Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
saçına hiç bakım maskesi yapmıyormusun aynı şekilde sürüp dibe getirmeden 6 saat bekletip suyla duruluyorsun bu kadar...
kendi sitesinde 450 -500 tl set 1-2 seneni çıkarır fiyat performans ürün aklında bulunsun illa kullanman şart değil ama gerçekten keratin tedavisi istersen bu o ürün canım

Yok yok şimdi satma değil alma zamanı ama ben bakıma yatırdım parayı
benim de yok ekleyecek param.dolar satmam lazım onu da yapmam.bakıma da param yok gelecek aya kadar.evdekilerle idare ederim.ama iyi bir kuaföre gideceğim isterse 1500 tl 1700 tl olsun.takside böler öderim kartıma.taksit taksit yaşamaya alıştık nasılsa.

Ohooo saçıma neler sürüp bekletmedim
Bi düşüneyim onu da Ağustos a erteleyeyim

Ohooo saçıma neler sürüp bekletmedim
Bi düşüneyim onu da Ağustos a erteleyeyim
bazen keşke erkek olsaydım diyorum yüzlerini yıkayıp çıkıyorlar sinir bozucu
ah bu hormonlarımız herşeye sebep ah

Ya altın tekrar alsam mi bi tik pahalıdan alicam ama abd faizi daha da arttıracak altın yükselmeye devam edecek deniyor
uzun vadede daima kazandırır.ben doları da öyle alıyorum.satmıyorum hiç.gümüş de iyidir ben de yok ama alanlar iyi kazandı.sene sonu 1400 tl idi altın hedefi uzmanların

he valla.bir traş oluyorlar bir de iyi bir takım elbise oldu bittiii adam düğüne hazır.ya bennn ne yapacağım?kaşlar çıkmış alınması lazım.saçlara ne şekil verilecek?cilde ne sürülecek?ne giyilecek korse lazım mı?ayakkabı ne olacak?yüksek giysem yürüyemem alçak giysem nineme benzerim .kadın olmak ammaa zor

Saç rengi için değil mi

Saç rengi için değil mi
evet 2.5 ay önce platin röfle yaptırdım beğenmedim.şimdi bebek sarısı ya da tamamı platin tonlarında tonlamalı sapsarı istiyorum.zaten kaşlarım sarıya yakın.canlı renk olmazsa bana yakışmıyor saç.canlı sarı canlı kızıl olmalı

İşte bende tam onu istiyorum. İnşallah gideceğim bende ama ne zaman

Saçıma dip boya yaptırdım ama bir daha tövbe. Kendi saçımın üzerine olan tadı vermeyecek biliyorum ama yine de ısrarla yaptıracağım inşallah

benim 2 haftayı bulur.okul kapansın büyük temizlik yapmam lazım.herşeyi de yıkayacağım yıkatacağım.1 hafta sürer kadın almama rağmen.dolap içleri de var çünkü.sarı saçlarla girelim yaza.işlem 4 5 saat sürüyor ya sıkılıyorum kuaförde.eskidense çok severdim.

Ben tamamen kuaföre bağlıyım. O ne zaman cagirirsa o zaman

uzun vadede daima kazandırır.ben doları da öyle alıyorum.satmıyorum hiç.gümüş de iyidir ben de yok ama alanlar iyi kazandı.sene sonu 1400 tl idi altın hedefi uzmanların
O zaman geçen bozdurup bankaya yaptırdığım parayı altına cevireyim.
Eşimim okulunda birisi sürekli her ay düzenli gümüş alıyormuş o da gelecekte parlayacakmis güya...

Okul skıntısı bizde de var ya. benim okul cok merkezi köklü bi okul çok eski bu yuzden yıkılacak seneye baska okulda öğlenci olucaz misafir olarak. Büyük kızım esimin arkadasını kresşine gidiyordu bi yıl doldu, baska pilot özel denginde anaokulu bulduk ama yarım dönemöğlenci olacak muhtemelen. eski kres hem asırı zam yaptı arkadas indirimine ragmen devlet okulu daha uygun ama tam gün ikizler de evde olacagı için işimize yarıyordu büyük olmayınca. ben haftanın 3 günü esim 2 gün işe gidiyor. bu yaz yüzme spor gibi aktivitelere yönlendiricez de temmuz basında karar vermemiz lazım o okul kayıtları baslıyo çünkü

sorma yaa kıl mı desen,dogum mu desen,göbek mi selülit mi catlak mı dip boyası mı regl mi hangi birini sayayım

Ve sadece yıka cık olmalarına ragmen masallah onda ne gözenek ne ton esitsizliği ne akne hiçbişi yok

Hiç sevmem ya uzaklara hiç gitmem yakınlara mecbur tabi.. sorma benim de hep kalıyor cok belli oluyo yeni boyandıgı:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…