Günüm geçti amaaaaaaaa.....

barbie1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
52
8
38
slm kızlar 6 gün oldu günüm geçeli ama aldığım teslerin sonuçları hep negatif. Ilk defa günüm geçio benim hiç adetim aksamazdı akşam yatmadan önce sabah adet olacam derdim ve sabah bi bakardım ki olmuşum ama 6 gündür hiç birşey yok baş ağrısı ve bel ağrısından başka bişi yok daha yeni göğüslerim şişti. Kafayı yicemm... cadıarzu

canım geç döllenme olabilir. kan testi yaptırırsan kesin sonucu alırsın.. umarım hamilesindir..

canim adetin gelebilir benimki tam 13 gün sonra geldi ve dedigin gibi gögüslerim 3 4 gün öncesinde sistiler yani kafaya takma test negatif cikiyosa büyük ihtimalle adet olacaksin.ama insallah hamilesindir

Bencede canım çünkü benim de geçen ay gecikti 1 hafta
hamileyimdir dedim ama değilmişim adet oldum seninkide stresten gecikmiştir..

slm cnm bu testler bazen yanlış cıkabılıyor en guvenlısı bı kaç gün daha bekle we ken testi yap bence orda kesin belli olur hamileysende eger hayırlı olsun cnm ............

benmde adetim 8 gün gecikti ve geldi benmde normalde tam gününde geliyordu...en son olmadan önceki gece ayaklarımı sıcak suya koydum sabahı gelmişş herhalde bu ay üşütmüşüm ondan diye düşündm ben ama niş. sen hamilesndir cnm !!

bazen stresten geç gelebiliyor tatlım
ama geç döllenme deolmuş olabilir
hadi bakalım hayırlısı

canım benimde ilk defa 1 hafta gecikmişti bende test yaptım defalarca ama çıkmadı birkaçgün daha bekle sterstende gecikmiş olabilir yine gelmezse kan testi yaptır benimki ultrasonda bit kadarcıktı doktor kan testi isteyince çıktı bazen eczanedeki testlerde sorun çıkabiliyor.ama inşallah hamilesindir canım

slm kızlar cevaplarınız için teşekkür ederimmm..... ama bugün kan testi yaptırdımmmm veeeeeeeee hamileyimmmm ALLAH herkese nasip etsin çok mutluyummm hihoyyyt

hayırlı olsun canım...
inş.benimde sonuç öyledir.bugün gecikeli 5. günüm ama negatif çıkıo.canım sıkkın

tebrik ederim barbie allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

tebrik ederim cnm valla benimde 5 gün oldu gecikti hesaplayıcılardan hesaplıyorum geçen pazar olmama gerekiyodu ama 5 gün geçti geçen ay çok sevinmiştim tuttu heralde diye ama olmadı inşallah bu sefer olur

yarkadaslar hemsıre arkadasımı aradımda o 1 hafta bekle dedı bana sweet ısmın nedr dıe sormustum bu arada ben yenıyım

slm kıslarr umarım hepiniz hamiş olursunuz sizler için hep dua ediyorum günü geçen arkadaşlar bende idrar testi yaptım çımadı hemde 1 hafta geçmişti en son dayanamayıp kan testi yaptırdımda öle rahatladım idrar da çıkmayabilir üzülmeyin umudunuzu kaybetmeyin-COLOR]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…