günlük duygularimiz..

p . tesi kontrolum varr yani 9 haziranda..................
çatı muayenemi olacagım.. bakalım ne yaşıcamm

cemrecim çatı muayenesi sende saplantı oldu he bu kadar düşünme bacım :) sen şu çatı muayenesini ol inan ben rahatlıyacam :))

bugün oğlum meleğim dünyaya kollarıma geleli tam 19 gün oldu günler ne çabuk geçiyor... hergün daha bi değişiyor... onun hareketlerini takip etmek öyle güzelki içimi huzur kaplıyor ona baktıkça... hele uyurkenki surat şekli bi ağlıyor bi gülüyor :)
şu an hem yazıyorum hemde onu seyrediyorum mışıl mışıl uyuyor ay şimdi gözünü açtı baktı ve tekrar kaldığı yerden devam etti... ya ben onu mıncıklamak istiyorum ama koklamaktan başka bişey yapamıyorum... ah toparlansın neler edecem ben ona...

canım kızım keşke sana daha rahat bir hayat saglayabilseydim...seni baslarda istemememin bir sebebi de bu..hiçbir birikimimiz yok ve destegimiz de yok..hamileliğimin en zor dönemlerinde elimden kalın kalın soru bankalarını düşürmememin sebebide bu..senin layık oldugun herşeyi sana verebilmek...şimdilik ne bir o da nede fazlasıyla eşya alabiliyorum sana:KK43:
ama hepsi geçeçek inşallah..

he valla gülşah bide normal istiyorsunuz nasıl olcek bu iş ben anamadım :))) ama cidden ya çatı muayenesinde korkulcak bişey yok bi kere herkeste kanama olcak diye bişeyde yok bende olmadı mesela daha öncede dediğim gibi parmaklayıp gidiyo işte :KK70: sen ne olduğunu anlamıyorsun bile o kadar kısa süreli bi işlem...acaba benim dr elimi hafifti ne :))))

EZGİCİM sen hiç konuşmaa unuttun gittin biziii :dilcikar:
şaka bır yana dunyanın en guzel melegıylee berabersınn ee bızde tabıkı sızın mutlulugunuzlaa mutlu oluyoruzz ama arada bır kendınızden haberler var bıze mrk edıyoruz ınankı.. bızede dua edıyorsun deılmı arkadaşım.. buna en cok bızlerın ıhtıyacı var sanırım şu aralar. :uhm:
19 gun oldumu yaaa off nasıl geçmış zaman.. epey buyumuşturr senın bebiş kokla annesi bizim yerimizede.. :nazar:
çatı muayenesi ben olmuştum onceden ama bu hamılelıkle ılgılı bırsey deıldı acaba şımdı farklımı olur dıye merakım ve tedırgınlıgım..

p tesı olucam anşatırım sızedee a.s.

cemrecim bizim oğlanların geleceği yok sanırım senin günün pzt geçmiş olacak dimi? doktor ne kadar bekleyelim dedi?benim doktorum hiç çatı muayenesinden bahsetmedi şimdiye kadar sordum doğumda bakılır dedi o yüzden rahatım nasıl olsa doğumun olacağı gün görmeyen kalmayacak...:eek:bir yandan da artık tahammülüm de kalmadı doğsun istiyorum zamanı geçince bebeğe de zararı oluyor dönüp dolaşıp sonuç sezeryan olacaksa şimdi olsun ,hbrli olsun, boş yere zaman geçirmeyelim yaa

cemrecim bizim oğlanların geleceği yok sanırım senin günün pzt geçmiş olacak dimi? doktor ne kadar bekleyelim dedi?benim doktorum hiç çatı muayenesinden bahsetmedi şimdiye kadar sordum doğumda bakılır dedi o yüzden rahatım nasıl olsa doğumun olacağı gün görmeyen kalmayacak...:eek:bir yandan da artık tahammülüm de kalmadı doğsun istiyorum zamanı geçince bebeğe de zararı oluyor dönüp dolaşıp sonuç sezeryan olacaksa şimdi olsun ,hbrli olsun, boş yere zaman geçirmeyelim yaa
bende o konuda düşünceliyim benim günümün dolmasına 1 hafta var ama genede günüm dolupta o kadar bekleyipte sezeryana girmek kötü olur. ben epidural normal doğum istiyorum

evet pazartesi 40 haftamız dolmuş vede bitmiş oluyor tam gunu o gun yani..
bakalım o gunun akşamına randevu aldım ben 19,00 a o zaate kalmam belkı erkenden gıderım :))) sırnaşık şey
doktor bana eger gununde dogmazsa 41. haftanın sonuna kadar beklıyebılırız o zamanda dogmazsa sunı sancı yada sezeryanla alırız dedı. 8 ıle 17 haziran arası yanı bu tarhılerde :uhm:

Son düzenleme:
EZGİCİM sen hiç konuşmaa unuttun gittin biziii :dilcikar:
şaka bır yana dunyanın en guzel melegıylee berabersınn ee bızde tabıkı sızın mutlulugunuzlaa mutlu oluyoruzz ama arada bır kendınızden haberler var bıze mrk edıyoruz ınankı.. bızede dua edıyorsun deılmı arkadaşım.. buna en cok bızlerın ıhtıyacı var sanırım şu aralar. :uhm:
19 gun oldumu yaaa off nasıl geçmış zaman.. epey buyumuşturr senın bebiş kokla annesi bizim yerimizede.. :nazar:
çatı muayenesi ben olmuştum onceden ama bu hamılelıkle ılgılı bırsey deıldı acaba şımdı farklımı olur dıye merakım ve tedırgınlıgım..

