Güzel Kokmak

baskan1256

Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2012
20
0
Merhaba.Benim bi sorum vardı.
Parfüm olmadan da güzel kokmanın herhangi bi yolu varmı?Mesela kadınlar önceden koynuna çiçek koyarlarmış ve çok da güzel kokarlarmış.Ama başka bi yolu var mı bunun.Parfüm hariç.
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim baya terddür ettim çünkü buraya açarken

parfümsüz güzel kokmak istiyorsan sürekli duş alacaksın, terlememeye çalışacaksın
bunun dışında lavanta yağı, portakal yapı gibi yağlar var ne kokusunu seviyorsan al
çıkmadan önce biraz boyun bölgene ve bileklerine sür bu yağları suyla da seyreltebilirsin

Sürekli duş alırım almasamda zaten kokmuyorum, kendime has bi kokum var ama parfüm de kullanamıyorum bronşit var çok ağır olmayan çiçek kokuları rahatsız etmiyor.
Ama bu yağları denicem saol

Güzel kokan duş jelleri sonrasında tüm vucudu guzel kokulu bir kremle nemlendirmek. Vede guzel kokan bir yumuşatıcı. Bunları kullandığınızda parfüme ihtiyac duymayacaksınız zaten. Ki ben bi kadının teninin kötü kokabileceğine inanmam sadece duş alsak bile is gibi kokarız biz :KK51:

merhaba.benim bi sorum vardı.
Parfüm olmadan da güzel kokmanın herhangi bi yolu varmı?mesela kadınlar önceden koynuna çiçek koyarlarmış ve çok da güzel kokarlarmış.ama başka bi yolu var mı bunun.parfüm hariç.
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim baya terddür ettim çünkü buraya açarken

cnm banyonu yapıyormussun sabunlu kokular var onları dene bence veya doğal saf deolar var cicek gibi kokuyor sahibinden bak cd pump sprey yazarsan arama yerine karsına cıkar doğal güzel ve rahatsız etmeyici bir kokusu var parüm sürdüümüz zaman banyo daha cok gerekiyor cünki ertesi güne ya ayni parfümü kulanacan yada baska sürecen buda tuhaf kokuya neden olur aynisinisürersende bayatsım kokuyo ozaman

hergün duş almaya özen gösteriyorum
duştan sonra saçlarıma gliss in saç spreylerinden sıkıyorum mis gibi kokuyor
vücuduma da güzel kokulu bi krem
ter kokusu olmasın dıyede rollon veya deodarant

ohh mis gibi parfüme gerek yok :KK31::KK31:

X