Güneydoğu da çalişan Eşim için 1000 Tebbet süresine yardım

yumiti

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2014
4.161
2.714
arkadaşlar eşim doğuda çalışmaya başladı sizden ricam 1000 Tebbet okumamda yardımcı olmanız eşimin adı Ümit niyet ederken Ümit kulunun tırnağı kırılmadan burnu bile kanamadan evine eşine geri dönmesini nasip et tüm zülumlerden koru diye niyet ederseniz çok mutlu olurum

arkadaşlar eşim doğuda çalışmaya başladı sizden ricam 1000 Tebbet okumamda yardımcı olmanız eşimin adı Ümit niyet ederken Ümit kulunun tırnağı kırılmadan burnu bile kanamadan evine eşine geri dönmesini nasip et tüm zülumlerden koru diye niyet ederseniz çok mutlu olurum
Ben bu gece 50 tane okuyabilirim. Rabbim yardımcısı olsun. Güncelleme:eek:kudum

Son düzenleme:
50 tane de ben aldim cankm okuyunca bildiiririm bi arkadasa daha okuyacam icin biraz gec bildirim yapabilirim k bakma simdiden kuzum allah tez vaktte kavustursun sizi insaAllh :KK66:

Müsait olunca okurum inşaallah

Arkadaşlar başka okuyan var mı dua kısa yardımcı olursanız sevinirim Tebbet süresi Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb
2- Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb
3- Seyeslâ nâren zâte leheb
4- Vemraetühû hammâletelhatab
5- Fî cî dihâ hablün min mesed

Arkadaşlar başka okuyan var mı dua kısa yardımcı olursanız sevinirim Tebbet süresi Okunuşu
Bismillahirrahmânirrahîm.
1- Tebbet yedâ ebî lehebin ve tebb
2- Mâ eğnâ anhü mâlühû ve mâ keseb
3- Seyeslâ nâren zâte leheb
4- Vemraetühû hammâletelhatab
5- Fî cî dihâ hablün min mesed
canım 10 tane okudum

Canım şimdi okuyacam esin nerde calisiyo ? Asker polis mi? Siz niye yanında değilsiniz merak ettim
Eşim asker gittiği bölgeye eş gidemiyor sınıra 150 mt bir karakol o yüzden ben gidemiyorum dualarımla yanında olmaya çalişiyorum bugün içinde okursanız sevinirim Hakkari Şemdinli bin bir karakolu bu arada

Eşim asker gittiği bölgeye eş gidemiyor sınıra 150 mt bir karakol o yüzden ben gidemiyorum dualarımla yanında olmaya çalişiyorum bugün içinde okursanız sevinirim Hakkari Şemdinli bin bir karakolu bu arada

Allahım korusun inşallah ablam 20 tane okudum Rabbim zeval vermesin eşine de askerlerimize polislerimize inşallah. Rabbim canını size bagislasin inşallah

X