Doğuma Hazırlık Güneş ismine ikinci isim??

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Tek Güneş koy. Sonra çocuklar zorlanıyor okulda orda burda ismini söylerken yazarken. Tabi senin tercihin.

Bende güneş düsünüyorum (tabi daha hamilelik bile yok) :KK66:) hep nedense hatta iklim. doga. Bahar diye devam ediyorum sanki cifter cifter olcak gibi fikir verebildiysem ne mutlu
Hangi isim olursa olsun zaten o senin hep günesin olcak hep etrafinda doneceksin fir fir :KK66:)

Güneş tek başına güzel bence. Ne gerek varki ikinci isme. Bence çok yapmacık duruyor iki isim.

Bende güneş düsünüyorum (tabi daha hamilelik bile yok) :KK66:) hep nedense hatta iklim. doga. Bahar diye devam ediyorum sanki cifter cifter olcak gibi fikir verebildiysem ne mutlu
Hangi isim olursa olsun zaten o senin hep günesin olcak hep etrafinda doneceksin fir fir :KK66:)
Allah insallah nasip eder tez zamanda Allah isteyen herkese versin inşallah iklimi ben de düşünüyordum yanına uygun bir isim bulamayınca vazgeçtim, oğlumun ismi Batın Çınar iki ismini de birlikte kullanıyoruz.. sırf iki isim koymuş olmak için degil de söyleyebileceğimiz isim olsun diyorum.. pek de birsey uymuyor bu isimlerin yanına olmadi tek isim olur artık

Tek Güneş koy. Sonra çocuklar zorlanıyor okulda orda burda ismini söylerken yazarken. Tabi senin tercihin.
Oğlumun ismi Batın Çınar iki ismini birlikte kullanıyoruz alıştı herkes de öyle diyor, 2 isim koymuş olmak için değil kullanabileceğimiz olmalı tabiiki.. öyle çocuk var ki 2. Ismini okula başlayınca öğreniyor Bana da tek daha güzel duruyor gibi gelmeye başladı teşekkürler :)

Güneş tek başına güzel bence. Ne gerek varki ikinci isme. Bence çok yapmacık duruyor iki isim.
Gerçekten yapmacık duran isimler var haklisiniz.. koymuş olmak için değil de ikisi birlikte söyleyebileceğimiz bir isim olmalı tabiiki.. mesela oğlumun ismi Batın Çınar herkes dahil olmak üzere ikisini birlikte söylüyoruz... Olmazsa tek isim olacak bakalım teşekkürler

X