Gurbet

AA aa
Kız kaç kez Dubaıye gittim geldim kımse benı kaçırmaya kalkmadı
Ben cırkın mıyım acaba

Zaten arapları oldum olası sevmezdim Suan Bi de kırıldım tam oldu
Beni nıye kaçırmaya kalkmadınız oglum, ben sızın topraklarınıza kırk kere geldim gittim neremi begenmedınız

Bir dahaki sefere inşallah kanka, olmazsa Suudi Arabistan taraflarını da deneyebilirsin

AA aa
Kız kaç kez Dubaıye gittim geldim kımse benı kaçırmaya kalkmadı
Ben cırkın mıyım acaba
Yok ya kaçırma filan olmuyor burda kadınlar markete giderken streç tulum giyiyor resmen popo filan ortada, gördüğüm biri böyleydi kaçırılan görmedim

Eklentiler

• 41hCh6OC1oL._AC_SY780_.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 64
Yok ya kaçırma filan olmuyor burda kadınlar markete giderken streç tulum giyiyor resmen popo filan ortada, gördüğüm biri böyleydi kaçırılan görmedim
Aaa aynısından gıydım kız bide beyazdı Ustelık.tek omzundan Pembe fular dolamıstım azcık kapalı gorunsun dıye.
Azıcık amacok degıl

Birleşik Arap Emirlikleri refah seviyesi olarak yüksek bir yer. Suudi Arabistan gibi değil. Daha çok Dubai'ye benzer. Güvenli ve zengin bir ülke. Mutlaka olumsuz olaylar vardır, her ülkede olduğu gibi.
Eşinizin çalışmanıza ket vurması bir sorun. Tam tersi size yol yordam göstermesi lazım. Onunla net bir şekilde konuşun. Farklı alanlara da yönelebilirsiniz. Youtube'da Emirates loves Turkiye diye bir kanal var. Oradan Türklere ulaşırsınız belki

Merhaba aynı dertten muzdarip bı insanım bende Bulgaristandayim bir sene oldu kimsele ne konuşabiliyorum ne anlasabiliyorum çok sıkılıyorum bazen ama yapacak bişey yok eşim burda çalışıyor arada iş yerine gidip orda muhabbet ediyorum arkadaşlarıyla Allah'tan onlar var çat pat anlıyorlar

Ben de hala kendime göre bir iş bulamadım bı hafta bir iş görüşmesi yaptım ama 4 yıl çalışma şartı koştular ve eşim mantıklı bulmadı büyük bir firmada başlamamı istiyor ama tecrübesizim burda hop diye olmuyor. Çocuk konusunda da sonuç olumsuz. Bu kadar kısıtlı şartlarda yaşıyorum bari değse gelecekte. Tek güzel şey hayatımda pilatese başladım ağlaya zırlaya o.

Kız üzülme bende ilk senin gibiydim Türkiyedeki sözleşmem bitti eşimin yanina geldim iş aradik var ama firma bünyesine girip Türkiye'ye gidip 3 ay yeniden evrak vize işleriyle uğraşmam lazımdı esimde olmaz dedi evdeyim bir yildir ağladım zirladim senin gibi ama alıştım sonradan Türkiye'ye tatile gittiğimde de garipsedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…