Pudra, Fondöten, Kapatıcılar güzel bir yüz pudrası önerisi olan var mı

• Konu Sahibi demet_bora
  • Başlangıç Tarihi
  • Konu Sahibi demet_bora
mutluluklar dilerim :) umarım çok güzel geçer..
hiç ışıltılı pudram olmadıı
hiç pudram olmadı :S

• Konu Sahibi demet_bora
bende golden lady kullanıyorum,tavsiye ederim güzel bir pudra üstelik fiyatı da çok uygundu,kampanyası warmış ruj ve göz kalemi de almıştım

• Konu Sahibi demet_bora
sue devitt'i cok seviyorum
çok dogal ve uzun süre kaliyor ciltte

• Konu Sahibi demet_bora
macın ürünleri gercekten cok iyidir,fkt mac yalnızca mac magazalarında satılır bir de internette strawberry de bazen bazı urunleri oluyor ama her ürünü yok,mac sadece istanbul ve ankara da var,ben ankamalldaki mace tatil donusu ugramıstım mac pigmentler oldukca yogun parlaklıktadır ben kullanıyorum istersen mac magazasını arayıp sipariş te verebilirsin...

• Konu Sahibi demet_bora

canım ben de mac düşünüyorum strawberyde de dedigin gibi çeşit yok ama orda seçkin şeffaf toz pudrası war onu alsammı diyorum cildim karma ve beyaz tenliyim renkleri koyu mu olur acaba ..hafif taze dursun istiyorum cildimde de gözeneklerim dışında bi sorunum yok aslında..banada yardımcı olurmusn yafrum benima.s.

• Konu Sahibi demet_bora

canım ben clinique soft olan fondoteni denedim üstünede saydam pudra denedim yine clinique.. çok mat oldu yüzüm çok begendim wala belli belirsizdi sadece fondotenle de aynı şekilde ama şu sıralar mineral kapatıcılara takmış durumdayım ...:uhm::jeyyar:

• Konu Sahibi demet_bora

slm barbiebalçiçek clinigue nin fondötenini kullanıyorum demişsin tam olarak adını yazarmısın.bende bi arkadaştan fondötenini güzel olmadıgını ama pudrasının çok iyi oldugunu söylemişti.cildim nasıl sorunlumu yaglı falan mı peki.benim cildim karma genel olarak burun ve alın bölgem yaglanıyor ama yazları genelde sivilcelerim arada oluyor olanda beni bırakmıyor bi türlü leke şeklinde kalıyor kullanmak istiyorum fondötenide ama sorun daha da artar diye korkuyorum.yardımcı olursan sevinirim ama ben bu soruları bir çok kişiye soruyorum nasıl memnunmusun diye ama ne yapayım cilt sorunlu olunca soruyorum malum bu ürünlerde o kadar ucuz olmuyorki olmazsa çöpe atarım diyebilesin.cvp bekliyorum.herkese iyi günler.

• Konu Sahibi demet_bora

Arkadaşım hemen hemen aynı sorunu paykaşıyoruz.Benim de yüzümde pürüz yok ama hava değişikliğinde(çok sıcakta,çok soğukta,utandığımda...) hemen kızarıyorum ve çok kötü bir renk alıyorum.Bu yüzden hergün fondoten kullanıyorum istemeye istemeye.Avon'un bi fondoteni var cam şişede ,kapağı siyah şu an yanımda olmadığı için belki tam tarif edemedim ama...o iyi çok kızardığımda bile hafif belli ediyor o kadar.:sm_cool:

• Konu Sahibi demet_bora
Kızlar cecil yüz pudrası nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…