Günüm geçti ama testler negatif

Gunes3452

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2020
225
256
34
Arkadaşlar merhaba.Ben bu sene hep erkenden erkenden regl oldum.Bat normalde dündü.Gecen hafta smear testi yaptım.Ardindan ufak lekelenmem oldu.adet sandım ama devamı gelmedi.Agridan ölüyorum.Bel kasık dayanilacak gibi degil.Tuvalete gitmekten bı hal oldum.Süt gibi kocaman akıntı geldi sabah.3-4 test yaptım bu sürede negatif çıktı.İlk bebeğim tüp bebek oldu.Bayadir gecikmiyor erken geliyordu.Ayni şeyi yaşayanların var mı acaba

Son düzenleme:
Benim de gunum gecikmiş test negatifti. 1 hafta sonra pozitife dönmüştü. Geç döllenmeydi. Normalde olan regl ağrılarını yaşamıştım fazlasını değil… belki gün içinde de sökülebilirsin belli de olmaz ama yani. Ümitlendirir gibi olmasın

Benim de gunum gecikmiş test negatifti. 1 hafta sonra pozitife dönmüştü. Geç döllenmeydi. Normalde olan regl ağrılarını yaşamıştım fazlasını değil… belki gün içinde de sökülebilirsin belli de olmaz ama yani. Ümitlendirir gibi olmasın
Ya agrı olmasa inan skinti değil ama belim kasıklarim çok kötü hiç rahat değilim.İlac bikere içtim ama içim de rahat değil içemiyorum.Cok arada kaldım gelecekse gelse keşke hemen

Ama ben hamile kalmadan önce akıntımın arttığını görmüştüm sonra genel muayne için gittiğimde gebe olduğumu öğrenmiştim yinede sen doktora gitmen iyi olur

Geç döllenme adet gecikmesinin kaçıncı gününde idrar testinde çıkar acaba bilginiz var mı

Smear bu dediklerinize neden olmaz sadece sürüntü alınıyor. Geç döllenme olabilir ilişkilerinizin günlerini hatırlayın adete yakın olduysa olabilir.

X