Sorularima cevap verirseniz minnettar olurum:

1. Bende ordinary'nin niacinamide 10% + zinc 1% var. Cildim karma. Bunu dudaklara ve gozaltina da surebiliyor muyuz?
2. Garnier ambre solaire 50+ gunes kremini goz altina da surebiliyor muyuz (disariya cikarken)? Ben sabah yuzumu yikadiktan sonra, once goz altima sebamed hyaluron complex suruyorum veya revolution vitamin c eye cream suruyorum. Onun ustune gunes kremi suruyorum. Onun da ustune goz alti kapatici suruyorum. Sizce bu dogru mu? Bu arada beyaza yakin bugday tenliler icin iyi bir gozalti kapatici biliyor musunuz? Ben maybelline fit me ve garnier bb kullaniyorum ama mennun degilim. Gece uyumadan once de goz maskesi (crystal collagen gold powder eye mask) yapiyorum.
3. Makyaj ve gunes kremini temizlemek icin Nivea magicbar make up remover kullaniyorum. Bu acaba yag bazli yuz temizleyici yerine gecer mi? Eger oyleyse aksamlari once bunu sonra da Lavera aloavera & jojoba yuz yikama jelini kullanmam yeterli mi?
4. "Eva naturals Retinol serum" da aldim ama retinol orani bayagi az gorunuyor. Yazmamislar ama icerik siralamasinda 11. sirada. 20. sirada da hyaluronic asit var. Sizce bunu disariya hic cikmadigim bir gun (haftada bir kere) yapsam yine de tehlikeli mi? Bu urun goz altina ve dudaga surulur mu?
5. Sebamed Q10 ve vitamin A iceren yuz kremini gece yatarken kullaniyorum. Bu goz altina da iyi gelir mi? Bu krem yerine daha yararli kremler var mi cilt yenileyici onarici. 35 yasindayim.

Eklentiler

• 16560816759456041897309100475729.jpg
    44,9 KB · Görüntüleme: 89
  • 16560817099012339632248775365790.jpg
    58,2 KB · Görüntüleme: 45
  • 16560817637623072117488121267265.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 31
  • 16560818003723082119090457815452.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 26
  • 1656081847778949227767897788987.jpg
    48,5 KB · Görüntüleme: 34
  • 16560819121591818492427786277242.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 24
  • 16560821264466450813874562024810.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 48
Bir iki soruma cevap yazabilirseniz cok sevinirim N nscckts . Sizin yazdiklarinizi okuyorum cok faydali oldu :)

Bende ordinary'nin niacinamide 10% + zinc 1% var. Cildim karma. Bunu dudaklara ve gozaltina da surebiliyor muyuz?
2. Garnier ambre solaire 50+ gunes kremini goz altina da surebiliyor muyuz (disariya cikarken)? Ben sabah yuzumu yikadiktan sonra, once goz altima sebamed hyaluron complex suruyorum veya revolution vitamin c eye cream suruyorum. Onun ustune gunes kremi suruyorum. Onun da ustune goz alti kapatici suruyorum. Sizce bu dogru mu? Bu arada beyaza yakin bugday tenliler icin iyi bir gozalti kapatici biliyor musunuz? Ben maybelline fit me ve garnier bb kullaniyorum ama mennun degilim. Gece uyumadan once de goz maskesi (crystal collagen gold powder eye mask) yapiyorum.
3. Makyaj ve gunes kremini temizlemek icin Nivea magicbar make up remover kullaniyorum. Bu acaba yag bazli yuz temizleyici yerine gecer mi? Eger oyleyse aksamlari once bunu sonra da Lavera aloavera & jojoba yuz yikama jelini kullanmam yeterli mi?

Hepsine verecek cevabım yok ama fikrimin olduğu şeylere cevap vereyim.

1. Niacinamide i ben hiç gözaltı ve dudak üstüne sürmüyorum.
2.güneş kremini en son tüm rutini tamamladıktan sonra gözaltı dahil sürüyorum

3. Maybelline var bende de roll şeklinde dönen çeşidi var kapatici ama çok kullanmıyorum o yüzden bi bilgim yok concealar için

4.bahsettiğiniz miselar temizleyici sanırım bioderma sensibo gibi ama onlar makyajı temizlese de güneş kremi icin urun temizliği için yağ bazlı temizleyici yerine geçmez sanmıyorum. Siberian wellness ve cosmed markası güzel hatta ben bu kez cream co çift fazlı temizleyici aldım ikisi bi arada memnun kaldım

Çok geçmiş olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…