Güvenilir mi?

Greejin

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Mart 2016
7
1
34
Arkadaşlar bir Kıbrıs gezisi planlıyorum da;
. com'dan halledeyim tüm işlerimi diyorum.
Elexus Hotel Resort & Spa'yı düşündüm. Sitede de fiyat oldukça uygun geldi.
Otel oldukça lüks görünüyor içi falan. Buradan direk rezervasyon yapsam;
Otel + uçak + transfer paketinden. 7 gece kalacağım.
Daha önce kullanan var mı?
Kıbrıs otelleri gerçekten çok iyimiş.
Girne otelleri nden birini tercih edeceğim sanırım.
Ya da sitede ilk deneyen ben mi olacağım Şikayetvardan baktım 1 yıl içerisinde herhangi bir şikayet yok isimlerine dair. Sadece bir defa şikayet olmuş şirket hakkında.
Konu hakkında bilgisi olan varsa çok memnun olurum gerçekten.
Malum bildiğiniz üzere buralarda havalar hala soğuk bir kaç hafta içerisinde tatile çıkacağım.
Hem oteli hem siteyi bilen varsa ve değerlendirirse oldukça memnun olurum.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
tursab kayıtlı ise sorun olmaz diye düşünüyorum bende 3 sene öncesi böyle bilinmeyen bir siteden rezervasyon yaptım tatilim sorunsuz geçti sonraları araştırdığımda bu acentaların tursab kaydının olması önemliymiş sizde bu konuya dikkat ederseniz sorun olmayacaktır

Selam geçen sene başka bir tur şirketinden balayı için Elasux tercih etmiştik ve çok memnun kaldık otel şahane ötesiydi ve temmuzun 26 da gitmiştik o kadar kalabalık değildi çok şahaneydi çok güzel vakit geçirdik

Son düzenleyen: Moderatör:
Tatildukkani.com'dan bende Kıbrıs paket turlarından satın aldım yaz başında gerçekten fiyatları diğer firmalara göre çok daha ucuz. Onun dışında personelleri de çok ilgilendiler gerek rezervasyon esnasında gerek tatilimiz bitene kadar kafamızda hiçbir soru işareti kalmadan tatil yaptık. O açıdan tatildukkani.com'a güvenebilirsin. Elexus gerçekten güzel bir otel ama ben Merit Royal'i tercih etmiştim inanılmaz memnun kaldık. Bayram gibi de Cratos'u düşünüyoruz. Kıbrıs için en iyi fiyatları tatildukkani.com verdi. Sen de güvenebilirsin.

Firmadan alışveriş yaptım 15 senelik bir firma ve Tursab kaydı var,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…