Guns n Roses t-shirtü almak istiyorum!

rihannaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2012
634
85
Arkadaşlar ilk önce konumu yanlış yere açtıysam çok özür dilerim. Başlıkta da belirttiğim gibi Guns n Roses ve Led Zeppelin t-shirtü almak istiyorum. Çok büyük hayranı olduğum gruplardır. Birkaç yere baktım fakat malum öğrenci bütçesi, biraz pahalı geldi. Aileme de yüklenmek istemiyorum, sizin bildiğiniz İstanbul- Anadolu yakasında bu t-shirtlerden satan bir yer var mı? Yardımcı olursanız çok çok çok sevinirim.

ben def leppard tişörtümü 25 tlye almıştım 4 sene önce halepten.. gNr tişörtümü de 5 sene önce aynı yerden yine 25 tlye almıştım.. olmuşsa 30 olmuştur en fazla.. terkos a falan bak 7,5 - 10 tlye de bulabilirsin şanslıysan..

canım rock n love store diye internette arat.Sitede bir sürü grup tişörtü var.30 lşiraymış.Almayı düşünüyorum ben de.

Aslında internetten değil de; bizzat deneyerek almak istiyorum. Nedenini bilmiyorum ama internetten satılan ürünlere hiç güvenmem

bende var bir tane axl'ın kocaman resmi olan çok güzel beşiktaşta köstebek diye biryer var oradan bulabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…