Gündemdeki haberlerle ilgili lütfen içeriği okuyun

atlasokyanusu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
608
520
25
merhaba bu bahsi geçen hastanelerden birinde 2 kere doğum yaptım 2. Doğumdan sonra çocuğum 1.5 2 aylıkken öksürüyor diye hastaneye götürdüm ve yoğun bakıma almamız gerekiyor dediler 10 gün kaldı çocuğum orda. Çok şükür sağ sağlim aldım oğlumu ama ayağında çok kötü bir yara ile. Bundan yıllar sonra ehliyet almak için sağlıkocağından sağlık raporu almaya gittim ve bana doktor sağlık raporu veremem yoğun bakımda yattığın görünüyor hastaneye gitmen lazım dedi. Bu hastaneye gittim sordum öyle bir şey yok dediler ama ben raporu ücretli şekilde almak zorunda kaldım. Geçen gün öylesine e nabızdan bakınca gerçekten o hastanede / tane yoğun bakım kaydım olduğunu gördüm bu olaylar ortaya çıkınca tekrar baktım ve ss aldım o görüntüleri . İnternete girip anlamına baktım baya yoğun bakım olarak yapılmış kayıt. Bu şekilde de sgkdan para alabiliyorlar mı nereye şikayet etmem gerekiyor bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• IMG_0623.jpeg
    IMG_0623.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 413
  • IMG_0624.jpeg
    IMG_0624.jpeg
    59,8 KB · Görüntüleme: 312
  • IMG_0622.jpeg
    IMG_0622.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 409
Hiç bilgim yok Allah belalarını versin. Çocuğunuzun hayatta olduğunu duyunca yüreğime su serpildi. 🥺 Kasım başı/ortası gibi doğum yapacağım aşırı etkiledi bu olay beni korku içindeyim gerçekten.

Eklentiler

• IMG_20211106_134412_Original.jpeg
    IMG_20211106_134412_Original.jpeg
    60,5 KB · Görüntüleme: 390
Hiç bilgim yok Allah belalarını versin. Çocuğunuzun hayatta olduğunu duyunca yüreğime su serpildi. 🥺 Kasım başı/ortası gibi doğum yapacağım aşırı etkiledi bu olay beni korku içindeyim gerçekten.
Çok iyi anlıyorum ya gerçekten çocuklarımız yoğun bakıma ihtiyacı olan bir şekilde doğarsa nasıl güvenicez diye düşünüyor hamile insanlar şimdi

Yarayı sordunuz mu ne yarası?
Çocuğu bana teslim etmeden önce bu çete lideri olan doktor dedi ki ayağında bi yara var sakın korkma çok uzun sürecek iyileşmesi , uzun süre ayağında damar yolu açık olduğu için oluştu vs dedi e bunu bana diyen doktor yani aklıma hiç kötü bir şey gelmedi hala ayağında izi var oğlumun

Sağlikçı arkadaşlar daha iyi bilir uzun süre damar yolu açılı hasta böyle olabilir mi ya bana çok ekstrem geldi.
Ben o zaman bebek ve hareketli diye ayağını sürekli salladı vs bu şekilde olur diye düşündüm ama bebeğim doğduğu gibi yoğun bakıma girse bu kadar aptallaşmazdım kendimi öyle durumlara hazırlamıştım ama doğdu eve geldik 1.5 2 ay geçti bana alıştı bu şekilde yoğun bakıma aniden girince geri alırken sadece kavuşmak derdindeydim akılıı davranamadım demek ki o zaman

Ayy Allah belalarını versin ya! Çok geçmiş olsun. Fatih Sarı mıydı doktoru? Yarası çok kötü görünüyor, kim bilir ne geldi başına. Keşke hemen başka bir doktora daha götürüp sorsaydınız ama işte nerden bileceksiniz ki. İnsan doktordur, el kadar bebeği elbet düşünüyordur diyor ama işte malesef mesleğini kullananlarda çıkıyor.

Çok geçmiş olsun, verilmiş sadakanız varmış bence çok şükür yavrunuz iyiymiş şu an. Şu haberleri ilk duyduğum andan beri kafayı yiyorum pislikler ya ne hale getirmişler dokunmaya kıyılamayan bebişin ayağını😡
İlgilenmediler demek ki başka şeyler peşindelermiş test bile yapmadan sadece muayene ederek hemen yatırmışlardı ama doktor sonuçta şüphelenmedim asla

X