Gündelik Hayat Motivasyonu

hello güzel küçük grubumuz
ben bayramdaydım ancak sadece diyet grubuma yazabildim o da daha yeni yazdım zaten
internet bile yer yer çekmiyordu
hiç rutin mutin motivasyon yapamadım çünkü hep bir koşturmacaydı
bugünden itibaren başlıyorum.

ps: tatilde 1 kilo almışım

Benim direk pamukcuk olarak dunyaya geliyo:))) supurmedikce daha da buyuk pamukcuk oluyo
Tunaydin

Tatil mi🏖🏝
diyet grundasin demek kendime guvensem ben de girerdim bi gruba ama istikrarim yok. Kendi kendime yapiyodum ama gene bosladimevlendikten sonra aldim ben de kilo. Ne guzel hep sabitti kilom 58 59. Simdi 65 i gecmeye basladi

Tatil mi🏖🏝
diyet grundasin demek kendime guvensem ben de girerdim bi gruba ama istikrarim yok. Kendi kendime yapiyodum ama gene bosladimevlendikten sonra aldim ben de kilo. Ne guzel hep sabitti kilom 58 59. Simdi 65 i gecmeye basladi

Ben de aynı canım
48 kiloyla evlendim, 52.40 la diyet grubuna yazıldım
diyet grubuna katıldım 2 haftada 50.8 lerde gezinirken tatile gittim geldim bi kilo almışım
yok devam edeceğim çünkü diyete devam etmezsem verdiklerimi değil, aldıklarım üzerine alacağım.
beraber başlayalım biraz sağlık biraz titizlik.

tatilden dönünce şunları yaptım
lastikli çarşaf aldım 2 adet
lastiksizlerle hayatım çok zordu
8-9 kez çamaşır yıkadım tüm pikelerimi yıkadım.
evin tüm eksik gediklerini hallettim.

52 kilo cok iyi degil mi boyun kac ki?

Hello
Bugünden itibaren başladın mı

Selam kızlar
İki gündür iyi gidiyorum aslında
Beraber olursak daha iyi olur tabiki

El, yüz, dudak kremleri.... namaz, yürüyüş vb alışkanlık edinmeye çalıştım
Başarı yüzdesi en üst düzeyde değil tabi ama ortanın üzerinde
Üçümüz de birer liste yapsak fena olmaz

El, yüz, dudak kremleri.... namaz, yürüyüş vb alışkanlık edinmeye çalıştım
Başarı yüzdesi en üst düzeyde değil tabi ama ortanın üzerinde
Üçümüz de birer liste yapsak fena olmaz
Benim aslinda gunluk rutin yaptigim kisisel bakimim yok. Yani aksam yatmadan yuzumu bioderma nin misel suyuyla siliyorum o kadar. Bi ara rejim yapicam hevesiyle yuruyuse baslamistim, iki uc gun surdu sonra bi ara meditasyona baslamak istedim, baslamadan bitti bi ara kitap yazmayi dusundum, ilham gelmesini bekledim bekledim yok kaldi oyle.

Merhaba hanımlar. Bende yazayım sizlere de belki motive olurum sizinle Benim 3 çocuğum var. Çalışıyordum ama evdeyim şimdilik. Hayatımı ve işleri bir rutine oturtmak istiyorum ama hep bir öteleme yada günü kurtarma. Ama umutluyum. Olacak olacak

Kolay olmuyor işte hayatı düzene sokmak
Alışkanlıklar edinmek
İki üç gün yapıp bırakıyoruz
Yaşam tarzı olarak benimsememiz lazım bazı şeyleri
Çaba ve istekle elbette olur

İyi geceler kizlar ben de katilmak isterim size hep programi yapip baslayip 3 gun surmeden yarim birakanlardanim ben de.Tembelim diye diye daha da tembellesiyorum yaz donemi bi duzen kurmak daha da zor benim icin ama ufak baslayip hayatimin bir duzene girmesini istiyorum artik.

Günaydın hoşgeldiniz

Merhaba hosgeldiniz 3 cocuklu hayat,allah bagislasin ben daha cocuksuzken yildim,3 cocuk olsa kendimi dusunemiyorum

ben hayatimi minimaliste sokmaya çalışıyorum eşya at şeklinde degil zihni boşaltma yenileme degiştirme peşindeyim.:)
hayatimi da düzene sokmaya çalışıyorum.
sabahlari erken kalkıp işlerimi halletmeye çalışıyorum
5 yetmiyor daha erken kalkıcam herade:)
akşamlari 10-11 de uyumaya çalışıyorum.
günümü kurtarmak ve verimli bi güne geçirmeye çalışıyorum.
bide çalışıyorum
bakım iş ev bütçe temizlik çocuk yapılacak iş listesi oluşturmaya çalışıyorum
sende bu şekilde yaparsaniz plan oluştursaniz günün verimli olur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…