Köfteler Güveçte Köfte ve Islama Köfte ( Sponsorum: Adra'nın Maaşı)

Yok canım ama köftem hazır belki tarifini köfteler katoğorisi bitterse vereceğim

Köftelerin hazırsa ekleyiver.Çok zahmetli bir iş yahu.Ben biraz da detaycıyım.Bu çok zorluyor beni.Dün resimleri eklerken de kanser oldum.Evdeki net çok yavaştı.Bir saati buldu eklemem.

Son düzenleme:
Köftelerin hazırsa ekleyiver.Çok zahmetli bir iş yahu.Ben biraz da detaycıyım.Bu çok zorluyor beni.Dün resimleri eklerken de kanser oldum.Evdeki net çok yavaştı.Bir saati buldu eklemem.
Bende ipad yüklüyorum sinir ediyor beni her an yanlış biyere dokunup mahvede biliyosun

Bende ipad yüklüyorum sinir ediyor beni her an yanlış biyere dokunup mahvede biliyosun

Düşünsene tüm yüklediklerinin gittiğini.İnsanın bütün hevesi gider.

Özellikle güveçte köfte favorim. Hepsi harika görünüyor. Ellerine sağlık. Hemen tarifi kopyaladım.

Son düzenleme:
Öfff güveçte köfteye bayılırım.O kadar güzel görünüyor ki emeğine sağlık Aslı'cım.

Yarışmada başarı bol şans 1. diliyorum . Çünkü sen bunu sonuna kadar hak ediyorsun.

Ellerine sağlık. Başarılar dilerim arkadaşım...

Sana da mersi canım.

Öfff güveçte köfteye bayılırım.O kadar güzel görünüyor ki emeğine sağlık Aslı'cım.

Yarışmada başarı bol şans 1. diliyorum . Çünkü sen bunu sonuna kadar hak ediyorsun.

Abla çok teşekkür ederim.Ben iddaalı değilim.Kim hak ediyorsa o birinci olsun:)

Ellerine, emeğine sağlık adracım, güveçte köfteye bayıldım Başarılar dilerim

Canım ellerine saglık,resimler çok çok güzel,ve köfteler harika duruyor,mmmmmhhhh yani

Ellerine, emeğine sağlık adracım, güveçte köfteye bayıldım Başarılar dilerim

Teşekkür ederim Vuslat.Güveçte köfte nefisti gerçekten.Kapanın elinde kaldı:)))

Canım ellerine saglık,resimler çok çok güzel,ve köfteler harika duruyor,mmmmmhhhh yani

Seyren'ciğim senin resimlerine baka baka öğrendim birşeyler.Çok teşekkür ederim canım.

Adra canım , bunlar ne yaaa

Kaç gün yoktum buralarda , geç kaldım eline koluna sağlık demeye , ama çok güzel olmuşlar .

Islama köfteyi eşim çok sever , bizde yakınız Adapazarına ya , yeriz sürekli ama hiç evde yapmamıştım .:26:

Evet canım yoksun bir kaç gündür.Taaaa sizin oralara kadar uzandım.Aklıma koymuştum ıslama köfteyi.Yapacağım dedim yaptım.Teşekkür ederim güzel yorumun için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…