Pudra, Fondöten, Kapatıcılar güzel bir yüz pudrası önerisi olan var mı

• Konu Sahibi demet_bora
  • Başlangıç Tarihi
D

demet_bora

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi demet_bora
ışıltılı ne olursa arıyorum nişanımda omuzlarıma sürücem önericeğiniz bi marka adı sanı nerde bulacağımı yazarmısınız biliyorum bende cok şey istiyorum ama napım o günüm kusursuz geçmesini istiyorum benim derdime burdan sizlerden başka çare yok :enbuyukkk:a.s.a.s.

• Konu Sahibi demet_bora
ben ışıltılı pudra flormardan almıştım bide düğünümde oriflamanin pul gibi bişeyi vardı sırtıma onu sürmüştüm
ikiside olabilir

• Konu Sahibi demet_bora
avonun da bazı parfümlerinin ışıltılı krem,pudra ve spreyleri var...
onlarada bak bence:))

• Konu Sahibi demet_bora
tşkür ederim hepinizee hepsinede bakıcam bakalım denemek lazım hangisi en cok kapatıcak onu kullanırım napalım böle bir günde herşey kusursuz olmalı yani ben öyle göreyim içim rahat etsin yeter

• Konu Sahibi demet_bora
MAC marka olanı tavsiye ederim
hem ışıltılı pudra olarak hemde kapatıcı olarak kullanabilirsin bende kına gecemde ve nikahımda onu kullanmıştım
büyük parfümeriler de bulabilirsin ama bu markanın ürünleri biraz kazıktır

• Konu Sahibi demet_bora
arko nem stars adlı bi krem var rengi de altın sarısı cildin beyaz yada buğdaysa ciltin tonunuda düzgünleştriyo krem olduğu için simler her yere dağılmıyo.. ben yaz kış rahatlıkla kullanıyorum. fiyatıda cok uygun. marketlerde ve kozmetikçilerde rahat bulabilirsin.

• Konu Sahibi demet_bora

tatlım pupanın var pudra şeklinde ben kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim

• Konu Sahibi demet_bora
bence kesinlikle noa nın vücut losyonunu denemelisin. çok doğal bir görüntü veriyor. ve misler gibi noa kokuyor. normalde de kullanabiliyorsun. simli bir losyon. hem güzel kokar hem güzel görünürsün

• Konu Sahibi demet_bora
oriflameden body&mind rebalancing kadar muhtesem kokan ve piril piril yapan bi vücut losyonu tanimadim kizlar...

• Konu Sahibi demet_bora
arkadaşlar doğal gösterecek ve de cilde olabildiğince az zarar verecek bir pudra markası var mı bildiğiniz

• Konu Sahibi demet_bora
golden lady die bi marka kullanıorum cnm çokta memnunum sanırım yeni çıkmış kampanya vardı yarı fiyatınaydı 10ytlye almıştım hem fiyatıda uygun hemde cildi pürüzsüz gösterio gerçekten çok güzel bi marka benim hoşuma gitti açıkcası istersen testerından bir dene çoğu yerde satılıomuş

• Konu Sahibi demet_bora
ben senelerdir(çıktığından beri diyebilirim) id bareminerals kullanıyorum.%100 doğal olduğu için yüzüme hiçbir zarar vermedi.çok memnunum.ne kadar övsem az:)

• Konu Sahibi demet_bora
kızlar benim cildimde pürüz yok ama kılcaldamar kızarıklıklarını kapatmak için fondoten kullanıyorum acaba-
1-pudra kullanmam daha mı sağlıklı olur cildim için ? ve pudrayı...
2-NASI SÜRÜCEM en büyük sorun işte bu kaydirigubbakcemile3
3-hangisi daha doğal durur ?? aa pudra mı sürdün demesinler sonra.... fondoteni farketmiyolar da pek kötükedihüso
4-hangi pudrayı alıyım ????? beyaz tenliyim açık ten renklerinin olduğu markaları söyler misiniz
5- hepinizi öpüyoruuuuuummmmmmmmmm :enbuyukkk: :enbuyukkk:

• Konu Sahibi demet_bora
ben mxfactrun pudrasını kullanmıstım ıyıydı o tavsiye ederm hemde hesaplı ama fondotenıde pudrayıda tek kullanmak zarar verıyo cılde bnada almaqester soylemıstı kk'dn ondan sonra ikisini birlikte kullanmaya basladm daha ıyı oldu tek kullanma cildine zarar verirsn snra bnm qibi ! daha yenı duzeltebıldım kac aydır . . kalıntı bırakmamak ıcınde pudra fırcası edin kendıne fırcayla sür fazlalık olsa bile fırcayla daqıtmıs olursun bide fondotenın hemen ardından surme pudrayı qoz makyajından fln sonra sur

• Konu Sahibi demet_bora
nası yani :S 2sini sürünce daha çok tıkamaz mı gözenekleri nası daha çok zarar verir ki canımm

• Konu Sahibi demet_bora
bende oyle sanıodm cnm pudra tanecıklı qozeneklerı tıkamaz falan ama cıldım mahvoldu sadece surdukten sonra cılt temızlıqıne dıkkat etmen yeterlı makyaj yap ama qunluk cıldını yıka tonıklehiçbişey olmaz

• Konu Sahibi demet_bora

canım ben başka bişey sorucam sana konuyu dagıtmadan fondoteninin markası ne acaba ?fark edilmiyo dedin de:uhm:Şeniz

• Konu Sahibi demet_bora

canım mac pudranın ismini yazabilirmisin?ben strawberryden sipariş vericem..pudra arayışı içersindeyim ben fondoten üzerine matlaştırıcı toz pudradan istiyorum saydam olnından..eger bu pudrayı kullandıysan bana avsiye edebilecegin ürünü warmı..şimdiden teşeşkkürler.:1hug:

• Konu Sahibi demet_bora
ben uzun zamandır loreal in pudrasını kullanıyorum. çok memnunum.
lorealin pudra+fondoteni bir arada olan köpük fondoteni far süper.arkadaşımdan denemiştim.
bir de toz pudralar var loreal de parfümeri de loreal uzmanına uygulama yaptır cildine iyi gelecek mi diye. onlar daha iyi biliyor.a.s.

• Konu Sahibi demet_bora
canım ben başka bişey sorucam sana konuyu dagıtmadan fondoteninin markası ne acaba ?fark edilmiyo dedin de:uhm:Şeniz
markası clinique canım çok hafif formüllü o yüzden kimseciklerr anlamıyo hem de pudra kullanmadığm için alnımın kaşların üst kısmı hani parlar ya ora parlıyo ve cildim porselen gibi gözükmediği için tanrım ! bu kadar güzel olamaz kesin bi şey var bunda demiyolar==anlamıyolar
hatta şaşırıyolar fondoten var diyince.. zaten 2 damla hemen tüm yüze dağılıyo tavsiye ederim sen de al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…