Gündelik Hayat Motivasyonu

Tunaydinlar🌼🌼🌼
bil ge bil ge hamile oldugunu simdi ogrendim tebrik ediyorummm🧡🧡🧡 darisi tum isteyenlerin basina diyorum🌺
Ben hamile olsam herhalde evde daha da is yapmam😆😆😆 simdi boyleysem hamileyken dusunemiyorum:)))) bugun de evde dunya kadar isim var. Haftasonu misafirlerim var evi detayli elden gecirmem lazim😥

Tunaydinlar🌼🌼🌼
bil ge bil ge hamile oldugunu simdi ogrendim tebrik ediyorummm🧡🧡🧡 darisi tum isteyenlerin basina diyorum🌺
Ben hamile olsam herhalde evde daha da is yapmam😆😆😆 simdi boyleysem hamileyken dusunemiyorum:)))) bugun de evde dunya kadar isim var. Haftasonu misafirlerim var evi detayli elden gecirmem lazim😥
Amin teşekkür ederim
😍😍🥰 nadir yapıyordum , geçen gün sil-süpür yapınca acaip yoruldum. Bir daha da hayatta yapmam. Ağır iş olduğundan değil ama bünyeme gelmiyor . Sofrayı dahi hazırlamam artık .haftasonu için mecbur temizlik yapıcan sen yaa Allah kolaylık versin .

Tunaydinlar🌼🌼🌼

ben de yapmam vallahi bil ge bil ge
bu ara kızlar hiç uyuyamıyorum hiççç
eve gidip yemek yiyorum çamaşır yıkıyorum ve 12 oldu mu uykum kaçıyor
3-4 gündür 3-4 saatlik uykuylayım o yüzden rutin mutin kalmadı
haftasonu kalabalık misafirim geliyor bu nedenle:
bu akşam bi çamaşırım daha var onu yıkamam
buzdolabını tamamen boşaltıp silmem lazım
sonra erkenden uyuyacağım
yarın market alışverişi falan yapmam lazım çünkü
cuma büyük temizlik cumartesi yemekler ve genel bir alırım temizlik kendime çekin düzen versem anca zaten

çok yorgun hissediyorum kendimi :KK43:

he bir de diyetimi bozmamak için savaş veriyorum şükür bozmadım kilo vermede iyiyim sadece şu sıralar...
başka en ufak bir şeye mecalim kalmadı :KK43:

he bir de diyetimi bozmamak için savaş veriyorum şükür bozmadım kilo vermede iyiyim sadece şu sıralar...
başka en ufak bir şeye mecalim kalmadı :KK43:
İşte diyet yapınca insan güçten düşüyor diyorum sana.
Karnın doymadığı sürece ruh gibi olmaz
Ben de denedim hatta 2 sene aralıklarla sıkı sıkı yaptığım oldu . Yok olmuyor bana gelmiyor
Kolay değil bak dikkat et

cuma büyük temizlik cumartesi yemekler ve genel bir alırım temizlik kendime çekin düzen versem anca zaten

Kıyamam yaa, yorgun savaşçı 🥺
Haftasonu seninde mi misafirlerin var?
Ben izinliyim evdeyim

Sicaklardan mi acaba?yoksa kafayi vurdugun gibi uyuman lazim bu yorgunlukla🤭🤭 ben de hemen uyuyorum ama yatmam gece 1 leri buluyor. Off misafir isi zor ya. Insan strese giriyor. Bir de ben simdi bi cok seyin yerini degistiriyorum. Bazi seyler ilk tasindigimizdaki haliyle bi koselerde duruyordu onlari duzenliyorum atilcaklari elden geciriyorum falan,cok yorucu. Yine dayanamadim oturdum yarim saat😃😃

Haftasonu seninde mi misafirlerin var?
Ben izinliyim evdeyim

evet, ve cuma günü erken çıkmam lazım
umarım çıkabilirim
yoksa nasıl yetiştiririm bilmiyorum
bir de patron izne çıkacakmış cuma günü
of çok korkuyorum izin alamam diye :/

