Göz Makyajı Günlük kullanım için sedefli olmayan mat far tavsiyesi istiyorum ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
Arkadaşlar benim makyajla fazla ilgim ve bilgim yok aslında ama şu aralar nedense makyaja ilgi duymaya başladım..ve artık biryerden başlamak istiyorum...

size sorum ; günlük hayatta (mesela mahalle marketine ekmek almaya giderken bile) rahatça kullanabileceğim..çok dikkat çekmeyen ve spor tarzda giyime uygun türde sedefsiz ve mat bir göz farı almak istiyorum...bu konuda marka, seri , renk ve numara olarak tavsiyeleriniz var mı ?

bu arada gözlerim kahverengi.. arasıra çimen yeşili tonunda koyu yeşil lens kullanıyorum..hangi renkler gider bana ?

önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar :)
çok da pahalıya kaçmak istemiyorum..o yüzden nivea bana daha uygun sanırım..

peki flormar, carmina, golden rose, maybelline, alix avien falan gibi daha ucuz markalardan önerisi olan var mı ?

ben maybelline ve golden rose u da cok severim avon da ii diye duydum ama farlarini hic denemedim. h&m in farlari vardi 30 renk 7 dolardi ben alinca arkadaslar manyakmiisn diye cok guldu yok alerjhi olurmusum falan ama gectim ben o yasi artik ben cok sevdim cok hafif ve guzel renkler:)

golden rose ve flormarda tekli olarak var canım denemedim hiç ama flormardan alıp kaş farı olarak kullanıcam sedefsiz olduğu için

Merhabalar, ben de Sedefsiz mat far istiyordum ama bulamıyorum. Hala kullandığınız bir marka var mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…