Günüm geçti amaaaaaaaa.....

barbie0101 canım senin adına çok sevindim Allah kucağına almayıda nasip etsin.diğer isteyen arkadaşlar inşallah en kısa zamanda sizinde hamile olduğunuzu duyarız Rabbim isteyen herkese versin.

guldecim dua et bol bol birde kafana takma olmuyor diye inşallah en kısa zamanda olur

yok bAKmadım ya yarın sabah ılk ıdrarla yap dıolar ama bılmıorum canım ya - cıkar dıe cesaret edemıom

canım ben üç defa yaptım üçüde negatifti negatifde çıksa üzülme sen kan testi yaptır benim bebeğim kan testinde çıktı

sağol canım.kasık arılarım vardı benim çok fazla ama adet ağrısı gibi değil düşücek gibi oluyodum ağrı girince.çok fazla üşüyordum yada yanma başlıyordu bir anda.birde sürekli uyuyordum hiç uyanmak istemiyordum nerdeyse

önemli değil canım inşallah bir faydam olmuştur seni adet gecikmesinden başka şüphelendiren neler vardı.sabah bakta sonucunu yaz canım

benım uykuya egılı gogusle sıs ve kasınıo.halsızlık.kasıklarımda bstmalar akıntı ıdrara sık cıkma..

arkadaşlar sakın çok çok heveslenmeyin.
sonradan insan çok üzülüyor
ama umut bağlamazsanız sonunda olmamış dahi olsakafayı takmıyorsıunuz...

kıslarrr çok kötü bişi oldu ben kan testi yaptırmıştımve hamileyim demştim ya bugün adet oldumm.. doktora gittimm bebek yok dedi hamilelik vardır ama bebek tutunamamıştır dedi çokk üzgünüm yaaa :roflol:

barbie üzülme canim allah tekrar nasip eder insallah.kafana takma.böyle biseyide ilk defa duydum hani tutmussa nasil tutunamamis bebek anlayamiyorum hamilelik olusmussa bebekte tutmustur bence.kan testini gösterdinmi doktora belki cok kücük oldugundan doktor görememis olabilir belki yerlesme kanamasida olabilir yani baska bir doktora görün istersen cünki hepsi ayri bisey diyor.

X