p tesı olucam anşatırım sızedee a.s.

canımcım hiç unuturmuyum, konuşmalara çok fazla dahil olamasamda yazılarınızı okuyarak hepinizi takipteyim bileseniz...sessiz sedasız sizi izliyorum :KK70: oğlumdan arta kalan zamanlarda...
hergece yatarken sizleri düşünüyorum acaba yarın neti açtığımda kimin güzel haberiyle karşılaşıcam diye merak ediyorum valla kalbimde dualarımda hep sizinle... ah meleklerinizi bi alsanız kucağınıza bi emzirmeye başlasınız hayatın bi anda değiştiğini 9 aylık bu bekleyişin ne büyük bir mucize olduğunu anlayacaksınız...
büyüdü teyzesi büyümezmi 3260 doğmuştu en son çarşamba günü tartıldık 3550 olmuş 1 cm uzamış :)) çok komik ya rakamlara bak cik kadar bişey işte :) bu arada bende 10kilo atmışım doğumdan bu yana :)

Oh Be Dünya Varmiş Bebeğim Yanimda çok şükür Minicik Elleriyle Bana Dokunmasi çok Tatli Göğsümde Uyumasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...

evet pazartesi 40 haftamız dolmuş vede bitmiş oluyor tam gunu o gun yani..
bakalım o gunun akşamına randevu aldım ben 19,00 a o zaate kalmam belkı erkenden gıderım :))) sırnaşık şey
doktor bana eger gununde dogmazsa 41. haftanın sonuna kadar beklıyebılırız o zamanda dogmazsa sunı sancı yada sezeryanla alırız dedı. 8 ıle 17 haziran arası yanı bu tarhılerde :uhm:

senin elin kulağında valla ay inş zamanında gelirde sezeryana gerek kalmaz

Oh Be Dünya Varmiş Bebeğim Yanimda çok şükür Minicik Elleriyle Bana Dokunmasi çok Tatli Göğsümde Uyumasiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...

karamsarcım nasılsın bebişin meleğin nasıl ???
emzirirken eldivenlerini çıkarıyormusun sende o minicik elleriyle göğsümü kavramaya çalışması benimde çok hoşuma gidiyor... ısırasım geldi yine iyimi :) ama olmuyo

EVET CANIM YA ÇOK GÜZEL OLUYOR UYURKEN BİLE ÖZLÜYORUM UYANSADA BANA BAKSA DİYE BAŞINI BEKLEDİĞİM BİLE OLUYOR BAZEN YİYVERESİM GELİYOR BEBEĞİMİ.ŞAPKASINI ÇIKAR CANIM EMZİRİRKEN O ŞEKİLDE EMZİRİLİRMİŞ HEMŞİRELER DEDİ BANA.BEBEĞİN NASIL İYİMİ SENİNKİ BİRAZ DAHA BÜYÜMÜŞTÜR.BENZETME KONUSUNDA SİZ NASILSINSINIZ BİZ KİMSEYE BENZETEMEDİK BEBEĞİMİZİ BİZ ŞOK OLDUK DOĞUNCA BEN VE EŞİM SARIŞIN RENKLİ GÖZLÜ VE BEBEĞİMİZ İSE ESMER SİYAH SAÇLI GALİBA KAHVERENGİ GÖZLÜ OLACAK BİZLE PEK ALAKASI YOK YANİ... ŞAŞIRDIK ....kafamçokkarıştı
karamsarcım nasılsın bebişin meleğin nasıl ???
emzirirken eldivenlerini çıkarıyormusun sende o minicik elleriyle göğsümü kavramaya çalışması benimde çok hoşuma gidiyor... ısırasım geldi yine iyimi :) ama olmuyo

ben zaten artık şapka takmıyor terliyor kafası hele emzirirken efor sarfediyor ya boncuk boncuk oluyor valla :))
anacım senin bebek hastaneden karışmış olmasın :)) bari biraz kendine benzeteydin...
bizimki adil davranmış valla hem bende hem babasından hatta rahmetli kayınpederimden bile almış kereta ama ilk bakışta herkes bana benzetiyor...
seninkinin uyku durumu nasıl emzirmek için zorla uyandırdığın oluyormu hiç...

ezgicimm maşallahhhh ne guzel buyuyor bebişleriniz.. inşallah bizlerde hemen alırız kucaklarımıza.. ben artık cok sıkıldım .. ayagını yakalamaya calışmaktan cok sıkıldımmm.. artık gerçekten sevebılmek dokunabılmek tenıne degmek ıstıyorum oğlumun..

bu arada karamsarcımın ve senın bebişlerin resimlerini istiyoruzzz .....

inşallah canım hayırlısıyla çok az bi zamanın kaldı...inan bi zarar veririm korkusuyla dokunmakta bile zorlanacaksın...

hatun kişi ben buraya resim eklemek konusunda beceriksizim biraz sanırsam galiba nasıl olcek şincik...senin facebookta üyeliğin var ise ordan bakabilirsin istersen... ben deniyorum bi türlü buraya resim koyamıyorum herşeyide yapıyorum ama olmuyor işte :KK43:

X