Sicaklardan mi acaba?yoksa kafayi vurdugun gibi uyuman lazim bu yorgunlukla🤭🤭 ben de hemen uyuyorum ama yatmam gece 1 leri buluyor. Off misafir isi zor ya. Insan strese giriyor. Bir de ben simdi bi cok seyin yerini degistiriyorum. Bazi seyler ilk tasindigimizdaki haliyle bi koselerde duruyordu onlari duzenliyorum atilcaklari elden geciriyorum falan,cok yorucu. Yine dayanamadim oturdum yarim saat😃😃

ay ben de neler yapacaktım güya
şimdi hiçbir şeye hevesim kalmadı

Merhaba hanımlar. Ben bayram temizliği yapmıştım dip köşe annemin de yardımıyla. Bayram telaşı bitti. Annemler geldiler birkaç gün kaldılar. Denize gittik. Bıraksalar saatlerce çıkmam. Annemin vitiligosu var. (Lekelerinin artmaması için tavsiyeniz var mı?) Öyle olunca da güneş rahatsız etmesin diye sabah girdik denize. Sahil bomboş, deniz mis gibi 😍
Annemler dönerken çocukları da götürdüler. Değişiklik olsun diye. Ben tüm evi tekrar silip süpürdüm. Tuvalet ve banyo kaldı. Onları da yapacağım inşallah.

Uzun bir zamandan sonra tek kalmak bana iyi geldi. Bu fırsatı değerlendireyim, kendime zaman ayırayım istedim. Eşimi işe gönderdim.Arkadaşıma gittim. Güzeldi.

Bizim boynuz ve zeytin ağacımız var köyde. Eşim bugün toplayalım dedi. Ben hiç toplamamıştım. Farklı bir deneyim oldu. Hem de uzun zamandır ağaca çıkmadığımı farkettim. Çocukken çıkardım ama inemezdim. 😁 Sonra el mahkum mecbur yavaş yavaş inerdim artık.😂 O anılarım canlandı. Ağaçta düşündüm. Sanki beni anlıyormuş hissine kapıldım. Budaklarını göze buruna benzettim. Çocukluğuma geri dönmek güzeldi.😊

Yorulduk eve geldik. Çay yemek faslından sonra Eşimi işe gönderdim. Gece 12 den sonra gelecek o. Tüm gün benim. ☺ Biraz uyuduktan sonra kendimi dinleyip ne yapmak istiyorsam onu yapacağım inşallah.

Biraz uzun oldu ama sizden aldığım enerji çok güzel. Paylaşmak istedim. İyi ki varsınız 😍

Merhaba hanımlar. Ben bayram temizliği yapmıştım dip köşe annemin de yardımıyla. Bayram telaşı bitti. Annemler geldiler birkaç gün kaldılar. Denize gittik. Bıraksalar saatlerce çıkmam. Annemin vitiligosu var. (Lekelerinin artmaması için tavsiyeniz var mı?) Öyle olunca da güneş rahatsız etmesin diye sabah girdik denize. Sahil bomboş, deniz mis gibi 😍
Annemler dönerken çocukları da götürdüler. Değişiklik olsun diye. Ben tüm evi tekrar silip süpürdüm. Tuvalet ve banyo kaldı. Onları da yapacağım inşallah.

Uzun bir zamandan sonra tek kalmak bana iyi geldi. Bu fırsatı değerlendireyim, kendime zaman ayırayım istedim. Eşimi işe gönderdim.Arkadaşıma gittim. Güzeldi.

