Gündüz aile babası, gece travesti Alev'di... Öldürüldü

yaşamları kolay olsa, varsın eşcinsel olsun ne olacak yani... pesss.

Şurda bir dur bakalım şimdi. Fuhuş yapıyor diye sanki suçlu muamelesi görüyor da cinayete kurban oluyor gibi bir ima yaratıldı daha önce. Ben de snein şu açıklaman gibi açıkladım ortam kaynaklı cinayetler... Sarhoşu var, eroincisi var, tinercisi var vs. Yoksa kimse onları fuhuş eylemini yapıyor diye öldürmüyor. Muhatap oldukları kişiler potansiyel tehlikeli.
Hay Allah hiç gülesim yoktu yeminle. Kadın gündeliğe gidip para kazanabilir ama zavallı erkek gündeliğe gidemediği için fuhuş yapabilir gibi masum bir kılıf geçirmişsin sanki. Erkek için alternatif daha çok taş taşır, pazarda limon satar, nakliyecilik yapar, yani iş istedikten sonra Allah aşkına iş mi yok?
Ülkede işsizlik yok iş beğenmeme var.
Bizim fabrikanın iş kurda gazetede, orada, burada ilanları var ama gelen 10-15 gün sonra gidiyor. Üretimde çalışmak zor geliyor. Masa başı iş isterse herkes tabi işsizlik olur.

ne alakası var?
homofobik tavırlar hoş değil.

Ne kadar tuhaf ellı kere acıkladık escınsellerle derdImız yok.bu ısten.para kazanmak ne kadar etık dıye basıt tek cumlelık bır sorudancıkan sonuc eger escınsel fobıyse ayakta alkıslıyorum bu sonuca varanları.aynen bu da medyanın bır seyı saptırıp oldugundan farklı gostermesı gıbı bır ornek.

açlıktan ölsek de, gayri meşru yollara sapmamak gerekir. iş bulamıyorum demek bahane değil, acından öl ama böyle işlere girme arkadaş.
açsın diye bu tür bir pisliğe bulaşmak zorunda değilsin

Yahu şimdi beni ölünün arkasından konuşturacaksın

Bu adamın kurulu bir düzeni var ,işi var , eşi ve çocukları var . Eğer bir eş cinsel olsaydı en azından hayatına tek başına devam etmeyi seçebilirdi . Bir karşı cinsle hayatını birleştirip , sonra bu hazin ölümle eşininde hayatını karartmakta onun özgürlüğü değildi herhalde ???

Geceleri trans hale geçip bu yolla fuhuş yapması , sapkınlık gereği de olsa , maddi zorluk nedeni ile de olsa doğru değil .

Bilmem farkında mısınız ama bir özgürlüğü savunayım derken ''fuhuş'' meşrulaşır hale geliyor alt metinde .

ya evet
fuhuş meşrulaşsın .
ne ala anlamışsınız.Bravo

homofobik insanlar yüzünden eşcinseller karşı cinsle evlenmek bir düzen kurmak zorunda kalıyor.
ne kadar pislik gelirse insanların başına saklılıktan gizlilikten gelir.
o el kızının hiç bir günahı yok,yavrusunun hiçbir günahı yok.
eğer günah dağılımı yapılacaksa eşcinselleri aşağılayan ,toplumdan soyutlayanların payına en büyük parça düşer.

Atlantis , senden bravo almak için yorum yazmıyorum , o yüzden ironik takdirlerini bir kenara koy rica edeceğim .

Olaya istediğim açıdan bakarım , senin baktığın açıdan bakmamak beni homofobik yapmaz .

Bende bu habere eşi ve çocukları açısından bakıyorum , yıllarca kandırılmışlar . Toplum eşcinselleri ötekileştiriyor eyvallah ta , zorla mı evlendiriyor ?

Evlenmesin .

Ayrıca eşcinsel tutkularını bastıramıyorsa gayrimeşru bir ilişkisi yaşasın erkek arkadaşı ile mesela , onca erkekle beraber olmayı tercih edip bundan para kazanmasını ''eee o da ne yapsın '' boyutuna indirgememek gerek .

