günüm geçti heran adet olacakmış gibiyim ama gelmiyo........

EKAKAL

kuzu geldi nihayet.......
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.182
0
42
selam kızlar benim olmam gereken adetin 4. günü gelen giden yok test yaptım negatif hiç 11 aydır hiç bukadar gecikmemişti bugün heran adet olacamışım gibi geliyo sürekli tuvalete kosuyorum olmamışım diyom tekrar tekrar sabahtan beri helak oldum böyle olupta hamiş olduğunuzu öğrendiniz mi kan tahlili için cumayı bekleme kararı aldım hüsrana uğramak istemiyorum.... :Saruboceq:

bende akıntı olduğu için ıslaklık olunca adet oldum diyodum ertesi gün test yaptım çıktı akşamınada kanla pekiştirdim :) bence varsa çıkar cumaya kadar neden kendini strese sokuyosunki :)

Anliyorum seni canim insallah cuma günü kan testinde cikar. Bir cok arkadasimiz hamile oldugu halde idrarda 5 haftayi gecene kadar görememisler yani nadirde olsa insanin basina gele bilir. Umarim senin icinde bu böyledir.opuyorumnanaktan

yahaklısınız ama insan telaşlanıyo işte beklice başka çaresi yok testte negatif olunca adeti bekler gibi oldum...

canım adetın 4 gun gecmıs kanda cıkar.
Allah gonlune gore verır ınsallah...

Kizlar, 3 veya 4 gün gecmis, ne bekliyorsunuz gidin test yapin, bize de güzel haberler verin hade...

benim ilk hanmiliğimde bir hafta geçtiğinde anladım aynı adet olucak gibi oluyo insan ama malesef düşürdm ama çok şükür 2 ya sonra tekrar oldu ama bu sefer bir hafta önce test yaptım çıktı değşiyo işte erken gebelik oldumu erken çıkıyo herhalde

ben hala olmadım kızlar 5gün geçti cuma inşallah kan testi yaptıracam tabi ozamana kadar gelmezse.... :Saruboceq:

EKAKAL dr.a gittinmi canım sonuç ne merak ettim benimde bugün 4.gün hala gelen giden yok gebelik yada regle dair bi belirtide yok 2. ve 3. gün idrar testleri yaptım hep negatif. Bende bide kist çıktı ne kisti henüz öğrenemedim ama ona rağmen regllerim düzenliydi bu ay ilk kez böyle oldu kisttendir heralde diyorum ama bi yanımda bebek olsa keşke diyor pazartesiye kadar bekleyip olmazsa kan testi yaptırayım diyorum oda negatif çıkarsa artık dr.a gidip kist tedavisine başlayayım regl sonrasını düşünmüştüm ama olmuyo napim.

Insallah ezel cim bebis dir....umudunu kaybetme...bazi insanlar hic belirti yasamazlar, yasanmali diye birsey yok zatiii!!! üzülme hadeee

mrb selamlar bende aranıza bugun katıldım
benımde adetım 7 .gun oldu gelmedı 3. gun gecikmesinde evde test yaptım sonuç negatif, 5 .gunde kan testi yaptırdım oda negatif :uhm: kafam çok karışık tahminimce eğer hamileysem 2-2,5 haftalık olması gerekiyor eğer hamıle olsaydım bu sure ıcınde testımde beliridi diye duşunuyrm. ama hala adette olmadım bu haftayıda beklıycem ondan sonra dr a gıdıcem sanırım. ben 4 ay once korunmayı bıraktım 3-4 ay sonrası ıcın gebelık ıstıyorum yanı ozel bebk ıcın calısmalarımız olmadı (1 kazamız var ama) oda adetımden sonra 3. haftaydı yumurtlamamamın geçmiş olabılcegı tarıh yanı. korunmayı bıraktıktan sonra 3ay adetlerım cok duzenlıydı her ay 2 gun one gelıyrdu 28 gunde bır oluyrdum adet bu ay ılk gecıkmem endişeliyim :teselli:

mrb selamlar bende aranıza bugun katıldım
benımde adetım 7 .gun oldu gelmedı 3. gun gecikmesinde evde test yaptım sonuç negatif, 5 .gunde kan testi yaptırdım oda negatif :uhm: kafam çok karışık tahminimce eğer hamileysem 2-2,5 haftalık olması gerekiyor eğer hamıle olsaydım bu sure ıcınde testımde beliridi diye duşunuyrm. ama hala adette olmadım bu haftayıda beklıycem ondan sonra dr a gıdıcem sanırım. ben 4 ay once korunmayı bıraktım 3-4 ay sonrası ıcın gebelık ıstıyorum yanı ozel bebk ıcın calısmalarımız olmadı (1 kazamız var ama) oda adetımden sonra 3. haftaydı yumurtlamamamın geçmiş olabılcegı tarıh yanı. korunmayı bıraktıktan sonra 3ay adetlerım cok duzenlıydı her ay 2 gun one gelıyrdu 28 gunde bır oluyrdum adet bu ay ılk gecıkmem endişeliyim :teselli:

Stresten gecikmiş olabilir.Çünkü kan tahlili kesin sonuç verir diye biliyorum.Tabi ufak yanılma payı da vardır.Ama senin hem idrarda hem kanda negatif çıkmış.Bu ay olmazsa gelecek ay olur bebişin. :)) :teselli:

teşekkür ederim yorumun için. bazen de hamilelik belirtileri yaşıyorum ozaman ıyıce umıdım artıyor sonrada teste mutlaka cıkardı dıyrm sonra ya yanlıssa dıyorum zor şeylermiş bunlar
allah tum ısteyenlere tez vakıtte o muhtesem duyguyu o mis kokuyu yasatsın dılıyorum

Insallah ezel cim bebis dir....umudunu kaybetme...bazi insanlar hic belirti yasamazlar, yasanmali diye birsey yok zatiii!!! üzülme hadeee

Stresten gecikmiş olabilir.Çünkü kan tahlili kesin sonuç verir diye biliyorum.Tabi ufak yanılma payı da vardır.Ama senin hem idrarda hem kanda negatif çıkmış.Bu ay olmazsa gelecek ay olur bebişin. :)) :teselli:

teşekkür ederim yorumun için kaydirigubbakcemile5. bazen de hamilelik belirtileri yaşıyorum ozaman ıyıce umıdım artıyor sonrada teste mutlaka cıkardı dıyrm sonra ya yanlıssa dıyorum zor şeylermiş bunlar
allah tum ısteyenlere tez vakıtte o muhtesem duyguyu o mis kokuyu yasatsın dılıyorum

canım idrar tahlilinde 1 hatfada belli oluyo ama kan tahlilinde 4.5. gün belli oluyo ve eğer hamileysen zaten adet olucakmışsın gibi olur ama olmazsın beklersin bugün yarın olucam diye ama olmzsın çünkü bebek yerleşince öle oluyo

kızlae 3 5 degıl benım on gun gectı ama ben hala aolmadım 5 gun gectıgınde test yapmısrım ıdara testı cıkmadı ama hla ılmadım olacakmısım gıbı ama bılmıyorum hıc napıcam sımdı ben

kızlae 3 5 degıl benım on gun gectı ama ben hala aolmadım 5 gun gectıgınde test yapmısrım ıdara testı cıkmadı ama hla ılmadım olacakmısım gıbı ama bılmıyorum hıc napıcam sımdı ben

Kan testi yaptır.Çıkmazsa doktora görün.

X