Bizim boynuz ve zeytin ağacımız var köyde. Eşim bugün toplayalım dedi. Ben hiç toplamamıştım. Farklı bir deneyim oldu. Hem de uzun zamandır ağaca çıkmadığımı farkettim. Çocukken çıkardım ama inemezdim. 😁 Sonra el mahkum mecbur yavaş yavaş inerdim artık.😂 O anılarım canlandı. Ağaçta düşündüm. Sanki beni anlıyormuş hissine kapıldım. Budaklarını göze buruna benzettim. Çocukluğuma geri dönmek güzeldi.😊

Yorulduk eve geldik. Çay yemek faslından sonra Eşimi işe gönderdim. Gece 12 den sonra gelecek o. Tüm gün benim. ☺ Biraz uyuduktan sonra kendimi dinleyip ne yapmak istiyorsam onu yapacağım inşallah.

Biraz uzun oldu ama sizden aldığım enerji çok güzel. Paylaşmak istedim. İyi ki varsınız 😍
Roman okur gibi okudum🤭🤭🤭🌸🌸🌸 cok verimli,naif ve derinlinlikli bir zaman dilimi olmus. Ahh insanin doga icinde kendiyle kalmasi oyle rehabilite edici bisey ki🌳🍃🍀

Ben de azonce kalktim ve kalan islerime devam edicem. Salidan beri temizlik yapiyorum ama bu temizlik oyle cam pencere hali tarzi degil😀 yine sil supur yaptim ama bicok seyin yerini degistirdim, bazi cekmeceleri yeniden yaptim, banyoyu yeniden duzenledim iki makine camadir yikadim hala devam ediyorum. Bugun mutfak salon ve yatakodasi var🥵🥵

canım dün mesajını okudum ama cevap yazamadım
çook güzel şeyler yapmışsın ruhunu çok güzel doyurmuşsun
inan bu her şeye bedel :KK200:
vitiligoyla ilgili inan pek bir şey bilmiyorum ama erkenden girmeniz zaten en güzeli olmuş.
hani yaşlı amcalar sabah erkenden gelir denize girer de dönüşte geç gidenlere "ahh sabah girecektiniz deniz çarşaf gibiydi çarşaf" derler ya, işte onu yakalamışsınız.

Selamlar
Hayırlı Cuma’lar napıosunuz kızlar? Nasıl gidiyor ?
Misafir hazırlıkları tamam mııı?
Benim Pazartesi işbaşı:olamaz:
Dolabımda giymedikleeimi ayırıcam
Bu swfer ama fakirlere vermicem, atıcam açıkçası
Çünkü eskisi gibi fakir bulmak da zor derken aklıma geldi, bi abinin çevresi geniş ona vereyim , önceden de ona vermiştim, makbule geçer
Kıyafetlerim zaten az ama daha da azaltıcam
Çeşitlilik önemli Değil ya kalitesine daha da önem vereceğim
İşyerinden uzak kalmak iyi geldi

Gunaydinlar🌞🌺 misafir hazirliklari tamam degil hala, bugun gun icinde de devam edicem aksam geliyor misafirim. Gercekten tukendim😀 esim diyo ki kac gundur napiyosan sen ortada bi degisiklik de yok. Erkekler anlamiyo iste. Bugun yapilcaklar
Salon yatakodasi mutfak silip supurulcek
Banyo ve kucuk wc nin lavabolari ve klozetleri ovulcak
Bulasik makinasi bosaltilip yerlestirilcek
Kek yapilcak
Oturma odasindaki son daginikliklar duzeltilcek
Bir makine camasir daha var o atilcak
Balkonlar yikancak ki bunu bugun yapabilecegimi sanmiyorum cunku balkonda musluk yok ve banyodan kovayla su tasiyorum cok yorucu oluyor. Kac kova yetmiyor cunku gunlerdir yikanmadi
Sonra kendi bakimlarim var epilasyon yapmam lazim ama bunu da yetistiremem sanirim.

Bu arada.ben de kiyafetlerimi azaltmak istiyorum ama kiyamiyorum..hepsini de giyiyomusum gibi geliyo🤭🤭

X