Dünya geneli olarak tüm insanı duygularımız karman corman ....

yok o dediğiniz o kadar kolay değil.
hadi büyükşehirlerde bir nebze olur o dediğiniz.
Sivas gibi Kayseri gibi Erzurum gibi yerlerde bu dediğinize inanıyor musunuz ?
Eşcinsel olduğunuz ebeveynleriniz tarafından öğrenildiğinde öldürülüyorsunuz ,öldürülmediğinizde de kapının önüne konuyorsunuz ,lanetleniyorsunuz. Tüm sosyal hayatınız bir anda alabora oluyor.
Olaylara dar açıdan bakıyorsunuz ,
herkes Cemil İpekçi kadar şanslı değil.

Belki zorla evlendirildi ne biliyoruz?Muhafazakar bi ailede "eh artık evlenme zamanın geldi" diye görücü usülü bulunan kızları "istemiyorum,yalnız yaşayacağım ben" diye geri çevirmek şüphe çekmez miydi?

Esi ne haldedir şimdi ne diyim bilemedim ah yavrucak babasız kaldi Allah yardimcilari olsun insallah etraf duymaz da kadin zor durumda kalmaz

bu mantıkta gidecek olursak :
erkeklere kuma verilen kızlar var ne bileyim yaşlı erkeklere verilen kızlar var .
O zaman evden kaçsalardı sokağa düşselerdi de evlenmeselerdi mi diyeceğiz?
o kızlar sokağa düşse fahişelik yapsa ki çoğu zaten o durumda.
Kolay mı hemen kestirip atmak.
hayat bazılarına ne kadar kolay böyle dimi arkadaşım.

eşcinsellere aferin diyen yok ama onlar da allahın kulu.
bizim onlardan herhangi bir üstünlüğümüz yok.
öyle dışlayarak hayattan soyutlayarak onları kötülüğe itmeye yol açmaktan başka bir şey yapmamış oluruz.
neden herkes herkesin belden aşağısı ile bu kadar ilgileniyor

haksız mıyım arkadaşım.

Eşcinsellik hala tercih zannediliyor,o yüzden böyle "yapmasaydı-etmeseydi" gibi rahatça ahkam kesilebiliyor.Halbuki ben nasıl yaradılışım gereği erkeklerden hoşlanıyorsam,onlar da yaradılışı gereği erkeklerden hoşlanıyor,bu durumu isteklerine veya mantıklarına göre yönlendiremiyorlar.
Eşcinsel bir arkadaşım vardı,hiç sormadım ama biliyordum.Bir gün kendisi döküldü.Kadınlardan hoşlanmak için ne kadar çabaladığını,başaramayınca ne kadar acı çektiğini filan hep anlattı,ki o sanatla uğraşan şanslı kesimdendi.Bu gibi durumların daha hoşgörüyle karşılandığı bir çevredendi yani.Buna rağmen o bunları yaşadıysa,daha muhafazakar çevrelerdeki insanlar ne acılar çekiyordur.

ben şimdi kendimi zorlasam .çatlasam .patlasam da kadınlara ilgi duyamam.
insanların bel altını eleştirmek ne haddimize.
anne baba için dünyanın en zor şeyidir elbette ama çözüm kapı dışarı etmek mi?
bu şekilde davranarak onların tedavi etme isteklerini de köreltiyoruz..

insanın cinsel gelişiminin üç aşaması vardır.aseksüalite ,biseksüalite ve heteroseksüalite .

biseksüalite döneminde bazı şeyler belirginleşmeye başlar.yaşanılan travmalar ,aile problemleri vs.bu dönemi olumlu veya olumsuz etkileyen etmenlerdir.

tecavüze uğrayan erkek çocukları ,gençler iyi bir psikiyatrik destek almadıklarında eşcinselliğe dair yol seçerler.Utanma vs bir yığın duygular buna etmendir.

eşcinsellik de çeşit çeşittir.Zorunlu eşcinsellik bile vardır.Uzun süre aynı ortamda bulunmak zorunda olan hemcinsler arası geçici eşcinsellikler yaşanır.GEçici zorunluluk bittiğinde normal heteroseksüel hallerine dönerler.

kalıcı eşcinsellikler de vardır. türlü türlüsü vardır.

Dünyada eşcinsellik tedavisine yanıt veren insan sayısı oldukça düşüktür.Bu bağlamda dünya sağlık örgütü hastalık kapsamından çıkarmak zorunda kalmıştır.

Bir de mutlu eşcinseller vardır.Hasta olduklarını ve tedaviyi reddederler.Onlara ise yapılabilecek hiçbirşey yoktur.

Neticeten bizden farklılar ve bu farklılıktan dolayı dışlanmayı haketmiyorlar.İnsan olmaları bile yeterli .

Bunu daha önce burada anlatmış mıydım bilmiyorum ama anlattıysam kusura bakmayın, tekrarlamakta yarar var zannediyorum çünkü eşcinsellere haksızlık yapıldığını düşünüyorum.

Onlar önce aileleri daha sonra da toplumun baskısında sıkışmış insanlar, aileler bir erkek çocuğu dünyaya getiriyor ve o erkek çocuk kendini kadın hissetse de anne babası ve anne babanın el aleme ne deriz düşünceleri yüzünden, bazende evlenince düzelir zannedilerek evlendiriliyorlar.
Aynı durum şizofreni hastalarında da mevcut ne yazık ki, evlenince düzelir zannederek evlendirilen insanlar biliyorum.

Neyse şimdi gelelim gerçek hikayemize, X bir şehirde bir Ada'm tamda bu aile ve toplum baskısı yüzünden evlenmiş ve bir erkek evlat sahibi olmuştu, çoğu birey gibi sgklı düzenli bir işi, bir eşi, bir çocuğu vardı ama o aslında böyle bir hayat istemiyordu lakin toplum baskısı, eşin sorumluluğu, çocuğunun geleceği için sorumluluklarını bilen koca rolünü oynamak zorundaydı, ta ki çocuğu büyütüp emekli olana kadar.

Emekli olur olmaz ki o arada zaten şiddetli geçimsizlik vb sebeplerden eşinden ayrılmıştı, soluğu doktorda alıyor, hormon testleri, psikolojik testler vs vs sonunda bu kişinin erkek bedenine hapsolmuş bir kadın olduğuna karar veriliyor, alınan heyet raporuyla ameliyat ediliyor ve kadın oluyor.

Şimdi gayet Mutlu Mesut, kimseye zararı olmadan istediği bir yaşamı sürdürüyor.

Eşcinseller neden evleniyor denilmiş, eşcinselleri evliliğe zorlayan aileleri, ben kibarını yazayım, bu çok daha kaba söyleniyor ne yazık ki aileler senin oğlun eşcinselmiş denmesini istemiyorlar, bir nevi şeref, itibar kurtarmak oluyor oğullarını evlendirmek. O çocuğu düşünen yok, duygularını önemseyen yok.

Tamam bir aile için çok zor, uzaktan davulun sesi hoş gelerek yazmıyorum, eşcinsel arkadaşlarımın üzüntülerine çok kereler şahit oldum, ben olsam ne yapardım'ı çok düşündüm, Nasıl kabullenirdim?
Ama insan çocuğunu kurallar ve koşullarla sevmiyor, sevemez, çocuğun toplumda saygın bir yer edinince sevip, toplumdan dışlanınca sevmekten vazgeçemezsin, belki gebelikte salgıladığımız östrojen hormonlarımız, belki babanın testosteron hormonu, belki bir kromozom yüzünden çocuğumuz eşcinsel oluyor, yani belki onu rahmimizde taşırken biz eşcinsel yapıyoruz, ama dönüp kendimize bakmak yerine onu suçluyoruz.

Ben bu Adama 2 farklı hayat yaşamak zorunda kaldığı için çok üzüldüm, mevzu geceleri fuhuş yapması değil, o belki de en son konuşulacak şey, bir bedende 2 cinsiyeti barındırmak kolay zannediliyor, bu öyle kendini bastırmakta olmuyor, benim arkadaşım kendini yıllarca sakladı, bastırdı, anne babası ve toplum için çok çaba sarf etti, eşcinsellik özenti, şımarıklık, marjinal olmak adına yapılan sonradan gelişen bir durum değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…